Een litho uit 1837 van de begrafenis van koningin Wilhelmina van Pruisen te Delft, 43.5 x 57 / 63.5 x 80 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 27 x 18 cm / 42.3 x 43.3 cm.
Verkocht voor € 40
Binnenmaten: 51 x 41 cm, 52 x 42 cm, en 2x 68 x 58 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd Firenze 1991, 25 x 35 / 41 x 51 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 90 x 90 cm.
Verkocht voor € 60
Pastel, niet gesigneerd, 40 x 62 cm - niet ingelijst.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, mogelijk Friedrich Honigmann, 57 x 69 / 70 x 82 cm.
Verkocht voor € 150
2 x gemengde techniek, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd '91, 76 x 100.5 cm.
Verkocht voor € 30
Potlood, alle gemonogrammeerd, met voorstellingen van portret van een jonge vrouw 28.5 x 22 cm, een landloper, figuren voor loggia, ossenrug en 2 meisjes met geitje.
Verkocht voor € 240
W.o. een ets naar Rembrandt uitgegeven door Six, enkele oude boekgravures o.a. van Amsterdam.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 76 / 68 x 94 cm - verfschade.
Verkocht voor € 70
2 x olieverf op paneel, beide r.o. (valselijk) gesigneerd, 11 x 15 cm - 1 met defect r.m.
Verkocht voor € 30
Olieverf op paneel, 20 x 25.5 cm / 31.5 x 37 cm.
Verkocht voor € 130
l.o. gesigneerd, olieverf op board, 100 x 80 cm.
Verkocht voor € 60
Aquarel, l.o. gesigeerd en gedateerd '77, 19.5 x 13.5 / 50 x 36 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, r.m. gesigneerd en gedateerd 2000, 18 x 18 cm / 30 x 30 cm.
Verkocht voor € 220
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 28 x 40.5 cm / 45.5 x 58.5 cm.
Verkocht voor € 600
Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd '26, 36 x 55 / 49 x 68 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 / 63 x 83 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1968, 15 x 12 cm / 28 x 24 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51 x 42.5 cm / 69.7 x 60 cm.
Te koop voor € 700
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 110 / 84 x 104 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 18 x 23.5 cm / 27.5 x 33 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 71 cm / 63.5 x 83.5 cm.
Te koop voor € 750