Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 40 x 60 / 58.5 x 78.2 cm.
Te koop voor € 200
Aquarel, r.o. gesigneerd, 22 x 17 cm / 36.5 x 30 cm.
Te koop voor € 70
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1892, 52.5 x 41 cm / 63 x 54 cm - beschadiging aan doek.
Te koop voor € 65
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '82, 54 x 43.6 / 74.7 x 64.3 cm.
Te koop voor € 1500
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm / 70.3 x 90.2 cm.
Te koop voor € 135
Aquarel, r.o. J. van der Past gesigneerd, 25 x 36 cm / 41 x 52 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 59 x 78.5 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 63 x 73 cm - opbolling doek.
Te koop voor € 80
Sepiatekening, r.o. onduidelijk (WBV?) gemonogrammeerd, 19.5 x 26 cm / 34 x 38 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 85 x 95 cm - kleine verfschade m.o..
Te koop voor € 250
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 35.5 x 50.5 / 49 x 64 cm.
Te koop voor € 120
Zeefdruk 132/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 68.7 x 83 cm / 101.5 x 113 cm.
Te koop voor € 80
Zeefdruk 130/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 69 x 83 cm / 102.5 x 112.5 cm.
Te koop voor € 80
Aquarel, r.o. gesigneerd, 18.5 x 27.6 cm / niet ingelijst.
Te koop voor € 65
Aquarel, r.b. gesigneerd, 47 x 34 cm / 63 x 48 cm.
Te koop voor € 200
Pastel, r.o. gesigneerd, 33 x 43.5 cm / 51 x 62 cm.
Te koop voor € 40
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 26 x 35 cm / 37.5 x 45.5 cm.
Te koop voor € 80
Voorzien van plexiglazen omlijsting, 80 x 120 cm.
Te koop voor € 100
Een druk naar een tapijt, 57 x 40 cm / 80 x 61 cm.
Te koop voor € 65
Litho 380/1250, postume druk, r.o. voorzien van 'Toulouse Lautrec Circle' droogstempel, 50 x 38.5 cm / 68.2 x 54.5 cm.
Te koop voor € 150
Te koop voor € 150
Olieverf op doek, r.o. J.M. Boddeus gesigneerd, 30 x 40 cm / 46 x 56 cm.
Te koop voor € 80
Acrylverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 91 cm / 63.5 x 93.5 cm.
Te koop voor € 450
Aquarel, l.o. gesigneerd, 26.5 x 20 / 51 x 45 cm - opgeplakt, kras.
Te koop voor € 240
Zeefdruk 201/250, niet gesigneerd, 75 x 56 cm / 92 x 71 cm (herkomst Galerie Aad Leemans).
Te koop voor € 120