R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 54 x 67 / 77 x 90 cm.
Verkocht voor € 50
litho 31/80, l.o. gesigneerd en gedateerd 1985, 39.5 x 42 / 86.5 x 70.5 cm.
Verkocht voor € 80
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Verkocht voor € 250
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 45 x 56 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 32 / 78 x 49 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 40.5 x 51 cm / 62 x 72 cm.
Verkocht voor € 80
2 handgekleurde gravures, 31 x 41 en 41 x 32 cm / 52 x 62 en 62 x 52 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 20 x 15 cm / 27.8 x 22.7 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 90 x 60 / 112 x 82 cm.
Verkocht voor € 340
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 33 x 40 cm / 44 x 51 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op paneel, l.o. valselijk L. Meyer gesigneerd en gedateerd 1839, 22.5 x 30.5 cm / 35.5 x 42.8 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, r.o. valselijk L. Meyer gesigneerd, 19.6 x 26 cm / 42.5 x 48.5 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 27 x 18 cm / 42.3 x 43.3 cm.
Verkocht voor € 40
Binnenmaten: 51 x 41 cm, 52 x 42 cm, en 2x 68 x 58 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 90 x 90 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, mogelijk Friedrich Honigmann, 57 x 69 / 70 x 82 cm.
Verkocht voor € 150
2 x gemengde techniek, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd '91, 76 x 100.5 cm.
Verkocht voor € 30
Potlood, alle gemonogrammeerd, met voorstellingen van portret van een jonge vrouw 28.5 x 22 cm, een landloper, figuren voor loggia, ossenrug en 2 meisjes met geitje.
Verkocht voor € 240
W.o. een ets naar Rembrandt uitgegeven door Six, enkele oude boekgravures o.a. van Amsterdam.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 76 / 68 x 94 cm - verfschade.
Verkocht voor € 70
2 x olieverf op paneel, beide r.o. (valselijk) gesigneerd, 11 x 15 cm - 1 met defect r.m.
Verkocht voor € 30
Olieverf op paneel, 20 x 25.5 cm / 31.5 x 37 cm.
Verkocht voor € 130
l.o. gesigneerd, olieverf op board, 100 x 80 cm.
Verkocht voor € 60
Aquarel, l.o. gesigeerd en gedateerd '77, 19.5 x 13.5 / 50 x 36 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, r.m. gesigneerd en gedateerd 2000, 18 x 18 cm / 30 x 30 cm.
Verkocht voor € 220