Kavels per pagina:

Lotnummer 2146

Een vermoedelijk Dayak-stijl beeld van een manfiguur

Handen gevouwen op zijn borst, Borneo, h. 80 cm - zeer sleets en stuk hout missend oven linker oog.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 2147

Een Dan-stijl masker

Met rood en zwart opgehoogd en versierd met blik, kauri schelpen en stoffen kap, Ivoorkust, h. 45 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2148

Een kapitaal Fang Ngil-stijl masker

Opgehoogd met wit en zwart, Gabon, 20e eeuw, l. 120 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2149

Een tribaal beeld van een bebaarde man

IJzerhout, mogelijk Indonesische archipel, h. 34 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2150

Een beeld van een gestileerde kop met masker aan achterzijde

Voorzien van krust en opgehoogd met zwart, rood en blauw, vermoedelijk Papoea-Nieuw-Guinea, h. 50 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2151

Een polychroom beeld van een hoofd op tonvormig gedeelte

Gabon, h. 46 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2152

Een Mambila-stijl beeld van een gemaskerd figuur

Deels met wit opgehoogd, Kameroen, h. 52 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2153

Een Fang-stijl beeld van een figuur op fallus

Gabon, h. 47 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2154

Een Kota-stijl reliekmand

Een kalebas mand met figuur met koper bekleed, daarbij 3 grote slakkenhuizen en enkele schelpen, Gabon, h. 45 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2155

Een tribaal beeld van een staand vrouwfiguur, Lobi

Handen ontbreken, Burkina Faso, op houten voetje, h. 49 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2156

Een Fang-stijl beeld van naakt figuur

Gezwart hout, Gabon, h. 66 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2157

Twee Tellum-stijl beelden van staande manfiguren

De grotere met handen bij (missende) penis, de kleine met handen ten hemel geheven, Mali, h. 30 en 53 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2158

Vier tribale beelden, w.o. Dogon- en Senufo-stijl

h. 27-35 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2159

Een Punu-stijl masker

Met wit opgehoogd, fraai gevlochten haar, Gabon, h. 28 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2161

Twee Boeddha beelden, Zuidoost-Azië

Brons en messing, h. 27 en 33.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2162

Een beeld van een biddend figuur en een staande godin, Thailand en India

Brons, h. 29 en 35 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2164

Een sculptuur van een visser, China, 19/20e eeuw

Hout, h. 52 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2166

Drie borden, w.o. een paar, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 22.8 en 23 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2167

Vier borden, w.o. een serie van drie, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met decor van landschappen, ø 23.2 - 23.9 cm - alle borden hebben haarlijnen.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2168

Drie beelden van zittende keizers, China

Polychroom porselein, h. 43 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2169

Een dubbelbord en een schaal met omgeslagen rand, China 18e eeuw

Blauwwit porselein, h. 3.6 en 5.8 cm, ø 27.2 en 30 cm - beide gelijmd.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2170

Een paar (tuin)krukken, China

Poederblauw porselein met floraal decor, h. 45.5 cm, ø 30 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 2171

Vijf beelden, w.o. een paar Budai, China

Porselein, h. 15.3 - 23.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2172

Twee zoutvaten, China Qianlong

Blauwwit porselein met florale motieven in cartouches, met dichte bodem, h. 3.5 en l. 8.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2174

Een vaasje met decor van lange lijzen, China Kangxi

Blauwwit porselein, met reliëfcartouches, gemerkt met jademerk h. 7.5 cm - minieme chip aan binnenzijde bovenrand.

Verkocht voor € 220

Kavels per pagina: