Potloodtekening, l.o. gesigneerd en gedateerd '88, 10x 12 cm.
Verkocht voor € 220
Gemengde techniek, r.o. gemonogrammeerd, 19 x 22 cm/ 35 x 38 cm.
Verkocht voor € 90
Sepia tekening, verso gesigneerd, 22 x 32 cm, 33.5 x 43.5 cm - scheurtje r.b.
Verkocht voor € 120
Bestaande uit: Jacoba Surie (1879-1970) - Huzaar te paard, ets, r.o. gesigneerd, 15 x 11.5 cm / 30.5 x 25.5 cm, daarbij twee litho's: Inspectie door Napoleon en Schepen bij Texel.
Verkocht voor € 70
Gravure, ca. 1635, 38.5 x 50 cm / 55 x 65.5 cm - foxing.
Verkocht voor € 70
Zeefdruk 43/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 2004, 34.5 x 40 cm / 66.5 x 66 cm.
Verkocht voor € 300
Zeefdruk 172/180, r.o. gesigneerd, 20 x 16.3 cm / 51 x 46 cm.
Verkocht voor € 100