Bestaande uit drie Yixing aardewerk trekpotjes, vier porseleinen tempelleeuwtjes, een ingelijst theeblok en spekstenen waterbakje, max. h. 13 cm.
Verkocht voor € 550
h. 30 en 48 cm, ø 25 en 32 cm.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein met floraal decor, ø 36 cm, defecten, w.o. haarscheur en chip.
Verkocht voor € 60
Bestaande uit een opiumpijp, een spekstenen stempel, een - gebroken - ushabti en een blauwwit porseleinen bordje met floraal decor, 18e eeuw.
Verkocht voor € 70
Porselein met decor van vissen en florale motieven, h. 30.5, ø 36.5 cm.
Verkocht voor € 70
Cloisonné, met houder voor penseel, l. 10 cm.
Verkocht voor € 110
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 6.5 cm, ø 14 cm - defecten.
Verkocht voor € 25
Polychroom gelakt hout met gesneden decor van vrouwen, 61 x 30.5 cm.
Verkocht voor € 20
Verzilverd met turkoois en roodglas cabochons en carneool appliques, op houten hocker, h. 29.5 cm.
Verkocht voor € 440
Porselein met floraal decor, ø 29 cm - haarlijn en frittings.
Verkocht voor € 60
Bestaande uit een klein model klewang, l. 36 cm, een gestoken houten houder en een bel, h. 14.5 en 38.5 cm.
Verkocht voor € 50
Hout, afmetingen schild: 7 x 59.5 x 23 cm.
Verkocht voor € 80
L. 40.5 - 47 cm.
Verkocht voor € 60
Buxushout, h. 14.6 cm.
Verkocht voor € 40
Bestaande uit een schotel, een diep bord, een schoteltje en een kopje, ø 6.5 - 32.5 cm - defecten: kopje heeft haarlijnen en schotel heeft chips.
Verkocht voor € 120
Twee maal brons op standaard, h. 15.5 en 16.5 cm en 1 stenen exemplaar, 10 x 7 cm.
Verkocht voor € 60
Twee maal aquarel, 28 x 35 cm incl. lijst.
Verkocht voor € 65
Beschilderd papier, r.o. gesigneerd, 50 x 61 cm / 65.7 x 75.6 cm.
Verkocht voor € 30
Een steengoed Boeddhakop, h. 16 cm, een bronzen dansende Shiva in vlammenring, h. 20 cm, en een bronzen staande vrouw met vlechtjes, h. 25 cm.
Verkocht voor € 35
Blauwwit porselein, de één met decor van een waterrijk landschap en de ander met decor van landschappen en vogels met bloesemtakken in vlakverdeling, h. 13.5 en 15.3 cm - exemplaar met deksel is gelijmd.
Verkocht voor € 160
Een dekseldoos, een batak kalender en 2 gestoken zittende figuurtjes, h. max. 27 cm.
Verkocht voor € 40
Bestaande uit messing en bronzen Boeddhistische en Hindoeïstische beeldjes, max. h.15.3 cm, een miniatuur wierookbrander, een opengewerkte manilla en een ceintuur, l. 80 cm.
Verkocht voor € 70
Hout met snijwerk en onduidelijke inscriptie, deels ingelegd met kraaltjes en voorzien van metalen beslag en leren riem, h. 32 cm.
Verkocht voor € 20
Blauwwit porselein met floraal decor, gemerkt met jade karakter, h. 5.5 cm, ø 8 cm, drie kopjes met haarlijnen, waarvan twee ook met kleine chip en één kopje met kleine chip.
Verkocht voor € 40