Verkocht voor € 60
Kannetje: Willem Baksteen & Cornelis Johannes Middendorp, Rotterdam, derde kwart 19e eeuw, schaaltje: Holland 1963.
Verkocht voor € 100
14 krt. geelgoud, l. 5.5 cm.
Verkocht voor € 70
2e gehalte, met diverse jaarletters, ca. 1930.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, de eerste Haags lofje, Gerrit Rechtdoorzee Geup 1909, de tweede met jugendstil motieven, Johannes Albertus Adolf Gerritsen 1903.
Verkocht voor € 110
18 krt. geelgoud, maat: 16.75.
Verkocht voor € 140
Verkocht voor € 120
Bestaande uit 12 mokkalepeltjes, een geboortebeker, 3 strooiertjes, een zoutvaatje en een serie van 6 kristallen zoutvaatjes met parelmoeren lepeltjes in cassette.
Verkocht voor € 50
2e gehalte zilver, deukjes in bak.
Verkocht voor € 60
In cassette.
Te koop voor € 120
Zes 3-delige dinercouverts, zes 3-delige hors-d'oeuvre couverts, zes fruitmesjes en drie delen dienbestek.
Verkocht voor € 130
W.o. een deels zilveren trancheercouvert, gelegenheidslepel, lepels, vorken.
Verkocht voor € 120
2e gehalte zilver, in cassette.
Verkocht voor € 50
Verkocht voor € 40
Verkocht voor € 20
1e gehalte, deels gepolychromeerd, 8 x 12 cm, 24 x 29 cm.
Te koop voor € 40
Bestaande uit 6 dinermessen, 9 dinervorken, 9 dinerlepels, 6 ontbijt of hors-d'oeuvre messen, 7 ontbijt of hors-d'oeuvre vorken, 7 ontbijt of hors-d'oeuvre lepels, 6 desertlepels en 7 delen dienbestek, in houten bestekbak met hengsel.
Verkocht voor € 110
W.o. een paar manchetknopen bezet met labradoriet cabochons, een medaillon met gravédecor aan collier, een armband, een Citizen en een Tissot horloge, etc.
Verkocht voor € 30