Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd '72, verso gesigneerd en gedateerd en "Opus 1309", 28/.7 x 44.4 / 43 x 58.1 cm.
Te koop voor € 1750
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 77 x 59 cm / 102.5 x 82.5 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 57.5 x 67.5 cm.
Te koop voor € 240
Aquarel, l.o. onduidelijk gesigneerd, 26.5 x 34.5 cm / 56 x 65.8 cm.
Te koop voor € 270
2x olieverf op (olifant) ivoor, 5 x 3.5 cm (2x), in ivoren lijstje met messing monturen, 10.3 x 8.5 cm (2x).
Te koop voor € 160
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd 1879, 82 x 69.5 cm / 101 x 89 cm - enkele stukjes verf in het gezicht ontbreken.
Te koop voor € 750
Olieverf op doek, alle drie gesigneerd en gedateerd '93, 0 x 40 cm (3x) / 42 x 42 cm (3x).
Te koop voor € 150
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 43 x 53.5 cm.
Te koop voor € 140
Pastel, r.o. gesigneerd, 52.5 x 34 cm / 59 x 40.5 cm.
Te koop voor € 75
Olieverf op paneel, 42 x 27 / 55 x 42 cm.
Te koop voor € 400
Marouflé, l.o. gesigneerd, 38 x 61 cm / 54 x 77 cm.
Te koop voor € 240
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 33 cm / 45.5 x 57 cm.
Te koop voor € 1000
Te koop voor € 120
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1840, 51.5 x 43.5 / 76.2 x 67.1 cm.
Te koop voor € 1500
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 51 x 41 cm / 67 x 57 cm.
Te koop voor € 320
Oplage 70/250, 1992, in opdracht van Jaski Art Gallery.
Te koop voor € 300
Olieverf op koper, 7 x 5.5 cm / 11.4 x 9.7 cm.
Te koop voor € 850
Aquarel, l.o. gesigneerd, 29 x 43 cm / 47 x 60 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 40.5 x 31 / 55.5 x 45.6 cm.
Te koop voor € 250
Aquarel, r.o. gesigneerd, 31.5 x 42.7 / 52 x 63 cm.
Te koop voor € 450
Olieverf op (verdoekt) doek, 55.2 x 42.5 cm / 69.8 x 56.6 cm.
Te koop voor € 2500
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1909, 26 x 37,5 cm / 44 x 55 cm.
Te koop voor € 300
Gravure, titel: "Naaukeurige Afbeelding Der Forten Fredrik Hendrik, Lillo, de Kruysschans en Liefkenshoek, met de daaromtrent leggende Sterktens en geinnundeerde Landeryen", 51.5 x 37 / 72 x 57.8 cm.
Te koop voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '51, 82 x 114 cm / 110 x 143 cm - Cremer's zus Louise was getrouwd met Starkenborgh's broer Nicolaas. Dit werk hing op de tentoonstelling "Levende Meesters" bij H.J. Groot te Den Haag in 1851 en is op veiling aangeboden bij van Marle & Bignell in 1948.
Te koop voor € 4000