Kavels per pagina:

Lotnummer 530

Een bijzettafeltje, einde 19e eeuw

Mahoniefineer, h. 75 x b. 71 x d. 49 cm.

Verkocht voor € 55

Lotnummer 531

Negen diverse tegels, Holland voornamelijk 17e en 18e eeuw

Blauwwit, met decor van gebouwen en landschappen - diverse defecten.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 532

Twaalf tegels met decor van zeewezens, Holland 17e eeuw en later

Blauwwit - diverse defecten.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 533

Dertien tegels met decor van bloemen, Holland voornamelijk 17e eeuw

2 polychroom gedecoreerd, 11 blauwwit, w.o. kwadraattegels - diverse defecten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 534

Twaalf tegels met religieuze en mythologische voorstellingen, Holland 17e-18e eeuw

Blauwwit en mangaan, w.o. medaillontegels; Mozes, de onthoofding van Johannes de Doper, drie engeltjes, Galatea, etc. - diverse defecten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 535

Zeven Wanli tegels met voorstellingen van dieren, Holland 17e eeuw

Blauwwit, w.o. zwijntjes, hondje, koe, eend, etc. - diverse defecten.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 536

Acht tegels met voorstellingen van dieren, Holland 17e eeuw

Blauwwit,w.o. balustertegels, olifant, eenhoorn (beide gebarsten), eend, stekelvarken, haan, struisvogel, etc. - diverse defecten.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 537

Vijftien tegels met voorstellingen van vnl. kinderspelen, 17e-20e eeuw

Blauwwit, w.o. kolven, paalzitten, tollen, een onthoofdingsscène, etc. - diverse defecten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 538

Zestien tegels met voorstellingen van diverse figuren, vnl. 17e eeuw

Blauwwit, w.o. een marskramer, een zaaier, dame in vlieger, etc. - diverse defecten.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 539

Een tegel met het wapen van Sas van Gent

Mangaan, wapen bekroond door 2 putti, - l.o. restauratie.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 540

Een bijzettafel, einde 19e eeuw

Mahoniefineer en voorzien van divers snijwerk, h. 74.5 x b. 80.5 x d. 58.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 541

Dertien diverse tegels, 17e-20e eeuw

Blauwwit, mangaan en polychroom, w.o. een reliëftegel met een putto, een Bijbeltegel, hexagonale ornamenttegel etc. - diverse defecten, daarbij 3 eikenhouten tegellijstjes.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 542

Een 9-pas tegeltableau met figuren

Blauwwit, w.o. drinkebroers - restauraties.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 543

Een kavel van ca. 95 witjes, 19e eeuw

13 x 13 cm - defecten.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 544

Een beeld van een Japanse zwemles, Frankrijk einde 19e eeuw

Zinklegering, deels goud gepatineerd, h. 63 cm.

Verkocht voor € 290

Lotnummer 545

Een naaitafeltje, 19e eeuw

Palissanderfineer met (messing) biesintarsia, groen zijde wolmand, één lade, uitklapbare bladen aan de zijkanten en poot voorzien van gesneden acanthusbladeren uitlopend in vierspant met klauwpootjes voorzien van bronzen zwenkwieltjes, h. 73 x b. 50.5 x d. 42 cm, bladmaat in uitgeklapte toestand: 81.5 x 42 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 546

Vier 18-pas tegeltableaus van femme fatales

Katherine Hepburn, Brigitte Bardot, Marilyn Monroe, Gina Lollobrigada, 70 x 38 cm incl. lijst.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 547

Een bouillotte-stijl schemerlamp

Metaal en voorzien van bruingelakte kap, 3-lichts, h. 47 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 548

Een beeldje van een dame in schelp, Frankrijk einde 19e eeuw

Terracotta, onduidelijk "Régnan?" gesigneerd, h. 19 cm - hoofdje gelijmd.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 550

Een Louis XVI stijl spiegel met etagères, eerste helft 20e eeuw

Facetgeslepen spiegelglas in verguld en crèmekleurig beschilderd houten en gipsen omlijsting, h. 87 x b. 107 x d. 9 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 551

Een fauteuil, Holland einde 19e eeuw

Rood wollen bekleding en voorzien van divers snijwerk, h. 111 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 552

Een 4-pas Pompadour tegeltableau, 17e eeuw

28.5 x 28.5 cm incl. lijst, - restauraties en defecten.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 553

Hanna Mobach (1934) - "Twee vrouwen"

Geglazuurd aardewerk reliëftegel, verso gesigneerd, 29 x 18.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 554

Een Empire kandelaar, Frankrijk vroege 19e eeuw

Messing, de stam voorzien van cannelures, en wijnrankmotieven, (herkomst: de grafelijke familie Courson), l. 28 cm - restauratie onder bobèche.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 556

Een jardinière met heraldisch chinoiseriedecor

Blauwwit aardwerk, in koperkleurige monturen met granaatappeldecor, h. 24 en l. 33 cm.

Verkocht voor € 140

Kavels per pagina: