Kavels per pagina:

Lotnummer 866

Een sculptuurpendule, einde 19e eeuw

Zwartmarmeren kast, met messing appliques met decor van banderols, bekroond door messing beeld van een bloemenmeisje in 18e-eeuwse kledij, h. 54 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 867

Een Louis XV stijl kartelklok

Met blauw en wit geëmailleerde wijzerplaat, rocaillevorm met bladmotieven, h. 53 cm

Verkocht voor € 100

Lotnummer 868

Een Empire pendule, 19e eeuw

Albast en zwart marmer, verguld messing appliques met decor van palmetten en rozetten, h. 43 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 869

Een paar Louis XV stijl kandelabers

Messing, met florale motieven en voorzien van kaarsendovers, h. 57 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 870

Een rond kostbaarheden kistje met portretmedaillon van een jonge vrouw in de deksel

Koper met reliëf motief in de rand, h. 3.5 x ø 7 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 871

Een paar kandelabers in de vorm van putti

Verguld messing op albasten voet, met decor van festoenen en kabelrand, h. 43.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 872

Een beeld van een jongeling met bloemenmanden, Suzanne Bizard (1873-1963)

Brons op zwartmarmer voetstuk, h. 27.5 cm - butsje schouder.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 873

Een romanticapendule met decor van een valkenier, ca. 1870

Verguld messing, met decor van jachttrofeeën en voluten, met geëmailleerde wijerplaat, h. 47 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 874

Een pendule bekroond door een Middeleeuws heerschap met brief

Verguld messing met decor van acanthusbladeren en voluten, h. 44 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 876

Een schoorsteenpendule, einde 19e eeuw

Messing, met decor van maskeron en arabesken, h. 37 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 877

Een gebombeerde koffiepot, Meissen

Deels verguld porselein met decor van rocailles, h. cm -sleetse plekjes in vergulding.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 878

Twee Empire stijl wandlusters

Messing, met decor van maskerons en palmetrand, h. 31 cm (incl. kapjes).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 879

Vier kandelaars, 18e/19e eeuw

Blik, later groengeschilderd, h. 21 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 880

een neo-klassieke lamp, lamp gedragen door vrouw, midden 20e eeuw

Groen en bronskleurig gepatineerd metaal, h. 44.5 cm - werkt.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 881

Een lamp, China, midden 20e eeuw

Houten steel bekroond door gesneden vogel en voet voorzien van asbak, h. 54 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 883

Een plaquette

Porselein met decor van vogel, vlinder en bloesemtakken, 36 x 56 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 884

Een 12-persoons, 40-delig koffieservies, Limoges, Frankrijk, tweede helft 20e eeuw

Porselein met decor van paradijsvogels en bloesemtakken, vergulde biezen en monogram GH.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 886

Een bugel, Manchester Brass Class A

Verzilverd messing, bugel voorzien van koffer met toebehoren, daarbij een standaard en twee lessenaars in tas, bugel speelt goed.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 887

Een majolica schotel, Noord-Italië 19e eeuw

Aardewerk, met centraal decor van Amor, ø 20.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 888

Een Art deco taartstel, Société Céramique

Aardewerk, ø 15 en 26 cm - 1 bordje met gelijmde chip.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 889

Een sculptuurpendule met beeld van een Bacchant, 19e eeuw

Verguld messing, h.33 cm - enkele manco's beeld, uurwerk mogelijk later.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 890

Een beeldengroep, theetijd, gemerkt N met kroon.

Polychroom porselein, h. 14.3 - 1 stoel met defecte rugleuning

Verkocht voor € 60

Lotnummer 891

Een paar sierbokalen, 19e eeuw

Verguld messing met cloisonné appliques en gegraveerd kristal, h. 29.5 cm - 1 met defecten kristal.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 892

Een verzameling monochrome serviesdelen, vnl. Flora Gouda jaren '50

Plateel, w.o. theepot, kop-en-schotels, eierdopjes, etc.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 893

Een verzameling serviesdelen, Goedewaagen en Petrus Regout

W.o. diverse dekschalen, botervloot etc. in celadonkleur.

Verkocht voor € 50

Kavels per pagina: