Kavels per pagina:

Lotnummer 254

Roelof Dozeman (1924 -1988) - Devote vrouw

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 40.5 cm / 54 x 43 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 258

Jan Korthals (1916-1972) - Chartres

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 50 / 74 x 63.5 cm.

Te koop voor € 450

Lotnummer 262

Pieter De Regt (1877-1960) - "Grijze dag bij Broeksloot, zomer"

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 18 x 28 cm / 35 x 44.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 267

Cornelis 'Kees' de Koning (1957) - Stilleven met vijgen in gevlochten mandje

Olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd, 80 x 120 cm, 84 x 124 cm.

Te koop voor € 560

Lotnummer 269

Anna Maria Wuijtiers-Blaauw (1865-1944) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, bloemstilleven, 60 x 80 / 74 x 94 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 270

David Schulman (1881-1966) - Waalhaven Rotterdam

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 36.5 x 56 cm / 39.5 x 59 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 272

Mogelijk Jacob Henricus Maris - Molen aan het water

Marouflé, niet gesigneerd, 22.5 x 29 cm / 36 x 42 cm - verso toegeschreven.

Te koop voor € 160

Lotnummer 273

Walter Steenken (XX) - Goudvissen

Pastel, 21.5 x 17 cm / 41.3 x 31 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 279

Pieter Defesche (1921-1998) - Portret van een man

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '53, 29 x 19 cm / 44.5 x 34 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 281

Marcel Schellekens (1954) - Portret van een jonge vrouw

Kleurenets 9/25, r.o. gesigneerd en gedateerd 1989, 22.5 22.5 cm / 49.5 x 40.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 283

Friedrich Josef Nicolai Heydendahl (1844-1906) - Winters landschap bij maanlicht

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 27 x 35 / 41 x 49.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 285

Louis Emile Burgade (1803-1876) - Schepen voor de kust

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22.5 x 33.5 cm / 32 x 44 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 287

Berend Eekhout (1870-1951) - Chrysanten in bolvaas

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 43 x 30 cm / 52.5 x 39.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 290

Jan Lavies (1902-2005) - Landschap met boerderij

Gouache, r.o. gesigneerd, 57 x 48 cm / 81 x 61 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 291

Johan Meijer (1885-1970) - Winters landschap in de zon

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 61 x 101 / 68 x 107.7 cm (enige verfschade).

Te koop voor € 2000

Lotnummer 295

Hendrik Johannes "Henk" Duiverman (1906-1973) - Heide landschap

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 22 x 51 cm / 37 x 67 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 296

Johannes Albertus Hesterman Jr. (1877-1955) - Waterrijk Hollands polderlandschap in het voorjaar

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1915, 48.5 x 73.4 cm / 58.4 x 82.7 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 297

Theodorus "Theo" van Wijngaarden (1874-1952) - Landschap met figuur in roeiboot

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 19 x 25.5 cm / 26 x 32 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 300

Willem Cornelis Rip (1856-1922) - Weg bij Maasbracht

Aquarel, l.o. en verso gesigneerd, 24 x 35 cm / 39 x 50 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 309

Willem Haenraets (1940) - Dame met paard en zittende dame

Twee offsetdrukken 1/1950, r.o. gesigneerd, 49.5 x 59.5 cm - niet ingelijst.

Te koop voor € 65

Lotnummer 314

Belgische school, F. Godefroy gesigneerd - Vissersschepen op zee

Te koop voor € 320

Lotnummer 315

Raymond van Hoeck (1922-1992) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 45 cm / 73 x 63 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 316

Naar Pablo Picasso - La Colombe de l'Avenir

Litho, 49.5 x 66 cm / 65.8 x 80.6 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 319

A. Berghuijs - Oude beukenbomen bij Gorssel

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm / 120.5 x 160.5 cm - vochtschade.

Te koop voor € 40

Lotnummer 320

Andries Verleur (1876-1953) - Eenden aan de waterkant

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1945, 46 x 34.2 / 57.5 x 46 cm.

Te koop voor € 100

Kavels per pagina: