Kavels per pagina:

Lotnummer 2175

Een tonvormig vaasje op pootjes, China Kangxi, ca. 1700.

Blauwwit porselein, met decor van lange lijzen en pioenen, h. 10.5 cm - bakfoutjes.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2176

Een miniatuur wijnkannetje, China Kangxi, ca. 1700.

Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en bloemen, gemerkt met jade-merk, h. 12 cm - randchipje.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2177

Een bolvaasje, China Kangxi, ca. 1700.

Blauwwit porselein, met decor van zotjes rond theetafel en musicerende dame, h. 10 cm.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 2178

Blauwwit porselein met decor van go-spelende dames, h. 8.5 cm.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 2179

Een famille verte schotel, China, Kangxi, ca. 1700.

Porselein met floraal decor, met dubbele standring, ø 33 cm (enige randschilfers).

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 2180

Porselein met polychroom floraal decor, ø 33 cm (enige randschilfers).

Verkocht voor € 900

Lotnummer 2181

Een vierkantig vaasje, China Kangxi, ca. 1700.

Blauwwit porselein met florale motieven in cartouches, gemerkt met Artemisiablad, h. 12 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2182

Een dekselpot, China vermoedelijk 19e eeuw

Blauwwit porselein met decor van lotusbloemen en arabesken, h. 15.5 en ø 13.5 cm - haarlijn.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2183

Een paar balustervormige vaasjes, China Kangxi, ca. 1700.

Blauwwit porselein met florale motieven in reliëfcartouches, h. 11.2 cm - 1 met voetchipjes.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 2184

Een beker op voet met deksel, China Kangxi

Blauwwit porselein met decor van florale motieven in cartouches, gemerkt met Artemisiablad, h. 14 cm - deksel doormidden.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2185

Een gedraaid trekpotje, China Kangxi, ca. 1700.

Blauwwit porselein met decor van florale motieven, h. cm - randfrittings en 2 haarlijntjes.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2186

Een chocolade- of moccakannetje, China Kangxi, ca. 1700.

Blauwwit porselein met decor van bloemen en penselenpot, h. 12.5 cm - deksel met chipje .

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2187

Een wijnkannetje, China Kangxi, ca. 1700.

Blauwwit porselein met decor van kostbaarheden, h. 11.5 cm - gerestaureerd, geheel gelijmd.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2188

Een serie van 8 borden, China 18e/19e eeuw

Blauwwit porselein met centrale voorstelling van converserende vogels, ø. ca. 23 cm - defectjes.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2189

Een serie van 8 diepe borden, China 18e/19e eeuw

Blauwwit porselein met centrale voorstelling van converserende vogels, ø. 23 cm - defectjes.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2190

Een paar trompetvaasjes, China 19e eeuw

Blauwwit porselein met decor van bloemen en vliegje, h. 13 cm - 1 met chip aan bovenrand.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2191

Een geribd trekpotje, China Kangxi, ca. 1700.

Blauwwit porselein, met decor van een boeket bloemen, h. 12 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2192

Een bolvormig geribd trekpotje, China late 18e eeuw

Blauwwit porselein, met decor van florale motieven, h. 11.5 cm - chipjes aan binnenzijde deksel.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2193

Blauwwit porselein, met decor van florale motieven, h. 12 cm - chipjes aan binnenzijde deksel.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2194

Drie balustervormige vaasjes, China 18e/19e eeuw

Blauwwit porselein met diverse florale decors, h. 8-9 cm - de hoogste met chip.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2195

Drie diverse balustervormige vaasjes, China Kangxi, ca. 1700.

Blauwwit porselein met decor van florale motieven, de grootste gemerkt met Artemisiablad - gechipte deksel, h. 13 - 15 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 2196

Een serie van 4 koppen en 5 schotels, China 18e eeuw

Blauwwit porselein, met centraal en banddecor van Joosje te paard, gemerkt met 4 karakters - ø 6 en 10 cm, - frittings, 2 kopjes met defecten.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 2197

Een serie van 4 kopjes en 4 miniatuur vaasjes, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met florale motieven, de kopjes met in de bodem decor van een dame met waaier, h. 3.5 en 5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2198

Een serie van 4 famille rose kop-en-schotels, China Yongzheng, 18e eeuw.

Polychroom porselein, met decor van hertjes, - 1 schotel met haarlijn, 1 kopje gelijmd, alle met frittings.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2199

Zes famille rose koppen en 7 schotels, China 18e eeuw

Porselein met 2 diverse decors van hanen en pioenen, ø 7 en 11 cm - 3 koppen en 3 schotels met haarlijn.

Verkocht voor € 800

Kavels per pagina: