Kavels per pagina:

Lotnummer 448

Anna Elisabeth Kerling (1862-1955) - "Sophie"

Aquarel, l.o. gesigneerd, 42 x 28 cm / 70 x 54 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 449

Peter Cox (1912-1985) - Moeraslandschap

Aquarel, l.o. gesigneerd, 14.5 x 24 cm / 28 x 38 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 450

Een schilderijlijst, 19e eeuw

Verguld hout en gips, 54 x 68.5 cm / 84 x 97.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 451

Vlaamse school, late 18e eeuw - Maria met de handen gevouwen

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 71 x 59 cm / 77 x 65 cm - povere staat.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 453

Hollandse school, 18e eeuw - Beeldhouwende engeltjes

Olieverf op doek, 76 x 61 cm / 81.5 x 67 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 454

Hollandse school, onduidelijk gemonogrammeerd en gedateerd 1668 - Christus en de overspelige vrouw

Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 48.5 x 64.5 cm / 65 x 81 cm.

Verkocht voor € 285

Lotnummer 456

Alexander Coenraad Rosemeier (1888-1992) - "Boerderij van op de Vliet"

Marouflé, r.o. gesigneerd, verso genummerd 96, 24.5 x 34 / 45 x 54.5 cm

Verkocht voor € 200

Lotnummer 457

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Koeien en varken in weitje bij stal

Gemengde techniek (houtskool met gewassen inkt), r.o. gesigneerd, verso met schets van oude vrouw, 21.5 x 28 / 43 x 49 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 458

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Zittend vrouwelijk naakt op de rug bezien

Ets, l.o. in de plaat gesigneerd, 10 x 11 / 33 x 32 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 459

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - schapen in de stal

Ingekleurde ets, r.o. in de plaat gesigneerd, 10 x 11.5 / 25.5 x 26 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 460

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - 3 tekeningen in in lijst: grazend schaap, omgevallen paardenkar en boer werkend op paardenkar

Twee houtskooltekeningen en een pastel, buitenmaat: 45 x 57 cm.

Verkocht voor € 950

Lotnummer 461

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Houtzagers

Houtskooltekening, niet gesigneerd, 18 x 17.5 / 41 x 31 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 462

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Eg getrokken door twee paarden

Houtskooltekening, l.o. gesigneerd en gedateerd mei '99, 21 x 29.5 / 33 x 41 cm - vouw in blad aan rechterzijde en over diagonaal.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 463

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) en Rien van der Nat (1948) - Staand naakt met abstracte randversiering

Gemengde techniek, ets van W.H., 14 x 6 cm, met daaromheen een geabstraheerde lijst van inkt door Rien, 22 x 16 / 30.5 x 25.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 464

Gerbrand Volger (1940) - "Oldtimer in Havana" en "Straatscène"

2x pastel, l.o. gesigneerd en gedateerd 2001 en m.o. gesigneerd en gedateerd 2002, 34 x 25 cm / 53 x 43 cm.

Verkocht voor € 175

Lotnummer 465

Philip Wiesman (1946) - Twee landschappen met bomen

Ets 36/120, l.o. gesigneerd, 15.5 x 22 cm / 38 x 43 cm en Ets 10/100, l.o. gesigneerd en gedateerd 2014, 18 x 27 cm / 39 x 26.5.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 466

Christo (1935) - De ingepakte Pont Neuf

Offsetlitho, (vermoedelijk) r.o. hand gesigneerd, 34 x 54 cm / 51 x 71 cm - met origineel stukje stof van de ingepakte brug uit 1985.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 467

Duitse school, 19e eeuw - Dorpsgezicht

Olieverf op paneel, maten incl. lijst: 9.4 x 12 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 468

Piet Rezelman (1887-1967) - Staand naakt op de rug gezien

Tekening, m.o. gemonogrammeerd en gedateerd '33, 33 x 16 cm / 53 x 34.5 cm - foxing.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 469

Latijns Amerikaanse school - Portret van een meisje met bloem in het haar

Olieverf op gebogen paneel, r.o. onduidelijk "Paola A. Guadenga?" gesigneerd, 77 x 60 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 471

Een nadruk van een Art deco affiche "Scheveningen"

The Hague on sea, ingelijst, 51 x 36 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 473

Pieter van Velzen (1911-1990) - "Klatergoud"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 40 cm - niet ingelijst, dient opgeknapt te worden.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 474

Twee nadrukken van affiches uit de vroege 20e eeuw: St. Moritz

Ingelijst, 75 x 53 en 53 x 75 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 475

Onduidelijk gesigneerd - Man en vrouw

Krijtschets, r.o. onduidelijk (Rattkey?) gesigneerd, 63 x 48 cm / 84 x 67 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 476

Paul Rouwette (1955) - Rustende ballerina

Gicleedruk 26/95, l.o. gesigneerd, 58 x 74 / 80 x 99 cm

Verkocht voor € 65

Kavels per pagina: