Kavels per pagina:

Lotnummer 467

Henk Dekker (1897-1974) - Vissersschip op het strand

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 71 cm / 63.5 x 83.5 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 468

Henry Schouten (1857/64-1927) - Koeien in de wei

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm, lijst: 83 x 112 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 470

Aris Knikker (1887-1962) - Landschap met boer en polderschuit

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 41.5 x 51 cm / 63 x 72.8 cm.

Te koop voor € 360

Lotnummer 471

Egnatius Ydema (1876-1937) - Gezicht op de Dorpskerk, bijgenaamd De Peperbus, te Leidschendam

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 43 x 53 cm.

Te koop voor € 460

Lotnummer 472

Rudolf Ernst (1854-1932) - Portret van een klein meisje

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en r.b. geannoteerd 'Hilda, Paris, 19-XI, 1877', 30 x 23.5 cm / 42.5 x 36.5 cm.

Te koop voor € 900

Lotnummer volgt

Anton Heyboer (1924-2005) - Spetter kip

Ecoline op papier, m.o. gesigneerd, 64.5 x 96 cm / 68.5 x 10.5 cm - kopie certificaat aanwezig van de Heyboer winkel, Couzijn Simon, d.d. 22-01-2000.

Te koop voor € 240

Kavels per pagina: