Mahoniefineer, h. 75 x b. 71 x d. 49 cm.
Verkocht voor € 55
Blauwwit, met decor van gebouwen en landschappen - diverse defecten.
Verkocht voor € 30
Blauwwit - diverse defecten.
Verkocht voor € 130
2 polychroom gedecoreerd, 11 blauwwit, w.o. kwadraattegels - diverse defecten.
Verkocht voor € 50
Blauwwit en mangaan, w.o. medaillontegels; Mozes, de onthoofding van Johannes de Doper, drie engeltjes, Galatea, etc. - diverse defecten.
Verkocht voor € 50
Blauwwit, w.o. zwijntjes, hondje, koe, eend, etc. - diverse defecten.
Verkocht voor € 70
Blauwwit,w.o. balustertegels, olifant, eenhoorn (beide gebarsten), eend, stekelvarken, haan, struisvogel, etc. - diverse defecten.
Verkocht voor € 130
Blauwwit, w.o. kolven, paalzitten, tollen, een onthoofdingsscène, etc. - diverse defecten.
Verkocht voor € 50
Blauwwit, w.o. een marskramer, een zaaier, dame in vlieger, etc. - diverse defecten.
Verkocht voor € 80
Mangaan, wapen bekroond door 2 putti, - l.o. restauratie.
Verkocht voor € 10
Mahoniefineer en voorzien van divers snijwerk, h. 74.5 x b. 80.5 x d. 58.5 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit, mangaan en polychroom, w.o. een reliëftegel met een putto, een Bijbeltegel, hexagonale ornamenttegel etc. - diverse defecten, daarbij 3 eikenhouten tegellijstjes.
Verkocht voor € 35
Blauwwit, w.o. drinkebroers - restauraties.
Verkocht voor € 50
13 x 13 cm - defecten.
Verkocht voor € 200
Zinklegering, deels goud gepatineerd, h. 63 cm.
Verkocht voor € 290
Palissanderfineer met (messing) biesintarsia, groen zijde wolmand, één lade, uitklapbare bladen aan de zijkanten en poot voorzien van gesneden acanthusbladeren uitlopend in vierspant met klauwpootjes voorzien van bronzen zwenkwieltjes, h. 73 x b. 50.5 x d. 42 cm, bladmaat in uitgeklapte toestand: 81.5 x 42 cm.
Verkocht voor € 150
Katherine Hepburn, Brigitte Bardot, Marilyn Monroe, Gina Lollobrigada, 70 x 38 cm incl. lijst.
Verkocht voor € 360
Metaal en voorzien van bruingelakte kap, 3-lichts, h. 47 cm.
Verkocht voor € 50
Terracotta, onduidelijk "Régnan?" gesigneerd, h. 19 cm - hoofdje gelijmd.
Verkocht voor € 110
Facetgeslepen spiegelglas in verguld en crèmekleurig beschilderd houten en gipsen omlijsting, h. 87 x b. 107 x d. 9 cm.
Verkocht voor € 100
Rood wollen bekleding en voorzien van divers snijwerk, h. 111 cm.
Verkocht voor € 50
28.5 x 28.5 cm incl. lijst, - restauraties en defecten.
Verkocht voor € 35
Geglazuurd aardewerk reliëftegel, verso gesigneerd, 29 x 18.5 cm.
Verkocht voor € 30
Messing, de stam voorzien van cannelures, en wijnrankmotieven, (herkomst: de grafelijke familie Courson), l. 28 cm - restauratie onder bobèche.
Verkocht voor € 80
Blauwwit aardwerk, in koperkleurige monturen met granaatappeldecor, h. 24 en l. 33 cm.
Verkocht voor € 140