Kavels per pagina:

Lotnummer 425

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Schapen in de kooi

Ets 6/20, r.o. gesigneerd, 15.5 x 21 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 426

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Melktijd

Ets 3/25, r.o. gesigneerd, 18.5 x 27 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 427

Ets 2/20, r.o. gesigneerd, 18.5 x 26 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 428

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Geiten bij schutting

Ets 4/20, r.o. gesigneerd, 12.5 x 22 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 429

Indische school - Sorteren van theebladeren op plantage

Olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, 70.5 x 139 cm / niet ingelijst.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 430

Walasse Ting (1929-2010) - Vrouw met bloemen

Litho H.C./200, r.o. gesigneerd en gedateerd '85, 39 x 55 cm / 64 x 84 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 431

Roelof Dozeman (1924 -1988) - Devote vrouw

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 40.5 cm / 54 x 43 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 432

Gaston Hoffmann (1883-c.1960) - L'Ange Gardien en Georges Redon (1869-1943) - Le Canard mange les limaces

2 kleurenetsen, 23 x 32.5 cm / 36.8 x 48.8 cm en 23.5 x 34.5 cm / 38 x 48.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 433

Will Leewens (1923-1986) - Stilleven met kolen en stilleven met andijvie

2x olieverf op doek, 50 x 60 cm / 56 x 66 cm en 45 x 55 cm / 50 x 59 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 435

Naar Roy Lichtenstein - Two Nudes

Zeefdruk 103/199 naar print uit 1994, 55 x 46.5 cm / 83.5 x 64.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 436

Pieter Defesche (1921-1998) - Straatje in Lavapiès, Madrid

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1953, 47 x 26 cm / 65.5 x 44 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 437

Pieter Defesche (1921-1998) - Portret van een man

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '53, 29 x 19 cm / 44.5 x 34 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 438

Pieter Defesche (1921-1998) - Huisje in de boomgaard

Gemengde techniek, verso gesigneerd en geannoteerd "15 Calle Maestro Chapi, Madrid, Zomer 1953, Souvenir," 22 x 27 cm / 35.5 x 41 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 439

Cornelia Jacoba Constance Duuring (1841-1917) - "Hofwijck aan de Vecht"

Sepiatekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 25 juni 1879, 28.5 x 43 cm / 51.5 x 65.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 440

Anton Heijboer (1924-2005) - Spetterkip

Ecoline verf op papier, m.o. gesigneerd, 38 x 34.3 cm / 42 x 38.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 441

Cornelis Rudolf Hendrik Spoor (1867-1928) - Parkgezicht

Pastel, r.o. gesigneerd, 73.5 x 98.5 cm / 78.2 x 104 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 442

Hollandse school, vroege 19e eeuw - Admiraal zeilen

Olieverf op paneel, 26 x 35 cm / 47 x 56 cm - verpoetst.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 443

Hollandse school, 19e eeuw - Zandweg door het bos

Olieverf op paneel, mogelijk met r.o. monogram "HvP," 30 x 32 cm / 42 x 45 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 444

Hollandse school - Winterlandschap met reizigers

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 24 x 28 cm / 37 x 40 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 445

Hollandse school - Visser met pijp

Olieverf op paneel, r.m. onduidelijk gesigneerd (C. v. Ilstedet?), 20 x 15 cm / 28 x 23 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 446

Josef Verheijen (1899-1976) - Rivierlandschap

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 65.5 cm / 63.2 x 78.5 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 447

Josef Verheijen (1899-1976) - Landschap met knotwilgen langs vaart

Olieverf op doek, 68.5 x 77 cm / 87 x 95.2 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 448

Anna Elisabeth Kerling (1862-1955) - "Sophie"

Aquarel, l.o. gesigneerd, 42 x 28 cm / 70 x 54 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 449

Peter Cox (1912-1985) - Moeraslandschap

Aquarel, l.o. gesigneerd, 14.5 x 24 cm / 28 x 38 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 450

Een schilderijlijst, 19e eeuw

Verguld hout en gips, 54 x 68.5 cm / 84 x 97.5 cm.

Verkocht voor € 50

Kavels per pagina: