Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500 - 3118)

Zaterdag 21 september, 12:00 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 2500

Een zilveren broodmand, Presburg Haarlem 1963

2e gehalte, deels ajour, afgezet met parelrand, l. 31.5 cm en gewicht 406 gram.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2501

Een serie van 12 zilveren theelepels, Begeer 1943

2e gehalte, met geëmailleerd decor van de 12 provincies, in originele cassette.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2502

Een Omega goliath zakhorloge

Handopwinder, 8-daags uurwerk met secondewijzer, loopt goed, groot model horloge, voornamelijk gebruikt door stationchefs (Station master clock), vroege 20e eeuw. ø 7.5 cm, h. incl. knop en oog 11 cm, gekocht bij Sorley, Glasgow, in met 1e gehalte zilveren omklede cassette, keuren verpoetst, maat 11 x 10 cm - enkele deukjes in cassette.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2503

Een verzameling Djokja

BWG, w.o. twee hengselschaaltjes, een schaal op bolpootjes en enkele onderzetters, max. ø 18 cm, gewicht 717 gram.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2504

Een een sigarenbeker met zilveren monturen

2e gehalte, met geëtst decor en rustend op bolpootjes, h. 19 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2505

Een geelgouden slavenarmband

14 krt. geelgoud, 6.5 x 5 cm, 17 gram.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2506

Een collier van cultivé parels, smaragd, saffier en robijn

Aan 14 krt. gouden slotjes, gefacetteerde kralen, in 2 lengtes te dragen, l. 51 en 38 cm - 1 robijn gechipt.

Te koop voor € 250

Lotnummer 2507

Een serie van 11 zilveren theelepels, Schijfsma Sneek

2e gehalte, met lelietjes van dalen decor.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2508

Een gouden slavenarmband bezet met zaadpareltjes, ca. 1870

14 krt., afgezet met palmetrand, binnenmaat: 5.5 x 6.5 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 2509

Een 6-persoons bestek, Zilverfabriek Voorschoten, jaren '50

28-delig, deels gematteerd staal, steel uitlopend in een gestileerde punt, 6 x diner en hors-d'oeuvre vorken en lepels, soeplepel, groentelepel, aardappellepel en sauslepel, in originele doos.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2510

Een 6-persoons, 12-delig zilveren hors-d'oeuvre- of ontbijtbestek, Haags lofje, van Kempen, Voorschoten, ca. 1900

2e gehalte, alle voorzien van gegraveerd monogram C.M. op achterzijde van steel, 550 gram.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2512

Een voorzittershamer, Ceson, Göteborg, Zweden

Palissanderhout met 830/1000 zilveren monturen, l. 23 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2513

Een bloedkoralen armband, Holland ca. 1900

4-strengs met 14 krt. geelgouden slot bezet met cabochon geslepen bloedkoraal en met veiligheidskettinkje.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2514

Een witgouden ring volledig bezet met briljanten, w.o. in vierkantmotieven

18 krt. witgoud, tot. 4.50 ct., maat 18.5.

Te koop voor € 3400

Lotnummer 2515

Een parelketting

Witte zoetwater cultivé parels, ca. ø 6-7 mm, met 1e gehalte zilveren slot, l. 56 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2516

Een zilveren gelegenheidslepel, Enkhuizen 18e eeuw

Gegolfde steel bekroond door (vermoedelijk) de aartsengel Michaël met sleutel die een draak vertrapt, geslagen bak, keuren aan achterzijde bak, stadskeur Enkhuizen, jaarletter N en meesterteken ED, l. 20 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2517

Een serie van 11 zilveren Art deco theelepels

2e gehalte, met getrapte heften.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2518

Een witgouden ring bezet met briljanten en een parel

18 krt. witgoud, witte zoetwater cultivé parel, ø 9 mm, en 17 briljanten, 0.28 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.

Te koop voor € 500

Lotnummer 2519

Een gouden closed forever schakelarmbandje

14 krt. geelgoud, l. 18 cm, 16.5 gram.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2520

Een grote verzilverde aansteker, Dupont

L. 14 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2521

Een gouden armbandje bezet met granaten

BWG geelgoud, bezet met 11 ovale facetgeslepen granaten, l. 19 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2522

Een schaal met zilveren hengsel, Holland 1868

Kristal met Russisch slijpsel en 2e gehalte zilver, ø 16 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2523

Een gouden broche vervaardigd uit antieke streeksieraden

Deels BWG geelgoud, met filigrainwerk en Zeeuwse knoppen, l. 5.5 cm, 4.7 gram - speld onedel.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2524

Een witgouden cross-over ring bezet met grote centrale briljant

14 krt. witgoud, centrale briljant, 0.59 ct., daarnaast in de scheen diverse kleine briljantjes, 0.14 ct., tot. 0.73 ct., maat 18.

Te koop voor € 1250

Lotnummer 2525

Een gouden tientje, Wilhelmina 1911

Verkocht voor € 190

Kavels per pagina: