Kavels per pagina:

Lotnummer 852

Een kavel pijp bodemvondsten, voornamelijk antiek

Verkocht voor € 20

Lotnummer 853

Een penantkastje, einde 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, geflankeerd door getorste halfzuilen, h. 94 x b. 112 x d. 43 cm - achterpoot gelijmd.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 854

Twee diverse vazen, een kan en een bladvormig schaaltje met beeldje van libelle

Geglazuurd porselein en aardewerk, h. 5.5 - 17.5 cm, enkele defecten, alleen kleine bolvaasje is gaaf.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 855

Een middelgroot model butlerspiegel

Spiegelglas in deels verguld houten lijst met parelrand, ø 79 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 856

Een kavel modelautootjes, voornamelijk Dinky Toys.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 857

Een dames handtas

Krokodillenleer, h. 33 x b. 25 x d. 12 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 858

Een kabinet, Holland tweede helft 18e eeuw

Eikenhout, 2-deurs bovenstel met gecontourneerde kap met rocaille kuif, interieur met legplanken en lades, gebogen 4-laads onderstel, h. 245 x b. 180 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 859

Een art nouveau fotoalbum, ca. 1900

Verkocht voor € 55

Lotnummer 860

Een paar geëlektrificeerde 6-lichts girandoles

H. 62.5 cm, ø 34 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 861

Een Thonet voetenbank, model 7002

Beukenhout met webbing, h. 33 x b. 39.5 x d. 67 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 862

Een Louis XVI stijl schrijftafel

Diverse houtsoorten met messing beslag, rood leren schrijfveld en voorzien van drie lades, h. 75.5 x b. 121.5 x d. 71.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 863

Een bonheur, ca. 1870

Zwart gepolitoerd, met geprofileerde paneeldeuren en vitrineopstand met achterspiegel, voorzien van gestoken kuif en klossen, Willem III, kuif dient gelijmd te worden, h. 218 x b. 112 x d. 48 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 864

Een 8-armige, 16-lichts kroonluchter

Messing, h. excl. ketting: 63 cm, ø 80 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 865

Een model van een halve koepel met trappenhuis

Hout, h. 41 x b. 45.5 x d. 25 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 866

Een Ariston organette, ca. 1900

Houten kast met gegraveerd decor en gedraaide hoekstijlen, h. 25 x b. 40 x d. 40 cm, daarbij 16 kartonnen platen - dient gerestaureerd te worden.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 867

Een Soester spiegel, Holland einde 19e eeuw

Facetgeslepen, in mahoniehouten lijst, h. 95 x 46 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 868

Een laag model hoekkast, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, twee jaloeziedeurtjes, interieur met legplanken en lade, h. 94.5 x b. 122 x d. 69 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 869

Een vitrinekast, Pander, midden 20e eeuw

Mahoniehout, bovengedeelte met twee deuren onder gecontourneerde kap, ondergedeelte met twee deurtje en twee laatjes, h. 223 x b. 40 x d. 50 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 870

Een vintage design vergadertafel, jaren '60/70

Gelakt houten blad op ijzeren onderstel, bladmaat: 260 x 120 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 871

Een 5-delige tuinset, midden 20e eeuw

Witgeschilderd smeedijzer, decor van S-voluten, tafel met natuurstenen blad, bladmaat tafel 100 x 80 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 872

Een Friese stoelklok

Naar 18e eeuws voorbeeld, uurwerk met wekkerfunktie, h. 75 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 873

Een hallamp, Frankrijk

3-lichts, messing met groene metalen bolle kap, h. 45 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 874

Een hutkoffer, Zumpolle, midden 20e eeuw

Met aluminium bekleed hout, met werkend slot, opschrift "dr. H.H. Dingemans Netherlands Ambassador", h. 38 x b. 101 x d. 47 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 875

Een Murano stijl siervaas

Polychroom glas met florale motieven, h. 30 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 876

Een Friese staartklok, 19e eeuw

Voorzien van latere beschilderingen, bekroond door houten bazuinspelende engelen en atlas, h. 145 cm.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: