Handen gevouwen op zijn borst, Borneo, h. 80 cm - zeer sleets en stuk hout missend oven linker oog.
Verkocht voor € 10
Met rood en zwart opgehoogd en versierd met blik, kauri schelpen en stoffen kap, Ivoorkust, h. 45 cm.
Verkocht voor € 20
Opgehoogd met wit en zwart, Gabon, 20e eeuw, l. 120 cm.
Verkocht voor € 70
IJzerhout, mogelijk Indonesische archipel, h. 34 cm.
Verkocht voor € 15
Voorzien van krust en opgehoogd met zwart, rood en blauw, vermoedelijk Papoea-Nieuw-Guinea, h. 50 cm.
Verkocht voor € 50
Gabon, h. 46 cm.
Verkocht voor € 60
Deels met wit opgehoogd, Kameroen, h. 52 cm.
Verkocht voor € 25
Gabon, h. 47 cm.
Verkocht voor € 40
Een kalebas mand met figuur met koper bekleed, daarbij 3 grote slakkenhuizen en enkele schelpen, Gabon, h. 45 cm.
Verkocht voor € 15
Handen ontbreken, Burkina Faso, op houten voetje, h. 49 cm.
Verkocht voor € 20
Gezwart hout, Gabon, h. 66 cm.
Verkocht voor € 50
De grotere met handen bij (missende) penis, de kleine met handen ten hemel geheven, Mali, h. 30 en 53 cm.
Verkocht voor € 20
h. 27-35 cm.
Verkocht voor € 70
Met wit opgehoogd, fraai gevlochten haar, Gabon, h. 28 cm.
Verkocht voor € 25
Brons en messing, h. 27 en 33.5 cm.
Verkocht voor € 90
Brons, h. 29 en 35 cm.
Verkocht voor € 50
Hout, h. 52 cm.
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein met floraal decor, ø 22.8 en 23 cm.
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein met decor van landschappen, ø 23.2 - 23.9 cm - alle borden hebben haarlijnen.
Verkocht voor € 120
Polychroom porselein, h. 43 cm.
Verkocht voor € 240
Blauwwit porselein, h. 3.6 en 5.8 cm, ø 27.2 en 30 cm - beide gelijmd.
Verkocht voor € 25
Poederblauw porselein met floraal decor, h. 45.5 cm, ø 30 cm.
Verkocht voor € 420
Porselein, h. 15.3 - 23.5 cm.
Verkocht voor € 30
Blauwwit porselein met florale motieven in cartouches, met dichte bodem, h. 3.5 en l. 8.5 cm.
Verkocht voor € 150
Blauwwit porselein, met reliëfcartouches, gemerkt met jademerk h. 7.5 cm - minieme chip aan binnenzijde bovenrand.
Verkocht voor € 220