Kavels per pagina:

Lotnummer 330

Andries Verleur (1876-1953) - Bij de schaapskooi

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 40 x 60 / 58.5 x 78.2 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 333

Lodewijk Philippus "Louis" Stutterheim (1873-1943) - Molens

Aquarel, r.o. gesigneerd, 22 x 17 cm / 36.5 x 30 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 334

Br. Sandelinus - Stilleven met vazen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1892, 52.5 x 41 cm / 63 x 54 cm - beschadiging aan doek.

Te koop voor € 65

Lotnummer 335

Engelse School, 19 eeuw, R. Hunt gesigneerd- Kinderen bij een hekje in landschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '82, 54 x 43.6 / 74.7 x 64.3 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 366

Hendricus Johannes "Henk" van den Ende (1908-1998) - Waterrijk Hollands polderlandschap met kerktoren op de achtergrond

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm / 70.3 x 90.2 cm.

Te koop voor € 135

Lotnummer 370

Hollandse school - Twaalfvoets jol op de Kaag

Aquarel, r.o. J. van der Past gesigneerd, 25 x 36 cm / 41 x 52 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 376

C. Nieuwenhuis (20ste eeuw) - Afgemeerde platbodem bij huisjes

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 59 x 78.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 377

Hendricus Johannes 'Henk' van de Ende (1908-1998) - "Ven in Brabant"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 63 x 73 cm - opbolling doek.

Te koop voor € 80

Lotnummer 379

Hollandse school, 19e eeuw - Herder met vee in landschap

Sepiatekening, r.o. onduidelijk (WBV?) gemonogrammeerd, 19.5 x 26 cm / 34 x 38 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 380

Herman Jozef Wijngaard (1922-2012) - Plasgezicht met opvliegende eenden

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 85 x 95 cm - kleine verfschade m.o..

Te koop voor € 250

Lotnummer 386

Hendricus Johannes 'Henk' van de Ende (1908-1998) - Eenden aan de oever

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 35.5 x 50.5 / 49 x 64 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 405

Theo Mackaay (1950) - Figuur

Zeefdruk 132/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 68.7 x 83 cm / 101.5 x 113 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 406

Theo Mackaay (1950) - Figuur

Zeefdruk 130/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 69 x 83 cm / 102.5 x 112.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 410

Hollandse school, ca. 1900 - Gezicht op Gorinchem

Aquarel, r.o. gesigneerd, 18.5 x 27.6 cm / niet ingelijst.

Te koop voor € 65

Lotnummer 416

Toegeschreven aan Willem F.A.I. Vaarzon Morel - Vrouwelijk naakt op de rug bezien

Aquarel, r.b. gesigneerd, 47 x 34 cm / 63 x 48 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 417

Annie Bruin (1870-1961) - Boerderij op de hei

Pastel, r.o. gesigneerd, 33 x 43.5 cm / 51 x 62 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 419

Piet Schipperus (1840-1929) - Molens in landschap

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 26 x 35 cm / 37.5 x 45.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 422

Een foto van een paard

Voorzien van plexiglazen omlijsting, 80 x 120 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 425

Jean Lurcat (1892-1966) - Le Coq

Een druk naar een tapijt, 57 x 40 cm / 80 x 61 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 431

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) - Vrouw voor spiegel

Litho 380/1250, postume druk, r.o. voorzien van 'Toulouse Lautrec Circle' droogstempel, 50 x 38.5 cm / 68.2 x 54.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 433

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) - Elles

Te koop voor € 150

Lotnummer 435

Hollandse school, vroege 20e eeuw - Man op bankje in bos

Olieverf op doek, r.o. J.M. Boddeus gesigneerd, 30 x 40 cm / 46 x 56 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 443

Maria Zielinska (1956) - Cabaret

Acrylverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 91 cm / 63.5 x 93.5 cm.

Te koop voor € 450

Lotnummer 450

Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) - Gezicht op het stadhuis van Veere vanaf de Kaai

Aquarel, l.o. gesigneerd, 26.5 x 20 / 51 x 45 cm - opgeplakt, kras.

Te koop voor € 240

Lotnummer 462

Herman Brood (1946-2001) - De zanger

Zeefdruk 201/250, niet gesigneerd, 75 x 56 cm / 92 x 71 cm (herkomst Galerie Aad Leemans).

Te koop voor € 120

Kavels per pagina: