Diverse gehaltes, w.o. een exemplaar met een deels vergulde medaille hanger "Inter room football tournament 1916, J. Lock"
Verkocht voor € 100
18 krt., druppelvormige saffier daaromheen briljanten, maat 17.25.
Verkocht voor € 300
W.o. zilveren exemplaren.
Verkocht voor € 70
14 krt., 2-strengs witte Akoya parels en slot en tussen-appliques bezet met turkoois.
Te koop voor € 500
2e gehalte, 219 gram.
Verkocht voor € 60
Bestaand uit een collier, l. 40 cm, en een paar oorstekers, bezet met groenjade en wit koraal in gesneden bloemmotieven, in cassette.
Verkocht voor € 125
2e gehalte, in originele cassette.
Verkocht voor € 50
Aan zilveren slotje, l. 40 cm.
Te koop voor € 400
2e gehalte, 198 gram.
Verkocht voor € 50
14 krt., ovale steen geflankeerd door 2 briljantjes, maat 17.75.
Te koop voor € 275
Verkocht voor € 80
14 krt., met turquoise emaille, l. 3.5 cm.
Verkocht voor € 250
2e gehalte, opengewerkte stelen met florale motieven, 200 gram.
Verkocht voor € 60
18 krt., de zetting blauw geëmailleerd, waarin een briljant, gemerkt, maat 18.
Verkocht voor € 400
2e gehalte.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, gladmodel met parelranden, oor met ivoren monturen, h. 14.5 cm - kleine deukjes.
Verkocht voor € 130
2e gehalte.
Verkocht voor € 25
1e gehalte zilver, gladmodel met enkele filetranden, h. 8 cm - kleine deukjes bij voet.
Verkocht voor € 35
BWG, pavé bezet met roosdiamantjes, smaragd en een robijntje, l. 6.5 cm - enkele diamantjes missend.
Te koop voor € 350
2e gehalte, w.o. een rijst- en een punchlepel, 318 gram.
Verkocht voor € 110
2e gehalte, 204 gram.
Verkocht voor € 80
Diverse gehaltes, bestaande uit een karaf, een paar coupes, 3 glaasjes, een fruitschaal en een losse coupe, h. 8 - 39 cm.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, 126 gram.
Verkocht voor € 40
W.o. theezeefje, dienlepeltje en vorkjes, 278 gram.
Verkocht voor € 80