Kavels per pagina:

Lotnummer 400

Francois Desterbecq (pub) - A la mémoire de feue sa majesté la Reine des Pays-Bas

Een litho uit 1837 van de begrafenis van koningin Wilhelmina van Pruisen te Delft, 43.5 x 57 / 63.5 x 80 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 401

Naar Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel (1856-1917) - Houtsprokkelaars

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 27 x 18 cm / 42.3 x 43.3 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 402

Vier diverse schilderijlijsten

Binnenmaten: 51 x 41 cm, 52 x 42 cm, en 2x 68 x 58 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 403

C. Bongarzone - "I Fiaccherai"

Olieverf op doek, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd Firenze 1991, 25 x 35 / 41 x 51 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 404

Han Mes (1936) - Stadsgezicht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 90 x 90 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 405

Toegeschreven aan Joop Moesman (1909-1988) - Liggend vrouwelijk naakt

Pastel, niet gesigneerd, 40 x 62 cm - niet ingelijst.

Te koop voor € 160

Lotnummer 406

F. Honigmann - Nettenboetsters in de duinen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, mogelijk Friedrich Honigmann, 57 x 69 / 70 x 82 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 407

Steven van den Broeke (XX) - Twee muzikanten

2 x gemengde techniek, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd '91, 76 x 100.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 408

Willem van Konijnenburg (1868-1943) - Vijf studietekeningen

Potlood, alle gemonogrammeerd, met voorstellingen van portret van een jonge vrouw 28.5 x 22 cm, een landloper, figuren voor loggia, ossenrug en 2 meisjes met geitje.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 409

Een kavel divers grafiek

W.o. een ets naar Rembrandt uitgegeven door Six, enkele oude boekgravures o.a. van Amsterdam.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 410

J.J. v. Williams - Hooitijd

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 76 / 68 x 94 cm - verfschade.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 411

Naar Carl Jutz - Haan en kip bij hek & Haan en kip bij de eendenvijver

2 x olieverf op paneel, beide r.o. (valselijk) gesigneerd, 11 x 15 cm - 1 met defect r.m.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 412

Hunt gesigneerd - Vogels in landschap

Olieverf op paneel, 20 x 25.5 cm / 31.5 x 37 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 413

Frans Pincé (1912-1984) - Expressionistische figurengroep

l.o. gesigneerd, olieverf op board, 100 x 80 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 414

Geertrui Charpentier (1930-2012) - Vrouw in stoel

Aquarel, l.o. gesigeerd en gedateerd '77, 19.5 x 13.5 / 50 x 36 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 415

Fer Hakkaart (1941) - Erotische scène

Olieverf op doek, r.m. gesigneerd en gedateerd 2000, 18 x 18 cm / 30 x 30 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 416

Louis Victor Antoine Artan de Saint-Martin (1837-1890) - Schelpenvissers

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 28 x 40.5 cm / 45.5 x 58.5 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 417

Eskel A Wallin (XX) - Expressionistisch landschap met molen

Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd '26, 36 x 55 / 49 x 68 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 418

J. van Waarden (Hol. school XX) - Polderschuit in waterrijk Hollands landschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 / 63 x 83 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 419

Ferry Slebe (1907-1994) - Liggend naakt in landschap

Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1968, 15 x 12 cm / 28 x 24 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 420

Henri Houben (1858-1931) - Zeeuws meisje met schelp

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51 x 42.5 cm / 69.7 x 60 cm.

Te koop voor € 700

Lotnummer 421

Jan Gierveld (1935-2005) - Expressionistisch herfstbos

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 110 / 84 x 104 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 422

Niek van der Plas (1954) - Strandvermaak

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 18 x 23.5 cm / 27.5 x 33 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 423

Aarnout van Gilst (1898-1981) - Schelpenvisser

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 424

Henk Dekker (1897-1974) - Vissersschip op het strand

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 71 cm / 63.5 x 83.5 cm.

Te koop voor € 750

Kavels per pagina: