Olieverf op paneel, E. Renaldi gesigneerd, 20.4 x 25.5 cm / 26 x 31 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 43.5 x 33.5 cm / 49.3 x 39.3 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 11.3 x 16.3 cm / 36.4 x 41.5 cm.
Verkocht voor € 40
Aquarel, l.o. gesigneerd, 27 x 56.5 / 46.5 x 75.5 cm.
Verkocht voor € 80
Marouflé, r.o. gesigneerd, 30.3 x 40.5 cm / 41 x 51 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1890, 24.2 x 35.8 cm / 40 x 49 cm.
Verkocht voor € 220
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 60 cm / 65.2 x 75 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 42.5 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 280
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 22.5 x 34 cm / 40.2 x 52.8 cm.
Verkocht voor € 150
Sepia, l.o. gesigneerd en verso gedateerd 1873, 26.5 x 20.5 cm / 53 x 47 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, 31.7 x 39.6 cm / 45.8 x 53.6 cm.
Verkocht voor € 380
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 15 x 20 cm / 19.5 x 24.5 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op paneel, 37.5 x 49.5 cm / 61 x 72.6 cm.
Verkocht voor € 280
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40.2 cm / 46 x 55.5 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 31 x 47.7 cm / 56.5 x 73.2 cm.
Verkocht voor € 200
Marouflé, r.o. valselijk P.G. van Os gesigneerd, 33.5 x 41.5 cm / 47.6 x 56 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1857, 34.7 x 46.4 cm / 47.8 x 59.4 cm.
Verkocht voor € 900
Marouflé, r.o. gemonogrammeerd, 32.4 x 42.7 cm / 50.6 x 60.9 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 38 x 48 cm.
Verkocht voor € 250
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd `44, 74.5 x 61.8 cm / 82.6 x 70 cm.
Verkocht voor € 80
Acrylverf op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 100 x 72.5 cm / 103 x 75 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 60 x 82.4 cm / 74 x 97.6 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51.3 x 79 cm / 81 x 106 cm.
Verkocht voor € 560
Zeefdruk H.C. XXII/XXX, l.o. gesigneerd en gedateerd '88, 29.5 x 24 cm / 60.5 x 53 cm.
Verkocht voor € 140
4x aquarel, 23 x 30 cm (4x) / 32 x 38.5 cm (4x).
Verkocht voor € 600