Kavels per pagina:

Lotnummer 877

Een banjo baro-thermometer, Holland einde 19e eeuw

In mahoniehouten kast, h. 95 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 878

Een penantkastje, einde 19e eeuw

Mahoniefineer op vurenhout, met gebogen front, rustend op gedraaide poten, h. 96 x b. 101 x d. 46 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 879

Een hoekkast, Holland 1e helft 19e eeuw

Eikenhout, kwartrond, h. 148 x b. 82 x d. 52 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 880

Een art nouveau stijl siervaas

Groen glas met ingesloten poeders en opgelegd glazen en metalen decor in de vorm van een kever, Galle gesigneerd, h. 21.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 881

Een kabinet, Holland 2e helft 18e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, tweedeurs met gecontourneerde kap, gebogen ondergedeelte met vijf laden, h. 242 x b. 167 x d. 57 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 882

Twee (geëlectrificeerde) olielampen, Holland einde 19e eeuw

Porselein met decors van figuren, h. 66 - 68 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 883

Een modern katheder afkomstig uit een kerk

Uit diverse houtsoorten vervaardigd, h. 124 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 884

Drie postzegelalbums "The Postage Stamps of the United States of America" 1906

Een gepersonificeerde uitgave (oplage van 6) voor de heer A.P.J. Nortier.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 885

Een paar empire stijl kandelaars gedragen door moriaantjes

Verguld en zwart gepatineerd brons op marmeren voetstukken, h. 32 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 886

Een ponjaard, Vrijmetselaarij, Holland 2e helft 19e eeuw

Lemmet voorzien van geëtste vrijmetselarijsymbolen, w.o. het alziend oog, winkerhaak, balans, passer enz., greep met skull & bones, l. 51 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 320

Lotnummer 887

Een sabel, Holland ca. 1900

l. 100 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 888

Twaalf diverse tapijtjes, kussens en fragmenten

Handgeknoopt.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 889

Een sabel, yzerhouwer, C. van Hal & Zoon Breda, W.K. & C., model 1897

In metalen schede, heft omkleed met segrijn, met kwast, l. 103 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 890

Een beeld van een gestileerd vrouwelijk naakt, naar Henri Laurens, h. 48 cm.

Groen gepatineerd brons, h. 48 cm.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 891

Een staatsie- of galadegen, Holland 2e helft 19e eeuw

Op de stootplaat het Rijkswapen met aanziende leeuwen (vóór 1907), parelmoeren greep, gedamasceerde kling, met zwartlederen schede, l. 103 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 892

Verkocht voor € 80

Lotnummer 893

Een 24-persoons coulissentafel

Gefineerd hout, onderstel met uitklapbare poten, inclusief drie niet originele tussenbladen, h. 75, bladmaat: 180 x 120 cm, uitschuifbaar tot 670 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 894

Op de stootplaat het Rijkswapen met aanziende leeuwen (vóór 1907), parelmoeren greep, gedamasceerde kling, met zwartlederen schede, l. 103 cm. (één parelmoeren deeltje ontbreekt).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 895

Naar Zadkine, Le retour de fils prodigue

Zwart gepatineerd brons, h. 99.5 cm.

Te koop voor € 2900

Lotnummer 896

Een sabel, Sanderson Bros. & Newbould Sheffield, model 1897

Periode George V, in leren schede, met segrijn heft, l. 102 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 897

Een Brits cavelarie sabel, vroege 20e eeuw

Household Cavalry 1915, met komvormige handbescherming en houten greep met uitsparing voor de duim, l. 109 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 898

Een Biedermeier speeltafel, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken, met gecontourneerd blad voorzien van groenvilten speelveld, h. 80 x b. 85 x d. 42.5/85 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 899

Een sabel, Yzerhouwer, Hollandse infanterie, Carl Eickhorn, model 1897

In metalen schede, l. 107 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 900

Een paar empire vazen met kunstbloemen onder stolpen

Verguld porselein met geschilderde voorstellingen van boerenbruiloften onder glazen stolpen met houten voetstukken, h. 64 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 901

Een executiezwaard, 19 eeuws naar 16e eeuws voorbeeld

Met getorst houten greep, kling voorzien van het wapen van Leiden en de tekst "Godes sta ons bij en vergeef hen amen", l. 107 cm.

Verkocht voor € 280

Kavels per pagina: