Kavels per pagina:

Hendrik Valk (1897-1986) - Viaduct over de Apeldoornseweg

Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd '72, verso gesigneerd en gedateerd en "Opus 1309", 28/.7 x 44.4 / 43 x 58.1 cm.

Te koop voor € 1750

Jurjen de Haan (1936-2018) - Figuur

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 77 x 59 cm / 102.5 x 82.5 cm.

Te koop voor € 200

Cornelis Koppenol (1865-1946) - Gezicht op Antwerpen

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 57.5 x 67.5 cm.

Te koop voor € 240

Hollandse school, 19e eeuw - 17e eeuwse ruiter met paard

Aquarel, l.o. onduidelijk gesigneerd, 26.5 x 34.5 cm / 56 x 65.8 cm.

Te koop voor € 270

Twee portretminiaturen van koning Karel I van Engeland en koningin Henriëtta Maria van Frankrijk, vroege 20e eeuw

2x olieverf op (olifant) ivoor, 5 x 3.5 cm (2x), in ivoren lijstje met messing monturen, 10.3 x 8.5 cm (2x).

Te koop voor € 160

Jan Knikker jr. (1911-1990) - Zomers landschap met boerenkar

Te koop voor € 300

Lotnummer 48

Léon Herbo (1850-1907) - Portret van een dame met roos

Olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd 1879, 82 x 69.5 cm / 101 x 89 cm - enkele stukjes verf in het gezicht ontbreken.

Te koop voor € 750

Lotnummer 59

Ledek Sukadi (1969) - Drie composities met vrouwen

Olieverf op doek, alle drie gesigneerd en gedateerd '93, 0 x 40 cm (3x) / 42 x 42 cm (3x).

Te koop voor € 150

Lotnummer 67

Jacob Abraham "Jacques" Zon (1872-1932) - Duinlandschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 43 x 53.5 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 72

Johannes Coenraad 'Jan' Bleys (1868-1952) - Anjers in glazen vaas

Pastel, r.o. gesigneerd, 52.5 x 34 cm / 59 x 40.5 cm.

Te koop voor € 75

Lotnummer 74

Hollandse school 19e eeuw - Portret van een dame

Olieverf op paneel, 42 x 27 / 55 x 42 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 77

Cornelis Kuypers (1864-1932) - Hollands Polderlandschap

Marouflé, l.o. gesigneerd, 38 x 61 cm / 54 x 77 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 78

Jan Herman Barend Koekkoek (1840-1912) - Vissersvolk op het strand

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 33 cm / 45.5 x 57 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 83

Jan Radersma (1948) - Drieluik met spinnenpoten

Te koop voor € 120

Lotnummer 84

Adrianus Wulffaert (1804-1873) - Interieur met moeder, kind en gouvernante

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1840, 51.5 x 43.5 / 76.2 x 67.1 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 88

Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) - Lezend meisje en etend jongetje

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 51 x 41 cm / 67 x 57 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 90

Corneille (1922-2010) en Jean-Clarence Lambert - Boekwerk in map met drie zeefdrukken "Het oog van de zomer"

Oplage 70/250, 1992, in opdracht van Jaski Art Gallery.

Te koop voor € 300

Lotnummer 92

Engelse school, laatste kwart 17e eeuw - Miniatuurportret van Louise Renée de Penancourt de Kérouaille, de maîtresse van koning Karel II van Engeland

Olieverf op koper, 7 x 5.5 cm / 11.4 x 9.7 cm.

Te koop voor € 850

Lotnummer 95

Arend Jan van Driesten (1878-1969) - Plaslandschap

Aquarel, l.o. gesigneerd, 29 x 43 cm / 47 x 60 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 97

Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) - Portret van een kersenetende man

Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 40.5 x 31 / 55.5 x 45.6 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 111

Jan Korthals (1916-1972) - de Kaasmarkt te Alkmaar

Aquarel, r.o. gesigneerd, 31.5 x 42.7 / 52 x 63 cm.

Te koop voor € 450

Lotnummer 116

Omgeving Franz Anton Weiss (1729-1784) - Aanbidding der Koningen

Olieverf op (verdoekt) doek, 55.2 x 42.5 cm / 69.8 x 56.6 cm.

Te koop voor € 2500

Lotnummer 118

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) - Boerin met kippen op landweg

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1909, 26 x 37,5 cm / 44 x 55 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 123

P. Schenk - Kaart met de Nederlandse forten aan de Schelde, 1747

Gravure, titel: "Naaukeurige Afbeelding Der Forten Fredrik Hendrik, Lillo, de Kruysschans en Liefkenshoek, met de daaromtrent leggende Sterktens en geinnundeerde Landeryen", 51.5 x 37 / 72 x 57.8 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 124

Jacobus Johannes Cremer (1827-1880) en Willem Tjarda van Starckenborgh Stachouwer (1823-1885) - "Riviergezigt bij buiig weer"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '51, 82 x 114 cm / 110 x 143 cm - Cremer's zus Louise was getrouwd met Starkenborgh's broer Nicolaas. Dit werk hing op de tentoonstelling "Levende Meesters" bij H.J. Groot te Den Haag in 1851 en is op veiling aangeboden bij van Marle & Bignell in 1948.

Te koop voor € 4000

Kavels per pagina: