Kavels per pagina:

Lotnummer 477

Hermanus Willem Koekkoek (1867-1929) - Cavalerist bij paarden

Potloodtekening, l.o. gesigneerd en gedateerd '88, 10x 12 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 478

Christiaan Wilhelmus Moorrees (1801-1867) - Hollandse soldaten bij de herberg

Gemengde techniek, r.o. gemonogrammeerd, 19 x 22 cm/ 35 x 38 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 479

Johannes Adriaansz. Bemme (1775-1841) - Soldaten in dorp

Sepia tekening, verso gesigneerd, 22 x 32 cm, 33.5 x 43.5 cm - scheurtje r.b.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 480

Drie prenten m.b.t. militaria

Bestaande uit: Jacoba Surie (1879-1970) - Huzaar te paard, ets, r.o. gesigneerd, 15 x 11.5 cm / 30.5 x 25.5 cm, daarbij twee litho's: Inspectie door Napoleon en Schepen bij Texel.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 481

Willem Jansz. Blaeu - "Delflandia Schielandia"

Gravure, ca. 1635, 38.5 x 50 cm / 55 x 65.5 cm - foxing.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 482

Ton Schulten (1938) - Kleurrijke Velden I

Zeefdruk 43/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 2004, 34.5 x 40 cm / 66.5 x 66 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 483

Ton Schulten (1938) - De rivier stroomt

Zeefdruk 172/180, r.o. gesigneerd, 20 x 16.3 cm / 51 x 46 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer volgt

C. Koppenol gesigneerd - Pannenkoeken bakken

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm / 80 x 103 cm.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: