W.o. een Qianlong terrine, Amsterdamse bont kommetje, een serie van 6 kop-en-schotels met bietenrood decor en een Kangxi stijl theebusje, Petrus Regout, max h. 10.7 cm - vele defecten.
Verkocht voor € 50
Polychroom porselein, w.o. 1 met 4 karakter Kangxi merk en beschildering van een fabeldier, voorzien van jade dopjes, h. 6.4 en 8.2 cm.
Verkocht voor € 110
Blauw geglazuurd porselein met reliëfdecor van draken en opgelegde chilongs, h. 16 cm.
Verkocht voor € 300
Porselein met floraal decor, ø 39 cm.
Verkocht voor € 440
Polychroom porselein met decor van vogels, vlinders en florale motieven en opgelegde fabeldieren, h. 35.5 cm - gaatjes voor snoer in bodem.
Verkocht voor € 50
Porselein, een paar en een diep bord, ø cm - defectjes, w.o. haarlijnen.
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein, bekroond door een aapje, h. 10 cm.
Verkocht voor € 35
Polychroom porselein met decor van een landschap en karakters en voorzien van metalen handvatten, h. 16 cm.
Verkocht voor € 60
Acryl op doek, r.o. Kt Djodjol gesigneerd, verso geannotteerd "Kt Djodjol, dari Tobesaja distrik Peliatan Tua Raja Gianjar," 48 x 67 cm / 59.5 x 79 cm.
Verkocht voor € 220
Polychroom aardewerk, ø 16 cm.
Verkocht voor € 30
Polychroom porselein met decor van kostbaarheden, ø 23 cm - chipjes.
Verkocht voor € 50
Polychroom porselein met decor van zotjes en figuren en voorzien van metalen handvatten, h. 12 cm.
Verkocht voor € 100
Hout met ijzeren beslag, met import lakzegel bodem binnenzijde, h. 22.5 x b. 34 x d. 34 cm.
Verkocht voor € 70
Rood, zwart en goud opgehoogd, met decors van kostbaarheden en figuren, grootste paneel: 16.5 x 36.5 cm.
Verkocht voor € 60
Gepolychromeerd hout, l. 55 cm.
Verkocht voor € 35
Blauwwit porselein, met decor van pagodes in landschap, ø 26.5 cm.
Verkocht voor € 440
Messing, met gravédecor van draken, h. 11 en 12.5 ø cm.
Verkocht voor € 20
Polcyhroom porselein, h. 47 cm.
Verkocht voor € 50
Brons, h. 15 cm.
Verkocht voor € 60
Porselein met floraal decor, ø 16 cm.
Verkocht voor € 60
Vier houtsnedes op rijstpapier, kleinste: 20 x 13.5 cm, grootste: 22.8 x 16.3 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 65
Bestaande uit 2 hangers uit porseleinscherven, 2 spekstenen beeldjes van aapjes en vogels, h. 13 cm en 2 amuletten aan koord.
Verkocht voor € 45
Polychroom porselein, bekroond door Fo-hond, h. 24.5 cm - oor gelijmd.
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 11 cm, ø 25 cm.
Verkocht voor € 80