Kavels per pagina:

Naar Jacques-Louis David - Sappho and Phaon

Olieverf op paneel, E. Renaldi gesigneerd, 20.4 x 25.5 cm / 26 x 31 cm.

Verkocht voor € 200

Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987) - De aardappelpoters

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 43.5 x 33.5 cm / 49.3 x 39.3 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 35

Naar James Webb - Zeilschepen op volle zee

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 11.3 x 16.3 cm / 36.4 x 41.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 37

Pierre Willem John Hoeks (1906-1990) - De ganzenjacht

Aquarel, l.o. gesigneerd, 27 x 56.5 / 46.5 x 75.5 cm.

Verkocht voor € 80

Jelle Hoogstra (1924-2003) - Havengezicht

Marouflé, r.o. gesigneerd, 30.3 x 40.5 cm / 41 x 51 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 39

Johan Lodewijk van Leemputten (1840-1910) - Hoenders op erf

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1890, 24.2 x 35.8 cm / 40 x 49 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 40

Roussel gesigneerd - In afwachting van de vangst

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 60 cm / 65.2 x 75 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 41

Jurrien Marinus van Beek (1879-1965) - Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 42.5 x 52.5 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 43

Hendrikus Alexander van Ingen (1846-1920) - Vennetje

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 22.5 x 34 cm / 40.2 x 52.8 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 47

Johannes Bosboom (1817-1891) - Kerkinterieur met zittende dame

Sepia, l.o. gesigneerd en verso gedateerd 1873, 26.5 x 20.5 cm / 53 x 47 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 49

Vlaamse school, 19e eeuw, mogelijk Louis Hendricks (1827-1888) - Figuren in landschap

Olieverf op paneel, 31.7 x 39.6 cm / 45.8 x 53.6 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 50

Henk Poeder (1964) - Schaatsende muisjes

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 15 x 20 cm / 19.5 x 24.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 51

Naar Pieter Jacobsz. Codde - Gezelschap in interieur

Olieverf op paneel, 37.5 x 49.5 cm / 61 x 72.6 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 53

Naar Willem Bodeman - Winters landschap met schaatsers

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40.2 cm / 46 x 55.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 55

Naar Fritz Beinke (1842-1907) - De speelgoedverkoper

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 31 x 47.7 cm / 56.5 x 73.2 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 57

Europese school - Landschap met huisjes, figuren en vee bij rivier

Marouflé, r.o. valselijk P.G. van Os gesigneerd, 33.5 x 41.5 cm / 47.6 x 56 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 59

Leonard Johannes de Gijselaar (1827-1890) - Schepen bij havenhoofd

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1857, 34.7 x 46.4 cm / 47.8 x 59.4 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 61

Hollandse school, PC gemonogrammeerd - Stilleven met appels, peren en noten

Marouflé, r.o. gemonogrammeerd, 32.4 x 42.7 cm / 50.6 x 60.9 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 62

Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) - Bomschuiten op het strand

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 38 x 48 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 63

Aart van Bennekum (1909-1972) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd `44, 74.5 x 61.8 cm / 82.6 x 70 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 64

Tjarko ten Have (1947-2003) - Richard Krajicek

Acrylverf op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 100 x 72.5 cm / 103 x 75 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 65

Mogelijk Jacob Willem Gruijter (1856-1908) - Schepen bij havenhoofd

Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 60 x 82.4 cm / 74 x 97.6 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 67

William Raymond Dommersen (1850-1927) - De Amalfikust te Italië

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51.3 x 79 cm / 81 x 106 cm.

Verkocht voor € 560

Lotnummer 68

Corneille (1922-2010) - La Sensualité du sensible

Zeefdruk H.C. XXII/XXX, l.o. gesigneerd en gedateerd '88, 29.5 x 24 cm / 60.5 x 53 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 69

Verso toegeschreven aan Jacob Alt (1789-1872) - Vier erotische voorstellingen

4x aquarel, 23 x 30 cm (4x) / 32 x 38.5 cm (4x).

Verkocht voor € 600

Kavels per pagina: