Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 28 x 40.5 cm / 45.5 x 58.5 cm.
Verkocht voor € 600
Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd '26, 36 x 55 / 49 x 68 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 / 63 x 83 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1968, 15 x 12 cm / 28 x 24 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 110 / 84 x 104 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 18 x 23.5 cm / 27.5 x 33 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 60
Ets 6/20, r.o. gesigneerd, 15.5 x 21 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 170
Ets 3/25, r.o. gesigneerd, 18.5 x 27 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 140
Ets 2/20, r.o. gesigneerd, 18.5 x 26 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 150
Ets 4/20, r.o. gesigneerd, 12.5 x 22 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, 70.5 x 139 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 60
Litho H.C./200, r.o. gesigneerd en gedateerd '85, 39 x 55 cm / 64 x 84 cm.
Verkocht voor € 380
2 kleurenetsen, 23 x 32.5 cm / 36.8 x 48.8 cm en 23.5 x 34.5 cm / 38 x 48.5 cm.
Verkocht voor € 70
2x olieverf op doek, 50 x 60 cm / 56 x 66 cm en 45 x 55 cm / 50 x 59 cm.
Verkocht voor € 80
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1953, 47 x 26 cm / 65.5 x 44 cm.
Verkocht voor € 90
Gemengde techniek, verso gesigneerd en geannoteerd "15 Calle Maestro Chapi, Madrid, Zomer 1953, Souvenir," 22 x 27 cm / 35.5 x 41 cm.
Verkocht voor € 220
Sepiatekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 25 juni 1879, 28.5 x 43 cm / 51.5 x 65.5 cm.
Verkocht voor € 50
Ecoline verf op papier, m.o. gesigneerd, 38 x 34.3 cm / 42 x 38.5 cm.
Verkocht voor € 200
Pastel, r.o. gesigneerd, 73.5 x 98.5 cm / 78.2 x 104 cm.
Verkocht voor € 420
Olieverf op paneel, 26 x 35 cm / 47 x 56 cm - verpoetst.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, mogelijk met r.o. monogram "HvP," 30 x 32 cm / 42 x 45 cm.
Verkocht voor € 260
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 24 x 28 cm / 37 x 40 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, r.m. onduidelijk gesigneerd (C. v. Ilstedet?), 20 x 15 cm / 28 x 23 cm.
Verkocht voor € 30
Olieverf op doek, 68.5 x 77 cm / 87 x 95.2 cm.
Verkocht voor € 240