Polychroom porselein met floraal decor, h. 54 cm - deksel met defecten.
Verkocht voor € 245
Polychroom porselein met decor van vogels, shishi en florale motieven, h. 50 cm - gelijmd.
Verkocht voor € 110
Dik blauwwit porselein, met decor van wijsgeer en zich verbergend zotje, ø 20.5 cm.
Verkocht voor € 140
Blauwwit porselein, gemerkt met dubbele ring, ø 28 cm - rand frittings.
Verkocht voor € 200
Groen gepatineerd messing, l. 12 cm.
Verkocht voor € 25
Polychroom porselein, de eerste deels ajour, met decor van pioenen, de tweede met decor van vogel op tak in vlakverdeling en servetwerk, ø 21.5 en 25 cm.
Verkocht voor € 40
Bestaande uit een kopje, drie schoteltjes, een kop-en-schotel en een dekselvaasje, h. 16 cm - defecten.
Verkocht voor € 50
Opaline glas en Yixing aardewerk, h. 7 en l. 9 cm - potje met chipjes.
Verkocht voor € 90
Famille rose porselein met decor van karakters in cartouches en florale motieven, ø 23.5 - 25 cm - schaal of deksel met chipjes.
Verkocht voor € 50
Porselein met floraal decor, h. 10.2 cm.
Verkocht voor € 280
Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en florale motieven in vlakverdeling, aan onderzijde gemerkt met jade karakter, h. 5.5 cm - deksel ontbreekt.
Verkocht voor € 100
Porselein, 3x blauwwit en 1x Imari, 21.5 - 26 cm - enkele defectjes.
Verkocht voor € 190
Imari porselein, h. 4 cm, ø 6.5 - 11 cm.
Verkocht voor € 240
Polychroom eierschaal porselein, ø schotels: 13.9 cm.
Verkocht voor € 220
Blauwwit porselein, ø 10.2 - 16.3 cm.
Verkocht voor € 220
Porselein, h. 19 cm - defecten aan vingers.
Verkocht voor € 40
Twee famille rose kommen met landschapsdecor - vele defecten, ø 18 cm, en 2 blauwwitte bordjes met decor van figuren, ø 14.5 cm - 1 met haarlijn.
Verkocht voor € 110
Op standaard, Ivoorkust, h. 28 cm.
Verkocht voor € 50
Fraai gestoken hout, h. 19 cm incl. voet.
Verkocht voor € 40
Gestoken hout, hoorn en been, h. 12 - 33 cm.
Verkocht voor € 90
Deels groen en rood gehoogd hout, 99 x 95 cm.
Verkocht voor € 80
Gestoken hout met decor van figuren, apen en slangen, l. 100 cm.
Verkocht voor € 90
Lakwerk, met binnenbak, ø 8 en 13 cm, en donker hout ingelegd met parelmoer, ø 50 cm.
Verkocht voor € 20
Alle hout, diverse kleuren geschilderd, l. 39-64 cm.
Verkocht voor € 40
Brons, h. 2.6 - 7 cm.
Verkocht voor € 125