Kavels per pagina:

Lotnummer 2084

Een kastje, China

Zwart gelakt hout met bronskleurig beschilderde voorstellingen van een landschap en florale motieven, één deurtje voorzien paneel met snijwerk van figuren, h. 64 x b. 60.5 x d. 28 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2086

Een vitrine- en ladekastje, China

Rood en goud geschilderd hardhout, beide op gestoken onderstel, eventueel stapelbaar, h. 92 x b. 67 x d 34.5. cmcm en h. 71.5 x b. 67 x d 34.5. cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2088

Twee Cantonese dekselvazen, China

Polychroom en verguld porselein, met millefiori decor en figuren in cartouches, h. 50 en 62 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2089

Een vaas, China ca. 1900

Polychroom porselein, met decor van dames in een tuin met een feniks, h. 57 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2091

Een royaal model trompetvaas, China ca. 1900

Polychroom porselein, met beschildering van pioenen in diverse kleuren, h. 90 cm - gelijmd.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2092

Drie diverse Samson stijl dekselvazen, China

Polychroom porselein, met decor van Europese jachtscènes in cartouches op blauw en gouden fond, h. 27 - 50 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2093

Een verzameling Imari, Japan Meiji

Porselein, w.o. diverse geschulpte borden, vaas, octagonale schotel, etc.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2094

Twee Imari vazen, Japan Meiji

Porselein, deels decor in reliëf van florale motieven, h. 30 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2095

Een snuifflesje, China

Polychroom beschilderd glas met (reliëf)decor van vlinders en florale motieven, aan onderzijde gesigneerd, h. 9 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 2096

Een beeld van een Boeddha op lotustroon, Zuidoost Azië

Brons, h. 24.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2098

Een sculptuur van Boeddha in lotushouding op troon

Verguld hout, h. 32 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2099

Een okimono, Japan Meiji vroege 20e eeuw

Ivoor, met voorstelling van een visser met net, h. 17 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 2102

Een netsuke, Japan Meiji vroege 20e eeuw

Ivoor, in de vorm van een zittend zotje, h. 2.8 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2103

Een verzameling beeldjes en snijstukjes, China en Japan

W.o. Porselein en jadeïet, hout, etc. max. h. 15.5 cm

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2104

Twee kostbaarhedenkistjes, China

Tropisch hout met koperen beslag, één voorzien van jade medaillon, h. 7.5 en 17.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2106

Een groot formaat Satsuma koro of potpourri pot, Japan

Polychroom porselein met decor van figuren en, de handvatten in de vorm van olifantskoppen, h. 39.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2107

Een schotel met melk-en-bloed decor, China Kangxi

Porselein, met centrale voorstelling van figuren in wagen, ø 28 cm - oude gekramde restauratie.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2108

Een vaas, China 19/20e eeuw

Porselein met ijzerrood decor van vleermuizen en florale motieven, h. 22.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2109

Een kavel kopjes en schoteltjes, China 18e eeuw en later

Porselein.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2111

Twee hockers en 16 bordenstandaarden

9 maal hout en 7 maal plastic, ø hockers 19 en 20 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2112

Twee borden, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 22.5 en 23.5 cm - grotere exemplaar met twee haarlijnen.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2113

Een vierkante en een rechthoekige ikat, Indonesië

250 x 250 cm en 210 x 113 cm - defecten.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2114

Twee sirihdoosjes, vermoedelijk Tibet ca. 1900

Verzilverd koper (1 verpoetst), met gedreven floraal decor, rechthoekig model, l. 9 en 13 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2115

Een beeld van een figuur met waaier op tempelleeuw, China

Blanc de Chine porselein, h. 22.5 cm.

Verkocht voor € 115

Lotnummer 2117

Een beeld van een staande Boeddha, vermoedelijk Nepal

Brons, Karana Mudra, h. 28 cm.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: