Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2933

Drie zilveren chatelaines en een los signet

Diverse gehaltes, w.o. een exemplaar met een deels vergulde medaille hanger "Inter room football tournament 1916, J. Lock"

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2934

Een geelgouden entourage ring bezet met saffier en briljanten

18 krt., druppelvormige saffier daaromheen briljanten, maat 17.25.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2935

Elf diverse horlogekettingen

W.o. zilveren exemplaren.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2936

Een parelarmband met geelgoud en turkoois

14 krt., 2-strengs witte Akoya parels en slot en tussen-appliques bezet met turkoois.

Te koop voor € 500

Lotnummer 2937

Een serie van 12 zilveren theelepels met parelranden en een bijbehorend schepje , Holland ca. 1900

2e gehalte, 219 gram.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2938

Een vergulde demi-parure van Franklin Mint

Bestaand uit een collier, l. 40 cm, en een paar oorstekers, bezet met groenjade en wit koraal in gesneden bloemmotieven, in cassette.

Verkocht voor € 125

Lotnummer 2939

Een serie van 12 zilveren theelepels met bokkenpoten, Holland vroege 20e eeuw

2e gehalte, in originele cassette.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2940

Een collier van ruwe diamant

Aan zilveren slotje, l. 40 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 2941

Een serie van 12 zilveren taartvorkjes met gehamerde stelen, Holland eerste helft 20e eeuw

2e gehalte, 198 gram.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2942

Een witgouden ring met opaal en diamant

14 krt., ovale steen geflankeerd door 2 briljantjes, maat 17.75.

Te koop voor € 275

Lotnummer 2943

Een serie van 6 zilveren theelepeltjes met gegraveerde stelen, Holland, ca. 1800

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2944

Een geëmailleerd gouden strikbroche

14 krt., met turquoise emaille, l. 3.5 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 2945

Een serie van 11 zilveren theelepeltjes en bijbehorende klontjestang en twee suikerschepjes, Holland 1856

2e gehalte, opengewerkte stelen met florale motieven, 200 gram.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2946

Een gouden ring met diamant, Korloff Parijs

18 krt., de zetting blauw geëmailleerd, waarin een briljant, gemerkt, maat 18.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2947

Een serie van 12 diverse zilveren theelepeltjes, daarbij een serie van 6 zilveren mokkalepeltjes met waaiermotief, Holland

2e gehalte.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2948

Een zilveren theepotje, Van Kempen, Voorschoten 1898

2e gehalte, gladmodel met parelranden, oor met ivoren monturen, h. 14.5 cm - kleine deukjes.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2949

Vijf kurken met diverse zilveren sierdoppen, w.o. 19 eeuwse exemplaren, Holland

2e gehalte.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2950

Een paar zilveren tafelkandelaars, Birmingham 2000

1e gehalte zilver, gladmodel met enkele filetranden, h. 8 cm - kleine deukjes bij voet.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2951

Een verzilverde wijnkoeler

h. 20.7 cm, ø 21.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2952

Een BWG zwaluwbroche, 19e eeuw

BWG, pavé bezet met roosdiamantjes, smaragd en een robijntje, l. 6.5 cm - enkele diamantjes missend.

Te koop voor € 350

Lotnummer 2953

Een kavel diverse zilveren (dien)bestekdelen, Holland

2e gehalte, w.o. een rijst- en een punchlepel, 318 gram.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2954

Een zilveren druivenschaar en een slatang, Holland, tweede helft 19e eeuw

2e gehalte, 204 gram.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2955

Een verzameling kristal op zilveren voet

Diverse gehaltes, bestaande uit een karaf, een paar coupes, 3 glaasjes, een fruitschaal en een losse coupe, h. 8 - 39 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2956

Vier diverse zilveren dienbestekdelen, rondfilet, Zilverfabriek Voorschoten, eerste helft 20e eeuw

2e gehalte, 126 gram.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2958

Een kavel divers deels antiek zilver

W.o. theezeefje, dienlepeltje en vorkjes, 278 gram.

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: