Kavels per pagina:

Lotnummer 2056

Een kavel divers, China

Bestaande uit drie Yixing aardewerk trekpotjes, vier porseleinen tempelleeuwtjes, een ingelijst theeblok en spekstenen waterbakje, max. h. 13 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 2057

Twee diverse huwelijksmanden, China

h. 30 en 48 cm, ø 25 en 32 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2058

Een schotel, Qianlong, China, tweede helft 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 36 cm, defecten, w.o. haarscheur en chip.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2060

Een kavel diverse aziatica

Bestaande uit een opiumpijp, een spekstenen stempel, een - gebroken - ushabti en een blauwwit porseleinen bordje met floraal decor, 18e eeuw.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2061

Een vissenkom of cache-pot, China

Porselein met decor van vissen en florale motieven, h. 30.5, ø 36.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2062

Een paar waterdruppelaars in de vorm van hondjes, China midden 20e eeuw

Cloisonné, met houder voor penseel, l. 10 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2064

Een serie van vijf Ming stijl kommen, China 19e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 6.5 cm, ø 14 cm - defecten.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2066

Twee panelen, China

Polychroom gelakt hout met gesneden decor van vrouwen, 61 x 30.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2067

Een dekselpot, China/Tibet midden 20e eeuw

Verzilverd met turkoois en roodglas cabochons en carneool appliques, op houten hocker, h. 29.5 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 2068

Een paar boten, China

Been, l. 37 en 43 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2069

Een Imari schotel, China 18e eeuw

Porselein met floraal decor, ø 29 cm - haarlijn en frittings.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2070

Een kavel diverse aziatica, China en Indonesië

Bestaande uit een klein model klewang, l. 36 cm, een gestoken houten houder en een bel, h. 14.5 en 38.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2071

Een Asmat schild en kop, Papoea-Nieuw-Guinea en een masker van Rarung, Bali

Hout, afmetingen schild: 7 x 59.5 x 23 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2072

Twee krissen en een rentjong, Indonesië

L. 40.5 - 47 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2073

Een sculptuur van Guan Yu, China

Buxushout, h. 14.6 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2074

Een kavel divers Kantonees porselein, China, 19e eeuw

Bestaande uit een schotel, een diep bord, een schoteltje en een kopje, ø 6.5 - 32.5 cm - defecten: kopje heeft haarlijnen en schotel heeft chips.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2075

Drie Boeddha hoofdjes, Zuidoost Azië

Twee maal brons op standaard, h. 15.5 en 16.5 cm en 1 stenen exemplaar, 10 x 7 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2076

Japanse school - Twee erotische Shunga voorstellingen

Twee maal aquarel, 28 x 35 cm incl. lijst.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 2077

Chinese school - Vogels op bloesemtakken

Beschilderd papier, r.o. gesigneerd, 50 x 61 cm / 65.7 x 75.6 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2078

Drie Aziatische beeldjes

Een steengoed Boeddhakop, h. 16 cm, een bronzen dansende Shiva in vlammenring, h. 20 cm, en een bronzen staande vrouw met vlechtjes, h. 25 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2079

Twee theebussen, China 19e eeuw

Blauwwit porselein, de één met decor van een waterrijk landschap en de ander met decor van landschappen en vogels met bloesemtakken in vlakverdeling, h. 13.5 en 15.3 cm - exemplaar met deksel is gelijmd.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2080

Vier ethnografische objecten, Afrika en Indonesië

Een dekseldoos, een batak kalender en 2 gestoken zittende figuurtjes, h. max. 27 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2081

Een kavel divers

Bestaande uit messing en bronzen Boeddhistische en Hindoeïstische beeldjes, max. h.15.3 cm, een miniatuur wierookbrander, een opengewerkte manilla en een ceintuur, l. 80 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2082

Een maanfles

Hout met snijwerk en onduidelijke inscriptie, deels ingelegd met kraaltjes en voorzien van metalen beslag en leren riem, h. 32 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2083

Een serie van vier kopjes, China

Blauwwit porselein met floraal decor, gemerkt met jade karakter, h. 5.5 cm, ø 8 cm, drie kopjes met haarlijnen, waarvan twee ook met kleine chip en één kopje met kleine chip.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: