Kavels per pagina:

Lotnummer 2200

Een serie van 6 famille rose koppen en 8 schotels, China 18e eeuw

Porselein met deels verguld polychroom decor van figuur met bloemenmand, daarbij 2 losse schotels met afwijkend decor, ø 6 en 10 cm - enkele kopjes en schotels met frittings,.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 2201

Zes diverse etagère vaasjes, China vnl. 18e eeuw

Blauwwit porselein, baluster- en kalebasvormig, met decors van bloemen en zotjes, h. ca. 7 cm - 1 met haarlijnen.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2202

Een kavel divers Chinees porselein, 18e/19e eeuw

Blauwwit porselein, twee kalebasvaasjes, w.o. 1 met café au lait glazuur - chipje, h. 9 cm, een soft paste flesvaasje met figurendecor, 11.5 cm - chipje hals, en een pattipan, l. 13.5 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 2203

Een kavel divers porselein, China 18e/19e eeuw

Blauwwit porselein, w.o. een dekselpotje met florale motieven, een balustervormig vaasje met drakendecor en niet bijbehorende deksel, een miniatuur Gu vaas, etc. - defecten.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2204

Een balvormige inro met decor van driemasters en dolfijnen

Been, ø 4 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2205

Een paar schaaltjes, China

Geel porselein met groen en paars decor van draken en feniksen, ø 13.2 en 13.4 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2206

Een kartika, Tibet

Brons, l. 30 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2207

Een hexagonale theepot, China

Polychroom porselein met decor van zotjes en figuren en voorzien van metalen handvatten, h. 13 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2208

Een plaquette met reliëfdecor van een staande Boeddha, Zuidoost-Azië

Metaal, 34 x 11.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2209

Een gemberpot, China

Blauwwit porselein met landschapsdecor, h. 15 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2210

Een paar gemberpotten, China

Blauwwit porselein met floraal decor en gelukssymbolen, h. 22 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2211

Een Famille verte paraplubak, China 20e eeuw

Porselein met decor van vogels en pioenen, h. 46.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2212

Een paar Ming stijl gemberpotten, China

Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 26 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2213

Een vaasje met drakendecor, China 20e eeuw

Gestoken speksteen met drakendecor, h. 20.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2214

Een paar Ming stijl dekselpotten, China

Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 46 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2215

Een metallic rode vaas, Japan late 20e eeuw

Metaal en kunststof, onder oppervlak decor van vogels en bamboe, h. 31 cm, op hocker.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2216

Een paar dekselpotten, China

Porselein met qingbai glazuur en voorzien van ajour medaillons met florale motieven, h. 45 cm.

Verkocht voor € 1500

Lotnummer 2217

Een beeld van Budai met zotjes, China 20e eeuw

Polychroom porselein, h. 20.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2218

Een Famille rose bloempot op onderschotel, China late 20e eeuw

Porselein met decor van pauwen en pioenen, h. 17 x ø 24 cm.

Verkocht voor € 95

Lotnummer 2219

Een blauwwite schotel, China 19e eeuw

Porselein met reliëfdecor van lotusbladen en florale motieven, ø 28.5 cm - randschilfers en glazuurchipjes.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2220

Een paar dekselvazen, China

Blauwwit porselein met decor van draken, h. 49 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 2221

Een Perzische miniatuur met voorstelling van de panterjacht, 19e eeuw

Rand met dieren en bloemen in sepia, 28 x 16.5 / 43.5 x 29 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2222

Een kavel diverse hangers, gespen, oorstekers, Tibet/Zuid-oost Azië 19/20e

Voornamelijk BWG zilver, o.a. bezet met koraal en turkoois. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2223

Chinese school - Bergachtig rivierlandschap

Aquarel, m.b. gesigneerd, 65 x 134 cm / 80 x 150 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2224

Een Imari dekselvaas, Japan ca. 1700

Polychroom porselein met floraal decor en deksel bekroond door shishi, h. 50 cm.

Verkocht voor € 245

Kavels per pagina: