Zwartmarmeren kast, met messing appliques met decor van banderols, bekroond door messing beeld van een bloemenmeisje in 18e-eeuwse kledij, h. 54 cm.
Verkocht voor € 180
Met blauw en wit geëmailleerde wijzerplaat, rocaillevorm met bladmotieven, h. 53 cm
Verkocht voor € 100
Albast en zwart marmer, verguld messing appliques met decor van palmetten en rozetten, h. 43 cm.
Verkocht voor € 260
Messing, met florale motieven en voorzien van kaarsendovers, h. 57 cm.
Verkocht voor € 180
Koper met reliëf motief in de rand, h. 3.5 x ø 7 cm.
Verkocht voor € 45
Verguld messing op albasten voet, met decor van festoenen en kabelrand, h. 43.5 cm.
Verkocht voor € 200
Brons op zwartmarmer voetstuk, h. 27.5 cm - butsje schouder.
Verkocht voor € 35
Verguld messing, met decor van jachttrofeeën en voluten, met geëmailleerde wijerplaat, h. 47 cm.
Verkocht voor € 240
Verguld messing met decor van acanthusbladeren en voluten, h. 44 cm.
Verkocht voor € 110
Messing, met decor van maskeron en arabesken, h. 37 cm.
Verkocht voor € 50
Deels verguld porselein met decor van rocailles, h. cm -sleetse plekjes in vergulding.
Verkocht voor € 100
Messing, met decor van maskerons en palmetrand, h. 31 cm (incl. kapjes).
Verkocht voor € 60
Blik, later groengeschilderd, h. 21 cm.
Verkocht voor € 20
Groen en bronskleurig gepatineerd metaal, h. 44.5 cm - werkt.
Verkocht voor € 20
Houten steel bekroond door gesneden vogel en voet voorzien van asbak, h. 54 cm.
Verkocht voor € 25
Porselein met decor van vogel, vlinder en bloesemtakken, 36 x 56 cm.
Verkocht voor € 60
Porselein met decor van paradijsvogels en bloesemtakken, vergulde biezen en monogram GH.
Verkocht voor € 50
Verzilverd messing, bugel voorzien van koffer met toebehoren, daarbij een standaard en twee lessenaars in tas, bugel speelt goed.
Verkocht voor € 60
Aardewerk, met centraal decor van Amor, ø 20.5 cm.
Verkocht voor € 50
Aardewerk, ø 15 en 26 cm - 1 bordje met gelijmde chip.
Verkocht voor € 30
Verguld messing, h.33 cm - enkele manco's beeld, uurwerk mogelijk later.
Verkocht voor € 200
Polychroom porselein, h. 14.3 - 1 stoel met defecte rugleuning
Verkocht voor € 60
Verguld messing met cloisonné appliques en gegraveerd kristal, h. 29.5 cm - 1 met defecten kristal.
Verkocht voor € 60
Plateel, w.o. theepot, kop-en-schotels, eierdopjes, etc.
Verkocht voor € 90
W.o. diverse dekschalen, botervloot etc. in celadonkleur.
Verkocht voor € 50