Vier cloisonnétegels, De Porceleyne Fles Delft - grootste gerestaureerd, een miniatuur kookpot, h. 8 cm, een Leidse pijp en een bierpul met tinnen klep, h. 16 cm.
Verkocht voor € 90
In wortelnoten fineer kast, voorzien van maanstand, adres John Smith, London, vermoedelijk Warmink, h. 40 cm.
Verkocht voor € 220
Uurwerk in mahoniefineer op grenenhouten kast met glazen ruitjes, h. 128 cm - 1 zijruit gebroken.
Verkocht voor € 140
Bestaande uit 6 dinerborden, 6 diepe borden, 6 ontbijtborden, 6 dessertbordjes, 6 broodbordjes, 6 soepkommen met schotels, 6 eierdoppen, 6 koffiekopjes en schotels, 6 theekopjes en schotels, 2 dekschalen en een losse schaal, 1 sauskom, 1 botervloot, 1 grote ovale schaal, 1 kom, 1 schaaltje op voet, 1 theepot, 1 theekom en 1 schemerlamp, daarbij 6 soepkommen met 4 schotels, Windsor, Wedgwood, Engeland - enkele defecten.
Verkocht voor € 360
In wortelnoten kast, voorzien van maanstand en dagaanduiding, adres H. van Niel Hz., Haarlem, h. 34 cm.
Verkocht voor € 140
Mahoniehouten behuizing, beschilderd en deels verguld metalen wijzerplaat, uurwerk met wekkerfunctie, bekroond door atlas geflankeerd door bazuinspelende engeltjes, h. 166 cm.
Verkocht voor € 950
Met blauwglas, h. 31 cm.
Verkocht voor € 170
Eikenhout met blauwe stoffen bekleding.
Verkocht voor € 60
Polychroom porselein h. 31.5 cm.
Verkocht voor € 170
Polychroom porselein, model 1570, met schilderssignatuur, h. 13 cm.
Verkocht voor € 35
Chroom en kunststof, naar ontwerp van Philippe Starck, 45 x 30 cm.
Verkocht voor € 35
Eikenhout met afneembare webbing zittingen.
Verkocht voor € 90
Porselein met florale motieven en vergulde monturen, Limoges, h. 9 x b. 14.5 x d. 8 cm - bovenste plaquette los, en blik met gelithografeerde afbeelding van Peter de Grote in Zaandam, h. 3 x b. 13 x d. 8 x cm - sleetse plekken.
Verkocht voor € 90
Brons, h. 46 cm - stok strijdvlegel verbogen.
Verkocht voor € 450
Softpaste porselein met transferdecor, bestaande uit 6 grote borden, 6 kleine borden, 6 diepe borden, 2 dekschalen, 1 soepterrine, 1 sauskom, 1 grote en 1 kleine kom, 1 vierkante schaal en 1 ovale schaal.
Verkocht voor € 90
Mahoniefineer met messing biesintarsia en beslag en blauwe stoffen bekleding.
Verkocht voor € 50
Een Nikon F55 en een Nikon F-501 in originele verpakking met een zoom objectief 100-200mm Sigma f4.5
Verkocht voor € 60
Daarbij 16 plaatjes en 17 toverlantaarnplaatjes.
Verkocht voor € 60
Porselein, h. 19.5, l. 38 cm.
Verkocht voor € 70
Grenenhout en roodgeschilderd ijzer, h. 83 x l. 90 x b 47. cm.
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein, bestaande uit 12 dinerborden, 16 hors-d'oeuvre of ontbijtborden, 18 diepe borden, 20 fruitschaaltjes in twee formaten, 11 taartbordjes, 2 dekschalen, 1 sauskom, 1 botervloot, 3 diverse kommen en 3 diverse schalen, 1 kandelaar, 1 roomkan, 6 bekers en 8 mokken, daarbij een gecraqueleerde ovale schaal.
Verkocht voor € 200
Soft paste porselein met blauw transferdecor, 46.7 x 39.4 cm.
Verkocht voor € 60
Paneel met schildering van Maria met kind en voorzien van 1e gehalte zilveren oklad, 19.1 x 14.7 cm.
Verkocht voor € 40
Mahoniehout, met gestoken decor van voluten, voorzien van sleetse blauwvelours bekleding.
Verkocht voor € 120