Mahoniefineer op eikenhout, geflankeerd door getorste halfzuilen, h. 94 x b. 112 x d. 43 cm - achterpoot gelijmd.
Verkocht voor € 35
Geglazuurd porselein en aardewerk, h. 5.5 - 17.5 cm, enkele defecten, alleen kleine bolvaasje is gaaf.
Verkocht voor € 15
Spiegelglas in deels verguld houten lijst met parelrand, ø 79 cm.
Verkocht voor € 140
Krokodillenleer, h. 33 x b. 25 x d. 12 cm.
Verkocht voor € 40
Eikenhout, 2-deurs bovenstel met gecontourneerde kap met rocaille kuif, interieur met legplanken en lades, gebogen 4-laads onderstel, h. 245 x b. 180 x d. 60 cm.
Verkocht voor € 160
H. 62.5 cm, ø 34 cm.
Verkocht voor € 190
Beukenhout met webbing, h. 33 x b. 39.5 x d. 67 cm.
Verkocht voor € 40
Diverse houtsoorten met messing beslag, rood leren schrijfveld en voorzien van drie lades, h. 75.5 x b. 121.5 x d. 71.5 cm.
Verkocht voor € 100
Zwart gepolitoerd, met geprofileerde paneeldeuren en vitrineopstand met achterspiegel, voorzien van gestoken kuif en klossen, Willem III, kuif dient gelijmd te worden, h. 218 x b. 112 x d. 48 cm.
Te koop voor € 80
Messing, h. excl. ketting: 63 cm, ø 80 cm.
Verkocht voor € 110
Hout, h. 41 x b. 45.5 x d. 25 cm.
Te koop voor € 240
Houten kast met gegraveerd decor en gedraaide hoekstijlen, h. 25 x b. 40 x d. 40 cm, daarbij 16 kartonnen platen - dient gerestaureerd te worden.
Verkocht voor € 190
Facetgeslepen, in mahoniehouten lijst, h. 95 x 46 cm.
Verkocht voor € 80
Mahoniefineer op eikenhout, twee jaloeziedeurtjes, interieur met legplanken en lade, h. 94.5 x b. 122 x d. 69 cm.
Te koop voor € 120
Mahoniehout, bovengedeelte met twee deuren onder gecontourneerde kap, ondergedeelte met twee deurtje en twee laatjes, h. 223 x b. 40 x d. 50 cm.
Te koop voor € 240
Gelakt houten blad op ijzeren onderstel, bladmaat: 260 x 120 cm.
Verkocht voor € 150
Witgeschilderd smeedijzer, decor van S-voluten, tafel met natuurstenen blad, bladmaat tafel 100 x 80 cm.
Te koop voor € 120
Naar 18e eeuws voorbeeld, uurwerk met wekkerfunktie, h. 75 cm.
Verkocht voor € 80
3-lichts, messing met groene metalen bolle kap, h. 45 cm.
Verkocht voor € 130
Met aluminium bekleed hout, met werkend slot, opschrift "dr. H.H. Dingemans Netherlands Ambassador", h. 38 x b. 101 x d. 47 cm.
Verkocht voor € 120
Polychroom glas met florale motieven, h. 30 cm.
Verkocht voor € 30
Voorzien van latere beschilderingen, bekroond door houten bazuinspelende engelen en atlas, h. 145 cm.
Verkocht voor € 70