2e gehalte, w.o. theezeefje, 18e-eeuwse lepel, 2 botermesjes, djokja taartvorkjes, etc.
Verkocht voor € 80
W.o. een serie van 6 amuselepels.
Verkocht voor € 80
Zes 2-delige alpaca couverts en 4 delen dienbestek met parelranden, daarbij een 6-persoons, 12-delig visbestek met faux ivoren heften., beide in cassettes.
Verkocht voor € 25
14 krt., l. 50 cm, 15.1 gram.
Verkocht voor € 260
Vermoedelijk naslagen, beide in 14 krt. montuur, 13.2 gram.
Verkocht voor € 240
14 krt. geelgoud, mogelijk een robijn, ovaal model met facetrandje, maat 17.5, 14.3 gram.
Verkocht voor € 150
14 krt., maat 19.5, 9.4 gram.
Verkocht voor € 140
14 krt., steen, vermoedelijk synthetische robijn, glad gepolijst, maat 16.5, 8.5 gram.
Verkocht voor € 110
Twee Davidster-hangers, Zeeuwse knop hanger, kettinkje, hoop-geloof-en-liefde-hanger, etc., 25.4 gram.
Verkocht voor € 420
14 krt. geelgoud, 2 zegelringen met gravering, een slang-ring bezet met 1 amethist en 1 steen missend, een geknipte ring met rode steen, 26.3 gram.
Verkocht voor € 370
14 krt., steen met groene vlek daaromheen wit en oranje, maat 17.5, 11.3 gram.
Verkocht voor € 80
Heren en dames modellen, w.o. gevlochten ringen, Viking-stijl, etc., ca. 280 gram.
Verkocht voor € 180
Zwaar zilver, 1e en 2e gehalte, gourmetschakelketting, gourmetschakelarmband met (gegraveerd) naamplaatje, ronde koningsschakel armband en fantasie-jasseronschakel.
Verkocht voor € 70
Veel ringen en hangers, w.o. Viking-stijl, gourmetschakel-ketting, etc.
Verkocht voor € 200
Groenjade armband, tijgeroog armband, barnsteen armband, benen ketting, turkoois ketting, etc.
Verkocht voor € 25
2e gehalte, de stelen uitlopend in krul, J.M. Visser Steenwijk, 146-1975, in cassette.
Te koop voor € 50
2e gehalte, met deels ajour rocailledecor, Herman Hooijkaas, in cassette.
Verkocht voor € 30
2e gehalte, glad model, voor een brede kaars, h. 7 en ø 9.5 cm - kleine deukjes en gebruikssporen.
Te koop voor € 25
Te koop voor € 50
Te koop voor € 25
2e gehalte, met geëtst decor en rustend op bolpootjes, h. 19 cm.
Te koop voor € 40
Te koop voor € 50
Te koop voor € 25
Te koop voor € 40
Te koop voor € 50