Voornamelijk porselein, h. 4.5 - 85 cm.
Verkocht voor € 150
Brons, h. 23 cm.
Verkocht voor € 60
Tropisch hout deels met dierhuid omkleed, l. 87 cm.
Verkocht voor € 80
W.o. een bijl, dekseldoosje, halssieraad.
Verkocht voor € 45
Gesneden kurk, in glazen kast, h. 29 x l. 60 cm.
Verkocht voor € 70
Aquarel, m.r. gesigneerd, 68 x 45 / 130 x 55 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. porseleinen dekselvaas, diorama van een boekenkast met porselein, craquelé porseleinen Boeddha, rode theepot, etc.
Verkocht voor € 30
Rood, zwart, en goudkleurig Chinees iepenhout, met gestoken en geschilderd decor van leeuwenkoppen, lotusbloemen en figuren bij tempels, met schuifpanelen om het open of dicht te maken, 3 x h. 148 x b. 28 cm.
Verkocht voor € 70
Porselein, 1 paar met decor van Lange Lijzen en 1 met decor van visser in landschap en karakters, h. 3.8 cm - 1 gaaf (visser), 2 met haarlijnen en randshilfers, 1 (Lijs) gelijmd.
Verkocht voor € 170
Polychroom porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 39.5 cm - één vaas gelijmd.
Verkocht voor € 40
Gestoken hout, handen op de buik en haar in vier tressen gebonden, lichaam met scarifiaction en resten van zwarte ophoging, h. 36 cm - met oude restauratie met aluminium krammen.
Verkocht voor € 100