Kavels per pagina:

Lotnummer 2118

Een kavel divers Chinees en Europees porselein, 18e/19e eeuw

W.o. een Qianlong terrine, Amsterdamse bont kommetje, een serie van 6 kop-en-schotels met bietenrood decor en een Kangxi stijl theebusje, Petrus Regout, max h. 10.7 cm - vele defecten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2119

Twee snuifflesjes, China

Polychroom porselein, w.o. 1 met 4 karakter Kangxi merk en beschildering van een fabeldier, voorzien van jade dopjes, h. 6.4 en 8.2 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2120

Een pelgrimsfles, China

Blauw geglazuurd porselein met reliëfdecor van draken en opgelegde chilongs, h. 16 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2121

Een Imari schotel, China, 18e eeuw

Porselein met floraal decor, ø 39 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 2122

Een paar vazen, China 20e eeuw

Polychroom porselein met decor van vogels, vlinders en florale motieven en opgelegde fabeldieren, h. 35.5 cm - gaatjes voor snoer in bodem.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2123

Drie Imari borden, China 18e eeuw

Porselein, een paar en een diep bord, ø cm - defectjes, w.o. haarlijnen.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2124

Een trekpotje met zilverkleurige monturen

Blauwwit porselein, bekroond door een aapje, h. 10 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2125

Een theepot, China

Polychroom porselein met decor van een landschap en karakters en voorzien van metalen handvatten, h. 16 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2126

Balinese school, 20e eeuw vermoedelijk I Ketut Djodjol (1941) - Dansvoorstelling met gamelan orkest

Acryl op doek, r.o. Kt Djodjol gesigneerd, verso geannotteerd "Kt Djodjol, dari Tobesaja distrik Peliatan Tua Raja Gianjar," 48 x 67 cm / 59.5 x 79 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2127

Een bakje met zotjes rond de rand, Japan

Polychroom aardewerk, ø 16 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2128

Een Imari bord, China 18e eeuw

Polychroom porselein met decor van kostbaarheden, ø 23 cm - chipjes.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2130

Een theepot, China

Polychroom porselein met decor van zotjes en figuren en voorzien van metalen handvatten, h. 12 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2131

Een korenmaat, China ca. 1880

Hout met ijzeren beslag, met import lakzegel bodem binnenzijde, h. 22.5 x b. 34 x d. 34 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2132

Zes gestoken paneeltjes, China ca. 1900

Rood, zwart en goud opgehoogd, met decors van kostbaarheden en figuren, grootste paneel: 16.5 x 36.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2133

Een snijstuk van een drakenboot, Bali

Gepolychromeerd hout, l. 55 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2134

Zes transferware Qianlong stijl diepe borden

Blauwwit porselein, met decor van pagodes in landschap, ø 26.5 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 2136

Twee wierookbranders, China

Messing, met gravédecor van draken, h. 11 en 12.5 ø cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2137

Twee beelden van keizers, China

Polcyhroom porselein, h. 47 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2138

Een beeldje van Guanyin met een kind op schoot, China

Brons, h. 15 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2139

Een beeld van een opiumrokende man

Brons, l. 30 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2141

Twee blauwwit schoteltjes, Kangxi gemerkt, China

Porselein met floraal decor, ø 16 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2142

Vermoedelijk Katsushika Hokusai (1760-1849) - Vier diverse voorstellingen

Vier houtsnedes op rijstpapier, kleinste: 20 x 13.5 cm, grootste: 22.8 x 16.3 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 2143

Een kavel diverse aziatica

Bestaande uit 2 hangers uit porseleinscherven, 2 spekstenen beeldjes van aapjes en vogels, h. 13 cm en 2 amuletten aan koord.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2144

Een theepot in de vorm van het karakter Shou (lang levend), China

Polychroom porselein, bekroond door Fo-hond, h. 24.5 cm - oor gelijmd.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2145

Een schaal met ajour rand, China

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 11 cm, ø 25 cm.

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: