Kavels per pagina:

Lotnummer 2202

Een kavel divers Chinees porselein, 18e/19e eeuw

Blauwwit porselein, twee kalebasvaasjes, w.o. 1 met café au lait glazuur - chipje, h. 9 cm, een soft paste flesvaasje met figurendecor, 11.5 cm - chipje hals, en een pattipan, l. 13.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2203

Een kavel divers porselein, China 18e/19e eeuw

Blauwwit porselein, w.o. een dekselpotje met florale motieven, een balustervormig vaasje met drakendecor en niet bijbehorende deksel, een miniatuur Gu vaas, etc. - defecten.

Richtprijs € 50 - 100

Lotnummer 2204

Een balvormige inro met decor van driemasters en dolfijnen

Been, ø 4 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2205

Een paar schaaltjes, China

Geel porselein met groen en paars decor van draken en feniksen, ø 13.2 en 13.4 cm.

Richtprijs € 350 - 450

Lotnummer 2206

Een kartika, Tibet

Brons, l. 30 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 2207

Een hexagonale theepot, China

Polychroom porselein met decor van zotjes en figuren en voorzien van metalen handvatten, h. 13 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2208

Een plaquette met reliëfdecor van een staande Boeddha, Zuidoost-Azië

Metaal, 34 x 11.5 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2209

Een gemberpot, China

Blauwwit porselein met landschapsdecor, h. 15 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2210

Een paar gemberpotten, China

Blauwwit porselein met floraal decor en gelukssymbolen, h. 22 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2211

Een Famille verte paraplubak, China 20e eeuw

Porselein met decor van vogels en pioenen, h. 46.5 cm.

Richtprijs € 100 - 200

Lotnummer 2212

Een paar Ming stijl gemberpotten, China

Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 26 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2213

Een vaasje met drakendecor, China 20e eeuw

Gestoken speksteen met drakendecor, h. 20.5 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2214

Een paar Ming stijl dekselpotten, China

Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 46 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 2215

Een metallic rode vaas, Japan late 20e eeuw

Metaal en kunststof, onder oppervlak decor van vogels en bamboe, h. 31 cm, op hocker.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2216

Een paar dekselpotten, China

Porselein met qingbai glazuur en voorzien van ajour medaillons met florale motieven, h. 45 cm.

Richtprijs € 1500 - 2000

Lotnummer 2217

Een beeld van Budai met zotjes, China 20e eeuw

Polychroom porselein, h. 20.5 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2218

Een Famille rose bloempot op onderschotel, China late 20e eeuw

Porselein met decor van pauwen en pioenen, h. 17 x ø 24 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2219

Een blauwwite schotel, China 19e eeuw

Porselein met reliëfdecor van lotusbladen en florale motieven, ø 28.5 cm - randschilfers en glazuurchipjes.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 2220

Een paar dekselvazen, China

Blauwwit porselein met decor van draken, h. 49 cm.

Richtprijs € 250 - 350

Lotnummer 2221

Een Perzische miniatuur met voorstelling van de panterjacht, 19e eeuw

Rand met dieren en bloemen in sepia, 28 x 16.5 / 43.5 x 29 cm.

Richtprijs € 50 - 100

Lotnummer 2222

Een kavel diverse hangers, gespen, oorstekers, Tibet/Zuid-oost Azië 19/20e

Voornamelijk BWG zilver, o.a. bezet met koraal en turkoois. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2223

Chinese school - Bergachtig rivierlandschap

Aquarel, m.b. gesigneerd, 65 x 134 cm / 80 x 150 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2224

Een Imari dekselvaas, Japan ca. 1700

Polychroom porselein met floraal decor en deksel bekroond door shishi, h. 50 cm.

Richtprijs € 400 - 600

Lotnummer 2225

Een Imari dekselvaas, Japan, ca. 1700

Polychroom porselein met floraal decor, h. 54 cm - deksel met defecten.

Richtprijs € 400 - 600

Lotnummer 2226

Een Imari bekervaas, Japan ca. 1700

Polychroom porselein met decor van vogels, shishi en florale motieven, h. 50 cm - gelijmd.

Richtprijs A.T.P.

Kavels per pagina: