Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 24 x 18 / 43 x 37 cm.
Verkocht voor € 180
Verkocht voor € 400
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 2011, 10.5 x 15.4 / 30 x 35 cm - butsje lijst.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 35 x 26 cm / 39 x 48 cm.
Verkocht voor € 280
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en l.o. opdracht: "voor den heer G.J.F. Kaal", 17.5 x 11.5 cm / 35 x 27 cm.
Verkocht voor € 180
Olieverf op (verdoekt) doek, 37 x 54.5 cm / 51.5 x 68.5 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 39 x 60.5 cm / 45.5 X 66 cm.
Verkocht voor € 2300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm / 70.5 x 90 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40.5 / 44 x 55 cm.
Verkocht voor € 320
Aquarel, l.o. gesigneerd, 28.8 x 38.8 cm / 42.8 x 52.8 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 17.5 x 20 cm / 31.5 x 34 cm.
Verkocht voor € 5500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 45 x 60 cm / 50 x 65 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op paneel, r.m. G. Verbeek gesigneerd, 40 x 30 cm / 51 x 41 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd, 48 x 37.5 cm / 64.5 x 54 cm - bedoekt, retouche rechtervoetje.
Verkocht voor € 3200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 65 cm / 91.5 x 87 cm.
Verkocht voor € 140
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1930, 26 x 35.5 cm / 41.5 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 34 x 42.8 cm/ 58.7 x 66.7 cm.
Verkocht voor € 1400
Zeefdruk 16/25, r.o. gesigneerd, 23 x 18.5 cm / 50.7 x 44.3 cm.
Verkocht voor € 50
Reliëf van beschilderd kunsthars, oplage van 500, niet genummerd, l.o. op passe-partout gesigneerd en gedateerd '08, 21 x 16 cm / 44.5 x 34.5 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40.7 x 50.7 cm / 54.5 x 64.3 cm (herkomst: Sotheby's Amsterdam 1993).
Verkocht voor € 2000
Kleurenets, 40/40, l.o. gesigneerd, 48.5 x 39.5 / 75 x 65 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 32 cm / 60 x 52 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, r.o. gesigneerd, 40 x 50.5 / 58 x 68 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 45 x 37 cm / 58.5 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 700
Pastel, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 2001, 30 x 40 cm / 37 x 47 cm.
Verkocht voor € 50