Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 36.5. x 45.5 / 53 x 62 cm
Verkocht voor € 80
Marouflé, l.o. gesigneerd, 24 x 33 cm / 37 x 46 cm.
Verkocht voor € 220
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm / 29.5 x 35.5 cm.
Verkocht voor € 65
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 100 x 80 / 120 x 100 cm - craquelures, gaatje in doek.
Verkocht voor € 320
Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 1729, 79 x 65 cm / 93 x 78 cm - waterschade.
Verkocht voor € 170
Acrylverf op doek, l.b. gesigneerd en gedateerd '08, 70 x 100 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 80
Acrylverf op doek, m.o. gesigneerd en gedateerd '08, 75 x 115 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 60
Acrylverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd '00, 100 x 100 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, r.o. J. v.d. S Bakhuijzen gesigneerd, 30 x 39 cm / 42 x 52 cm.
Verkocht voor € 200
37 x 42 cm /39.5 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 20
Gravure, 27 x 39 cm / 38 x 49.5 cm.
Verkocht voor € 20
Litho, 27.5 x 22 cm / 42 x 37 cm - vlekken.
Verkocht voor € 40
Marouflé, niet gesigneerd, in antieke eikenhouten lijst, 77 x 53 cm.
Verkocht voor € 35
Handgekleurde gravure, Robert de Vaugondy, 47.5 x 59 cm / 70.5 x 81 cm.
Verkocht voor € 40
Handgekleurde kopergravures, Jan Barend Elwe en Dirk Meland Langeveld - "Kaartje van de Provincie van Zuid Holland na de laatste Verbetering", 1781-1800, 18.5 x 25 cm / 35 x 40.5 cm en Lodovico Guicciardini en W.J. Blaeu: "Arnhemium Gelriae," 1612, 19 x 27 cm en 45 x 50 cm.
Verkocht voor € 60
Acrylverf op karton, l.o. gesigneerd, 24.5 x 24.7 cm / 57.6 x 56.8 cm.
Verkocht voor € 80
Daniel Stoopendaal: de slag bij Kijkduin, 27 x 50.5 cm / 41 x 63.5 cm en Daniel Vrijdag: de slag bij Plymouth, 16.5 x 21 cm/ 32.5 x 35 cm
Verkocht voor € 110
Zeefdruk 37/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 200, 75.5 x 66 cm / 102.7 x 93 cm.
Verkocht voor € 80
Gemengde techniek (houtskool met gouache), r.o. gesigneerd, 11 x 25 cm / 26 x 34 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op board, 38.5 x 48.5 cm / 53.5 x 63.5 cm.
Verkocht voor € 80
Afmetingen afbeeldingen: Amsterdam: 24.3 x 38 cm en 27.5 x 39.5 cm en Parijs: 24.6 x 39.6 cm.
Verkocht voor € 30
Gravure, handgekleurd, 27.5 x 33.5 cm / 46.2 x 51.6 cm.
Verkocht voor € 35
Gravure, handgekleurd, "Ducatus Limburgum", 1645, 38 x 49.5 cm / 60 x 70.5 cm.
Verkocht voor € 130
Populierenhout, Petrus en Paulus, 39 x 18.5 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 21 x 16 cm / 25.5 x 20 cm.
Verkocht voor € 260