Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2711

Een 2-strengs cultivé parelcollier aan gouden designslot

14 krt., bezet met jade, l. 40 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2712

Een ovale gouden broche met micromozaïek, Italië ca. 1880

14 krt., met decor van een landschap, gezet in onyx, - barstjes in onyx en oude gesoldeerde restauratie, onedele speld.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2713

Een gouden demi-parure bezet met cultivé parels

Verguld, in de vorm van gestileerde bessentakken, bestaande uit een broche, l. 4 cm en een paar oorstekers, h. 3 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2714

Een paar witgouden entourage oorstekers bezet met smaragd en briljant

18 krt., elk bezet met een centrale smaragd, tot. 1.30 ct., daaromheen 14 briljanten, tot. 0.52 ct.

Te koop voor € 1180

Lotnummer 2715

Een serie van 36 geribde zilveren tafelmessen in cassette, 18e en 19e eeuw

2e gehalte, late 18e eeuw: 18 dinermessen, JFP? gemerkt (zie: Voet: Amsterdamsche Goud- en Zilversmeden, p. 86, no. 713), met gemerkte stalen lemmets - 1 met vervangen lemmet, 1 met bijgeslepen lemmet, in de 19e eeuw bijgemaakt: 12 hors d'oeuvremessen met Bastet heften, 6 dinermessen, meester Bonebakker & Zoon, na 1855, in op maat gemaakte cassette.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 2716

Een balustervormige zilveren strooibus

2e gehalte, h. 17.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2717

Een miniatuur zilveren bruidsbekertje, 20e eeuw

2e gehalte, h. 10.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2718

Een paar witgouden oorstekers bezet met saffier en peridot

18 krt. witgoud, elk bezet met een saffier, tot. 0.53 ct., met daaronder een druppelvormige peridot pampel.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 2719

Twee zeer gelijkende zilveren kandelaars, Van Kempen & Begeer 1985

2e gehalte, in de vorm van gecanneleerde zuilen, h. 16 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2720

Een gegolfde gouden broche bezet met een parel, ca. 1920

BWG geelgoud, l. 5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2721

Een zilveren theepot op komfoor

2e gehalte, glad model afgezet met parelrand, h. 24 cm (totaal), gewicht 775 gram.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2722

Een gouden broche met camee met portret van een heer, einde 19e eeuw

14 krt. goud met zwart emaille, de camee uit agaat gesneden, h. 2 cm - oude gesoldeerde restauratie, speld onedel.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2723

Een 3-delig verzilverd theeservies, Gero

Afgezet met parelrand en voorzien van Art Nouveau stijl heften, bestaande uit een theepot, suikerpot en roomkan, h. max. 14 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2724

Een paar witgouden klap-creolen bezet met briljanten

18 krt., elk bezet met 28 briljanten pavé gezet, tot. 1.26 ct.

Te koop voor € 1400

Lotnummer 2725

Een zilveren slavenarmband

2e gehalte, binnenmaat 6.5 x 6 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2726

Een bloedkoralen armband met zilveren slot

6-strengs, 1e gehalte zilveren bolsluiting, l. 18 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2727

Een verzilverd 6-persoons bestek, Gero 100

Bestaande uit 6 3-delige dinercouverts, trancheercouvert, 4 fruitmesjes en 6 messenleggers.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2728

Een paar witgouden oorstekers bezet met briljant, saffier en parel

18 krt. witgoud, elk bezet met 3 briljanten, tot. 0.09 ct. Si/P1 Top Wesselton, daaronder een blauwe saffier, tot. 1.52 ct., en daaronder een Tahiti cultivé parel, ø 11.5 mm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 2729

Een fotolijstje met latoenzilver, Chester 1896

Eikenhout, binnenmaat ø 10 cm, 17 x 17 cm - deukjes.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2730

Een gouden entourage ring bezet met granaten

14 krt. geelgoud, grote langwerpige centrale granaat met daaromheen 12 kleinere ronde facetgeslepen granaten, maat 19.25.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2731

Een geelgouden met zilveren rozetring bezet met roosgeslepen diamanten

14 krt. geelgoud, diamanten in zilver gezet, eerste kwart 20e eeuw, maat 19+.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2732

Een ivoren hanger van een beschermengel, einde 19e eeuw

Vermoedelijk Duitsland, aan onedele ring en zilveren collier, h. 6 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2733

Een geelgouden met zilveren rozethanger bezet met roosgeslepen diamanten

14 krt. geelgoud, diamanten in zilver gezet, eerste kwart 20e eeuw, l. 3.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2734

Een paar bicolore gouden oorhangers, deels opengewerkt, bezet met diamanten

14 krt. bicolore, wit- en roségoud, diamanten tot. 0.34 ct.

Te koop voor € 400

Lotnummer 2735

Een soeplepel, puntfilet, Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1931

2e gehalte, l. 26.5 cm.

Verkocht voor € 50

Kavels per pagina: