Goud geschilderd hout, met gestoken decor van rozetten en acanthusbladeren, voorzien van goud- en turquoisekleurige florale bekleding.
Verkocht voor € 160
Kingswood fineer, met messing beslag in de vorm van kariatidenen beschildering van een galante scène, voorzien van 2 glazen legplanken, h. 180.5 x b. 74 x d. 45 cm.
Verkocht voor € 100
Beschilderd metaal, h. 38.5 cm.
Verkocht voor € 35
Goudgeschilderd hout, met gestoken decor van muziektrofeeën, voorzien van witmarmeren bovenblad, de poten verbonden door kruisvogel, h. 74.5 x b. 70.5 x d. 50 cm.
Verkocht voor € 40
Ovaal model, voorzien van floraal inlegwerk en galerijrand, h. 76 x b. 59.5 x d. 43 cm.
Verkocht voor € 70
Op gedraaid onderstel, voorzien van witmarmeren bovenblad met florale beschildering, h. 77.5 en ø 42 cm.
Verkocht voor € 90
Met verguld messing appliques en galerijrand, h. 80.5 x b. 50 x d. 34 cm.
Verkocht voor € 140
Glas met verguld decor van molen, bootjes en florale motieven, h. 27.5 cm.
Verkocht voor € 30
Notenhout, met decor van palmetten en arabesken, h. 44.5 x b. 53 x d. 40.5 cm.
Verkocht voor € 20
3-lichts, kristal en messing, h. 105 en ø 32 cm - vele losse pegels.
Verkocht voor € 120
Gewit terracotta, h. 30 cm - 1 met chip aan voet achterzijde.
Verkocht voor € 45
1-lichts geëlektrificeerd, met 3 kaarsenhouders, gesatineerd glazen kap en kristallen pegels, h. 62 cm.
Verkocht voor € 120
Beton, h. 54 cm.
Verkocht voor € 30
Beton, h. 52 cm.
Verkocht voor € 25
Beton, h. 72 cm.
Verkocht voor € 40
Beton, met decor van maskerons en arabesken, h. 62.5 en ø 61 cm.
Verkocht voor € 70
Witgeschilderd metaal, h. 114 cm - defecten.
Verkocht voor € 100
Mahoniehouten kast, bekroond door messing opzetstukken, met beschilderde wijzerplaat, uurwerk voorzien van secondewijzer, maanstand en datumaanduiding, adres Jones te Mold, h. 240 cm.
Verkocht voor € 140
Koperlegering, beide met centrale voorstelling van een jachthond en diverse randdecoratie m.b.t. de jacht, op eikenhouten plank bevestigd, 22 x 27 cm.
Verkocht voor € 75
Voorzien van latoenkoperen behuizing en slinger, met polychrome florale beschildering, adres Louis Jacquin à St. Etienne
Verkocht voor € 40
Polychroom porselein, h. 29 - 40.5 cm.
Verkocht voor € 180
Polychroom porselein, gemerkt met gekroonde L, h. 18 cm.
Verkocht voor € 40
In deels gezwart houten kast, voorzien van messing monturen en bekroond door dito beeldje van een fluitspelende putto, met FHS Hermle uurwerk, h. 76 cm
Verkocht voor € 440
"The Holy Bible" oud en nieuw, Oxford 1856 en "the book of common prayer", Oxford 1857, h. 15 cm.
Verkocht voor € 45