2e gehalte zilver met parelrand en gravering van het wapen van Amsterdam en tekst "Burgemeesters en Wethouders aan J.M. le Marchand 1852 1. October 1877", glas deels olijfgeslepen, h. 15 cm.
Verkocht voor € 70
1e gehalte, lange druppelvormige pampels, l. 6.5 cm.
Verkocht voor € 60
2e gehalte zilver, beide met 12 facetten, een hoog model (anjervaas), dateringsgravering in voet "27-4-1947", en een breed model (rozenvaas, schikstuk ontbreekt), 1935, h. 12 cm.
Verkocht voor € 60
18 krt., vleugels met roze parelmoer, randen bezet met diamant, 0.46 ct., h. 2 cm.
Verkocht voor € 250
14 krt., maat 19.5.
Te koop voor € 750
2e gehalte zilver, bewerkte steel bekroond door kussend paar, l. 17 cm.
Verkocht voor € 45
2e gehalte, 12 dinermessen en 12 hors-d'oeuvremessen, roestvrije lemmeten, l. 20.7 en 24.5 cm - enige gebruikssporen, 1 x 1966.
Verkocht voor € 700
2e gehalte, voornamelijk Gebr. Huisman en Van Kempen & Begeer ca. 1965/67, bestaande uit 2 kaasmesjes, 2 vleesvorkjes, vlalepel, aardappellepel, 2 groentelepels, sauslepel, confiturelepel, (alleen met zilveren heften:) slacouvert, trancheercouvert en kaasschaaf - minieme gebruikssporen.
Verkocht voor € 320
2e gehalte zilver, bewerkte steel bekroond door een religieuze scène van een geknielde man bij staande man met een kruis met slang, l. 22 cm - achterzijde bak met gravering mbt geboorte.
Verkocht voor € 50
De BWG schuif met gravédecor en bezet met een zaadpareltje, geflankeerd door 2 deels BWG kwastjes, l. ca. 150 cm.
Verkocht voor € 50
1e gehalte, derde creolen, bezet met 5 gefacetteerde vierkante stenen, l. 2.5 cm.
Te koop voor € 50
14 krt., cultivé parels en het slot bezet met briljant geslepen steentjes, l. 45 cm.
Verkocht voor € 60
Slot 14 krt. geelgoud met filigrain werk en missende centrale steen, 4-strengs met glasgranaten, l. 19.5 cm.
Verkocht voor € 140
14 krt., de eerste bezet met granaten en beide met centraal een pareltje, l. 6.5 en 4.8 cm.
Verkocht voor € 50
14 krt., grote rechthoekige centrale amethist en 8 diamantjes in de rand, maat 18.
Verkocht voor € 150
Bezet met 7 amberkleurige glascabochons, gemerkt Lalique Paris, onedel, l. 40 cm.
Verkocht voor € 70
18 krt., bezet met een emerald geslepen amethist, waaromheen en in de scheen briljantjes, maat 17-.
Verkocht voor € 280
De schakels bezet met rood en bruin gefacetteerd glas, w.o. 3 in hartvorm, het slot gemerkt, onedel, l. 44 cm.
Verkocht voor € 65
14 krt., grote centrale rechthoekige amethist en 12 diamantjes in de rand, l. 4.4 cm.
Verkocht voor € 200
Uit schelp gesneden, onedel - 1 poucette ontbreekt.
Verkocht voor € 30
14 krt., bezet met mabé parels omgeven door roosdiamantjes, l. 1.5 cm.
Te koop voor € 500
Aan oogjes, h. 2.5 cm.
Verkocht voor € 25
2e gehalte zilver, rijk bewerkte beugel met o.a. decor van dolfijnen en met origineel zwart stoffen tas, l. 20 cm.
Te koop voor € 100
2e en 3e gehalte, l. armband 18.5 cm.
Verkocht voor € 40
1e gehalte, met geschulpt Rococo stijl decor, ø 6.5 en 12 cm.
Verkocht voor € 50