Kleurenlitho 145/150, r.o. gesigneerd, 60.7 x 45.7 / 81.5 x 61.5 cm.
Te koop voor € 65
Aquarel, l.o. Greeve of Greuve gesigneerd, 40 x 60 cm / 53.5 x 73.5 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 40 cm / 72.5 x 52.5 cm.
Te koop voor € 65
Gemengde techniek op board, r.o. gesigneerd, 122 x 165 cm / 125 x 168 cm - veel nicotine aanslag.
Te koop voor € 80
Litho 110/125, m.b. gesigneerd en gedateerd '77, 65 x 50 cm / 92.5 x 75.5 cm.
Te koop voor € 160
Litho 131/300, r.o. gesigneerd, 51 x 33 cm / 75 x 55 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 35 x 45 cm / 44 x 54 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24.3 x 30.5 cm / 43.7 x 49.2 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 / 73.7 x 93.7 cm.
Te koop voor € 650
Litho met aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '65, 14.7 x 11.5 cm / 30.5 x 26 cm.
Te koop voor € 200
Zeefdruk 191/250, r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 45 x 35 cm / 74.5 x 60.5 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20 x 16.5 / 28.4 x 25.6 cm.
Te koop voor € 600
Carborundum litho 14/100, r.o. gesigneerd, 51.5 x 64 cm / 84 x 94 cm.
Te koop voor € 40
Te koop voor € 120
Zeefdruk 28/35, r.o. gesigneerd en gedateerd 2008, 63 x 63 cm / 78 x 77 cm.
Te koop voor € 40
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 49 x 75 cm / 67.5 92.5 cm.
Te koop voor € 65
Acrylverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 90 cm / 35 x 95 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 72 x 57.5 cm / 90 x 75.5 cm.
Te koop voor € 200
2 houtsnedes uit het boek Miro Graveur, 1984, 25.5 x 35.8 (2x) / 32.3 x 42.2 en 43.6 x 53.7 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1987, 60 x 75 cm / 65 x 80 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / 18 x 23 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 40 x 30 cm / 48.3 x 38.3 cm.
Te koop voor € 170
Tempera op board, l.o. en verso gesigneerd en gedateerd '93, 87 x 28 cm / 92.5 x 33 cm.
Te koop voor € 35
Litho, 33 x 46 cm / 45.5 x 55.5 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd mei 1991, 100 x 120 cm / 105 x 125 cm.
Te koop voor € 80