Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 71 cm / 63.5 x 83.5 cm.
Te koop voor € 600
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm, lijst: 83 x 112 cm.
Te koop voor € 1000
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 41.5 x 51 cm / 63 x 72.8 cm.
Te koop voor € 360
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 43 x 53 cm.
Te koop voor € 460
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en r.b. geannoteerd 'Hilda, Paris, 19-XI, 1877', 30 x 23.5 cm / 42.5 x 36.5 cm.
Te koop voor € 900
Ecoline op papier, m.o. gesigneerd, 64.5 x 96 cm / 68.5 x 10.5 cm - kopie certificaat aanwezig van de Heyboer winkel, Couzijn Simon, d.d. 22-01-2000.
Te koop voor € 240