In mahoniehouten kast, h. 95 cm.
Verkocht voor € 60
Mahoniefineer op vurenhout, met gebogen front, rustend op gedraaide poten, h. 96 x b. 101 x d. 46 cm.
Verkocht voor € 30
Eikenhout, kwartrond, h. 148 x b. 82 x d. 52 cm.
Verkocht voor € 130
Groen glas met ingesloten poeders en opgelegd glazen en metalen decor in de vorm van een kever, Galle gesigneerd, h. 21.5 cm.
Te koop voor € 200
Mahoniefineer op eikenhout, tweedeurs met gecontourneerde kap, gebogen ondergedeelte met vijf laden, h. 242 x b. 167 x d. 57 cm.
Verkocht voor € 150
Porselein met decors van figuren, h. 66 - 68 cm.
Verkocht voor € 100
Uit diverse houtsoorten vervaardigd, h. 124 cm.
Verkocht voor € 15
Een gepersonificeerde uitgave (oplage van 6) voor de heer A.P.J. Nortier.
Verkocht voor € 90
Verguld en zwart gepatineerd brons op marmeren voetstukken, h. 32 cm.
Verkocht voor € 280
Lemmet voorzien van geëtste vrijmetselarijsymbolen, w.o. het alziend oog, winkerhaak, balans, passer enz., greep met skull & bones, l. 51 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 320
l. 100 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 60
Handgeknoopt.
Verkocht voor € 30
In metalen schede, heft omkleed met segrijn, met kwast, l. 103 cm.
Verkocht voor € 110
Groen gepatineerd brons, h. 48 cm.
Verkocht voor € 460
Op de stootplaat het Rijkswapen met aanziende leeuwen (vóór 1907), parelmoeren greep, gedamasceerde kling, met zwartlederen schede, l. 103 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 80
Verkocht voor € 80
Gefineerd hout, onderstel met uitklapbare poten, inclusief drie niet originele tussenbladen, h. 75, bladmaat: 180 x 120 cm, uitschuifbaar tot 670 cm.
Te koop voor € 240
Op de stootplaat het Rijkswapen met aanziende leeuwen (vóór 1907), parelmoeren greep, gedamasceerde kling, met zwartlederen schede, l. 103 cm. (één parelmoeren deeltje ontbreekt).
Verkocht voor € 50
Zwart gepatineerd brons, h. 99.5 cm.
Te koop voor € 2900
Periode George V, in leren schede, met segrijn heft, l. 102 cm.
Verkocht voor € 200
Household Cavalry 1915, met komvormige handbescherming en houten greep met uitsparing voor de duim, l. 109 cm.
Verkocht voor € 180
Mahoniefineer op eiken, met gecontourneerd blad voorzien van groenvilten speelveld, h. 80 x b. 85 x d. 42.5/85 cm.
Verkocht voor € 35
In metalen schede, l. 107 cm.
Verkocht voor € 130
Verguld porselein met geschilderde voorstellingen van boerenbruiloften onder glazen stolpen met houten voetstukken, h. 64 cm.
Te koop voor € 550
Met getorst houten greep, kling voorzien van het wapen van Leiden en de tekst "Godes sta ons bij en vergeef hen amen", l. 107 cm.
Verkocht voor € 280