Polychroom porselein, h. 33 cm.
Verkocht voor € 100
Zwart lakwerk met parelmoer floraal inlegwerk, h. 15.5 x b. 36 x d. 25.5 cm - 1 bolpoot ontbreekt.
Verkocht voor € 100
Palissanderhout, met 2 polychroom porseleinen theebusjes en mengbak met vogeldecor, h. 12 x b. 24 x d. 12 cm
Verkocht voor € 80
Deels verguld porselein, in de vorm van een tuinvaas omgeven door klassieke danseressen, h. 34 cm - sleetse plekken in goud.
Verkocht voor € 150
Deels verguld en polychroom porselein, met decor van klassieke scène op de deksel, h. 29 x b. 17 cm.
Verkocht voor € 45
Porselein met decor van groen en goud florale rand, bestaande uit 41 dinerborden, 7 diepe borden, 6 ontbijtbordjes, een grote en twee kleinere dekselterrines, een ronde en ovale dienschaal, 2 schalen op voet en sauskom - gebruikssporen.
Verkocht voor € 150
Porselein, samengesteld, bestaande uit 4 koffiekopjes en 1 theekop, en 16 schoteltjes, 3 eierdoppen, schaal op voet, 2 spoelkommen en 3 kommetjes, 2 dienschotels, onderzetter, theepot op komfoor, 3 trekpotjes, 3 roomkannetjes - 1 met chip, strooier, theebus, vaasje en theekommetje - gebruikssporen.
Verkocht voor € 30
Porselein, drie delen, h. 39.5 cm.
Verkocht voor € 260
Rood en blank glas met millefiore reliëfdecor, h. 29 cm.
Verkocht voor € 60
Brons, verso gesigneerd, h. 12.5 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. kant, in koffer.
Verkocht voor € 25
Handgeknoopt, 90 x 46 cm - 172 x 115 cm,
Verkocht voor € 40
250 x 103, 183 x 134 en 105 x 105 cm.
Verkocht voor € 40
Bamboehout met messing monturen en composiet grepen in de vorm van een zeeman en een monnik, l. ca. 90 cm.
Verkocht voor € 50
1x Takumi T450, serienummer 0391, 1x Takumi T500, serienummer 0406 en 1x Armstrong, serienummer 74-11014, incl. koffer, originele nota's en extra mondstuk, Albert Cooper, Engeland.
Verkocht voor € 1200
Messing met leer omkleed, l. 34 cm in uitgeschoven toestand.
Verkocht voor € 50
Messing en ijzer, l. sleutel: 25 cm.
Verkocht voor € 50
Aardewerk, bestaande uit een 3-pas en een 4-pas tegeltableau, 10 tegels in houten lijstjes en 6 kleine tegels (7 x 7 cm).
Verkocht voor € 90
Brons, max. h. 9 cm.
Verkocht voor € 60
Brons, composiet en metaallegeringen, bestaande uit twee erotische exemplaren, de dood, een Boeddha, Venetiaanse leeuw, gebogen man met sik en een vrouw met vleugels, max. h. 17.5 cm.
Verkocht voor € 70