Kavels per pagina:

Lotnummer 143

Onduidelijk gesigneerd - Naakte vrouw

Kleurenlitho 145/150, r.o. gesigneerd, 60.7 x 45.7 / 81.5 x 61.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 150

Hollandse school - Dorp aan de plas

Aquarel, l.o. Greeve of Greuve gesigneerd, 40 x 60 cm / 53.5 x 73.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 151

J.F. v. Eyzeren - Woonark bij stellingmolen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 40 cm / 72.5 x 52.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 162

Marc Cammaert (XX), Belgische materieschilder en decorontwerper, jaren '70 - Processie

Gemengde techniek op board, r.o. gesigneerd, 122 x 165 cm / 125 x 168 cm - veel nicotine aanslag.

Te koop voor € 80

Lotnummer 168

Corneille (1922-2010) - Herbes

Litho 110/125, m.b. gesigneerd en gedateerd '77, 65 x 50 cm / 92.5 x 75.5 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 171

Abraham Gerardus 'Bram' van Velde (1895-1981) - Lumière noire

Litho 131/300, r.o. gesigneerd, 51 x 33 cm / 75 x 55 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 181

Leny Noyen (1939-2019) - Een jonge vrouw aan haar toilet

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 35 x 45 cm / 44 x 54 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 189

Frits Johan Goosen (1943) - Winterlandschap met schaatsers

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24.3 x 30.5 cm / 43.7 x 49.2 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 195

Johannes Aurelius Richard 'Fedor' van Kregten (1871-1937) - Paarden op stadsplein te Den Haag

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 / 73.7 x 93.7 cm.

Te koop voor € 650

Lotnummer 198

Jan van Heel (1898-1990) - Clown

Litho met aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '65, 14.7 x 11.5 cm / 30.5 x 26 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 201

Clemens Briels (1946) - Got the bibs on at Yoe's Stone Crab Miami again

Zeefdruk 191/250, r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 45 x 35 cm / 74.5 x 60.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 203

Johannes Anthonie Balthasar Stroebel (1821-1905) - Moeder en kind in interieur

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20 x 16.5 / 28.4 x 25.6 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 206

Bernard Remusat (1953) - Kayenta

Carborundum litho 14/100, r.o. gesigneerd, 51.5 x 64 cm / 84 x 94 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 209

Aimé Leon Meyvis (1877-1932) - Polderlandschap met molen

Te koop voor € 120

Lotnummer 211

Mark Verdoes (1960) - Compositie

Zeefdruk 28/35, r.o. gesigneerd en gedateerd 2008, 63 x 63 cm / 78 x 77 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 213

Wordt retour gehaald: François Pierre Emile de Nocker (1884-1955) - Winters dorpsgezicht met molen

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 49 x 75 cm / 67.5 92.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 216

Ronald Boonakker (1955) - Seychelles I

Acrylverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 90 cm / 35 x 95 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 219

J. Klinkenberg - Kerkinterieur met 17 eeuwse figuren

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 72 x 57.5 cm / 90 x 75.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 221

Joan Miro (1893-1983) - Miro Graveur

2 houtsnedes uit het boek Miro Graveur, 1984, 25.5 x 35.8 (2x) / 32.3 x 42.2 en 43.6 x 53.7 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 222

Dita Maters - Compositie met schilderspalet, hand en Japanse pop

Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1987, 60 x 75 cm / 65 x 80 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 229

Henk Poeder (1964) - Drie knikkers, rood, wit en blauw

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / 18 x 23 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 230

W. Wilmsen gesigneerd, ca. 1900 - Scène in interieur met vader en dochter met maaltijd

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 40 x 30 cm / 48.3 x 38.3 cm.

Te koop voor € 170

Lotnummer 236

Algimantas Ramanauskas (1955) - Surrealistische compositie

Tempera op board, l.o. en verso gesigneerd en gedateerd '93, 87 x 28 cm / 92.5 x 33 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 246

Naar Jean Cocteau - Nous croyons en l'Europe

Litho, 33 x 46 cm / 45.5 x 55.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 249

Dick van der Meijden (1945) - Narcis close-up uit "Mother India, Mehboob"

Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd mei 1991, 100 x 120 cm / 105 x 125 cm.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: