Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1 -483)

Dinsdag 26 november, 18.30 uur.

Kavels per pagina:

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Schaapskooi in de sneeuw bij Voorthuizen

Gemende techniek, houtskool met gewassen inkt, r.o. gesigneerd, 24 x 35.5 / 47 x 54.5 cm.

Verkocht voor € 400

Hollandse school, 17e eeuw - Figuren bij houten gebouwtje

Gewassen inkttekening, 18.6 x 21.3 cm / 32 x 37 cm - restauraties en gaatjes.

Verkocht voor € 100

Corneille (1922-2010) - Femme et Oiseau

Zeefdruk 76/100, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 23.5 x 19 cm / 56.5 x 49.5 cm.

Te koop voor € 120

Tilly Moes (1899-1979) - Stilleven met chrysanten in vaas

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30.4 x 23.5 cm / 38.8 x 32 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 30

Jan Bazuin (1930-2003) - Stilleven met appels

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 40 x 50.2 cm.

Verkocht voor € 150

Pierre Jean Jacques Fardon (1873-1930) - Herberginterieur met pijprokende man en dienstmaagd

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1892, 16.7 x 12.8 cm / 36 x 33 cm.

Verkocht voor € 150

Pierre Jean Jacques Fardon (1873-1930) - Elegante scène

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1892, 16.7 x 12.8 cm / 36 x 33 cm.

Verkocht voor € 150

Naar Jacques-Louis David - Sappho and Phaon

Olieverf op paneel, E. Renaldi gesigneerd, 20.4 x 25.5 cm / 26 x 31 cm.

Verkocht voor € 200

Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987) - De aardappelpoters

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 43.5 x 33.5 cm / 49.3 x 39.3 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 35

Naar James Webb - Zeilschepen op volle zee

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 11.3 x 16.3 cm / 36.4 x 41.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 36

Anna Maria Wuijtiers-Blaauw (1865-1944) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, bloemstilleven, 60 x 80 / 74 x 94 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 37

Pierre Willem John Hoeks (1906-1990) - De ganzenjacht

Aquarel, l.o. gesigneerd, 27 x 56.5 / 46.5 x 75.5 cm.

Verkocht voor € 80

Jelle Hoogstra (1924-2003) - Havengezicht

Marouflé, r.o. gesigneerd, 30.3 x 40.5 cm / 41 x 51 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 39

Johan Lodewijk van Leemputten (1840-1910) - Hoenders op erf

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1890, 24.2 x 35.8 cm / 40 x 49 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 40

Roussel gesigneerd - In afwachting van de vangst

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 60 cm / 65.2 x 75 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 41

Jurrien Marinus van Beek (1879-1965) - Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 42.5 x 52.5 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 42

Bertrand Philippart (XX-XXI) - De haven van Honfleur in de ochtend

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '68, 46.5 x 65 cm / 64 x 83 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 43

Hendrikus Alexander van Ingen (1846-1920) - Vennetje

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 22.5 x 34 cm / 40.2 x 52.8 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 44

Girindra R. Bambang (1967) - Compositie met vrouwfiguren

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '89, 82 x 61.5 cm / 102 x 83 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 46

Willem Cornelis Rip (1856-1922) - Weg bij Maasbracht

Aquarel, l.o. en verso gesigneerd, 24 x 35 cm / 39 x 50 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 47

Johannes Bosboom (1817-1891) - Kerkinterieur met zittende dame

Sepia, l.o. gesigneerd en verso gedateerd 1873, 26.5 x 20.5 cm / 53 x 47 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 49

Vlaamse school, 19e eeuw, mogelijk Louis Hendricks (1827-1888) - Figuren in landschap

Olieverf op paneel, 31.7 x 39.6 cm / 45.8 x 53.6 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 50

Henk Poeder (1964) - Schaatsende muisjes

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 15 x 20 cm / 19.5 x 24.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 51

Naar Pieter Jacobsz. Codde - Gezelschap in interieur

Olieverf op paneel, 37.5 x 49.5 cm / 61 x 72.6 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 52

Theo Wolvecamp (1925-1992) - Compositie

Zeefdruk XIX/XXX, r.o. gesigneerd en gedateerd '90, 54 x 65 cm / 78.8 x 89 cm.

Te koop voor € 160

Kavels per pagina: