Porselein met deels verguld polychroom decor van figuur met bloemenmand, daarbij 2 losse schotels met afwijkend decor, ø 6 en 10 cm - enkele kopjes en schotels met frittings,.
Verkocht voor € 650
Blauwwit porselein, baluster- en kalebasvormig, met decors van bloemen en zotjes, h. ca. 7 cm - 1 met haarlijnen.
Verkocht voor € 240
Blauwwit porselein, twee kalebasvaasjes, w.o. 1 met café au lait glazuur - chipje, h. 9 cm, een soft paste flesvaasje met figurendecor, 11.5 cm - chipje hals, en een pattipan, l. 13.5 cm.
Verkocht voor € 440
Blauwwit porselein, w.o. een dekselpotje met florale motieven, een balustervormig vaasje met drakendecor en niet bijbehorende deksel, een miniatuur Gu vaas, etc. - defecten.
Verkocht voor € 90
Been, ø 4 cm.
Verkocht voor € 60
Geel porselein met groen en paars decor van draken en feniksen, ø 13.2 en 13.4 cm.
Verkocht voor € 400
Polychroom porselein met decor van zotjes en figuren en voorzien van metalen handvatten, h. 13 cm.
Verkocht voor € 60
Metaal, 34 x 11.5 cm.
Verkocht voor € 20
Blauwwit porselein met landschapsdecor, h. 15 cm.
Verkocht voor € 20
Blauwwit porselein met floraal decor en gelukssymbolen, h. 22 cm.
Verkocht voor € 100
Porselein met decor van vogels en pioenen, h. 46.5 cm.
Verkocht voor € 70
Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 26 cm.
Verkocht voor € 120
Gestoken speksteen met drakendecor, h. 20.5 cm.
Verkocht voor € 25
Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 46 cm.
Verkocht voor € 200
Metaal en kunststof, onder oppervlak decor van vogels en bamboe, h. 31 cm, op hocker.
Verkocht voor € 100
Porselein met qingbai glazuur en voorzien van ajour medaillons met florale motieven, h. 45 cm.
Verkocht voor € 1500
Polychroom porselein, h. 20.5 cm.
Verkocht voor € 160
Porselein met decor van pauwen en pioenen, h. 17 x ø 24 cm.
Verkocht voor € 95
Porselein met reliëfdecor van lotusbladen en florale motieven, ø 28.5 cm - randschilfers en glazuurchipjes.
Verkocht voor € 35
Blauwwit porselein met decor van draken, h. 49 cm.
Verkocht voor € 420
Rand met dieren en bloemen in sepia, 28 x 16.5 / 43.5 x 29 cm.
Verkocht voor € 70
Voornamelijk BWG zilver, o.a. bezet met koraal en turkoois. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 110
Aquarel, m.b. gesigneerd, 65 x 134 cm / 80 x 150 cm.
Verkocht voor € 80
Polychroom porselein met floraal decor en deksel bekroond door shishi, h. 50 cm.
Verkocht voor € 245