Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '46, 40 x 90 cm, lijst: 74 x 113 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op paneel, met linksboven familiewapen met een geblokte band op blauw fond, 84 x 65, 101 x 82 cm.
Verkocht voor € 1000
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 35 x 50, 50 x 67 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '84, 60 x 80 cm, 65 x 85 cm.
Verkocht voor € 1600
Olieverf op doek, l.o. Roos gesigneerd, 50 x 80 cm, 63 x 93 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 110 cm - scheur en restauraties, lijst: 95 x 125 cm.
Verkocht voor € 140
Zilvergelatinedruk uit 1994, 6/10, verso op de lijst geplakte signatuur, 42.5 x 42.5, 79 x 77 cm.
Verkocht voor € 3600
Zilvergelatinedruk uit 1991, verso op de lijst geplakte signatuur, 56 x 46 cm, 90 x 78 cm.
Verkocht voor € 1500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 63 x 76 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 600
Aquarel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 45.5 x 60.5 cm, lijst: 50.5 x 65.5 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 126 x 95 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 160 x 180 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1876, 30 x 43.5, 50 x 63 cm.
Verkocht voor € 250
25 x 38.3 cm (2x), in eikenhouten lijstjes: 30 x 43 cm (2x).
Verkocht voor € 220
Zeefdruk H.C./200, m.o. gesigneerd en gedateerd '85 en verso gestempeld, 43 x 61 cm, lijst: 69 x 89 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 15 x 20 cm.
Verkocht voor € 70
Verkocht voor € 800
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 45, 45 x 60 cm.
Verkocht voor € 240
Lithografie, 1983, 64 x 86 cm, lijst: 85 x 108 cm.
Verkocht voor € 200
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '99, 20.5 x 31.5 cm, lijst: 51 x 58 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 43 cm, lijst: 45 x 58 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 14.3 x 15.3 cm, lijst: 16.2 x 17.3 cm.
Verkocht voor € 500
W.o. een ets van Philip Zilcken, een litho naar Marius Bauer, naar Weissenbruch, etc.
Verkocht voor € 60
Litho no. 81, r.o. gesigneerd en in l.b. in de plaat gedateerd 1920, 46 x 32 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 40
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 89 x 69 cm, 101 x 81 (herkomst: familie van de kunstenaar).
Verkocht voor € 150