Zwart gelakt hout met bronskleurig beschilderde voorstellingen van een landschap en florale motieven, één deurtje voorzien paneel met snijwerk van figuren, h. 64 x b. 60.5 x d. 28 cm.
Verkocht voor € 60
Rood en goud geschilderd hardhout, beide op gestoken onderstel, eventueel stapelbaar, h. 92 x b. 67 x d 34.5. cmcm en h. 71.5 x b. 67 x d 34.5. cm.
Verkocht voor € 380
Polychroom en verguld porselein, met millefiori decor en figuren in cartouches, h. 50 en 62 cm.
Verkocht voor € 35
Polychroom porselein, met decor van dames in een tuin met een feniks, h. 57 cm.
Verkocht voor € 100
Polychroom porselein, met beschildering van pioenen in diverse kleuren, h. 90 cm - gelijmd.
Verkocht voor € 360
Polychroom porselein, met decor van Europese jachtscènes in cartouches op blauw en gouden fond, h. 27 - 50 cm.
Verkocht voor € 70
Porselein, w.o. diverse geschulpte borden, vaas, octagonale schotel, etc.
Verkocht voor € 100
Porselein, deels decor in reliëf van florale motieven, h. 30 cm.
Verkocht voor € 45
Polychroom beschilderd glas met (reliëf)decor van vlinders en florale motieven, aan onderzijde gesigneerd, h. 9 cm.
Verkocht voor € 700
Brons, h. 24.5 cm.
Verkocht voor € 90
Verguld hout, h. 32 cm.
Verkocht voor € 45
Ivoor, met voorstelling van een visser met net, h. 17 cm.
Verkocht voor € 65
Ivoor, in de vorm van een zittend zotje, h. 2.8 cm.
Verkocht voor € 30
W.o. Porselein en jadeïet, hout, etc. max. h. 15.5 cm
Verkocht voor € 70
Tropisch hout met koperen beslag, één voorzien van jade medaillon, h. 7.5 en 17.5 cm.
Verkocht voor € 35
Polychroom porselein met decor van figuren en, de handvatten in de vorm van olifantskoppen, h. 39.5 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein, met centrale voorstelling van figuren in wagen, ø 28 cm - oude gekramde restauratie.
Verkocht voor € 180
Porselein met ijzerrood decor van vleermuizen en florale motieven, h. 22.5 cm.
Verkocht voor € 180
Porselein.
Verkocht voor € 300
9 maal hout en 7 maal plastic, ø hockers 19 en 20 cm.
Verkocht voor € 70
Blauwwit porselein met floraal decor, ø 22.5 en 23.5 cm - grotere exemplaar met twee haarlijnen.
Verkocht voor € 40
250 x 250 cm en 210 x 113 cm - defecten.
Verkocht voor € 60
Verzilverd koper (1 verpoetst), met gedreven floraal decor, rechthoekig model, l. 9 en 13 cm.
Verkocht voor € 260
Blanc de Chine porselein, h. 22.5 cm.
Verkocht voor € 115
Brons, Karana Mudra, h. 28 cm.
Verkocht voor € 70