Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm.
Verkocht voor € 250
Zwart krijt en gewassen inkt, r.o. gesigneerd, 20,6 x 16,9 cm, bladmaat: 21,6 x 17,4 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 3800
Rood krijt en gewassen inkt, niet gesigneerd, 20,8 x 16,4 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 1600
2 etsen, r.o. gesigneerd, 24.5 x 20 cm, 43 x 34 cm en 24 x 18 cm, 26 x 20 cm, - het tweede exemplaar uitgeknipt en de handtekening verso opgeplakt.
Verkocht voor € 60
Met diverse potlood tekeningen en 2 aquarellen van dieren - vnl. paarden en honden, landschappen en figuurstudies, w.o. gedateerd 1842 (jeugdwerk), 16 x 10 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1977, 60 x 57 cm, 61.5 x 59.5 cm.
Verkocht voor € 110
Aquarel, 14.5 x 21.5 cm, lijst: 31 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 80
Marouflé, r.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm, lijst: 70 x 90 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 30 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 120 x 80, lijst: 146 x 106 cm.
Verkocht voor € 650
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 90 cm, lijst: 76 x 106 cm.
Verkocht voor € 380
Aquarel, r.o. gesigneerd, 2 gaatjes in papier, 27.5 x 44 cm, lijst: 46 x 61.5 cm.
Verkocht voor € 55
44 x 30 cm, lijst: 64.5 x 51.5 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm, lijst: 42.5 x 52 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 40 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 110
Olieverf op bedoekt doek, l.o. gemonogrammeerd "EvdD" en gedateerd 1832, 56 x 45, 71 x 60.5 cm.
Verkocht voor € 280
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 68 x 118 cm, lijst: 93 x 143 cm.
Verkocht voor € 90
16.5 x 22.5 cm (2x), lijsten: 33 x 49.4 cm (2x).
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '85, 150 x 150 cm, 160 x 160 cm.
Verkocht voor € 1200
Aquarel, m.o. gesigneerd en gedateerd '96, 24 x 31 cm, lijst: 55.5 x 65.5 cm.
Verkocht voor € 180
Uitgegeven door Nicolaas Visscher, enkele beschadigingen, w.o. vochtvlekken, 46 x 56 cm, lijst: 56 x 66 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24.5 x 22.5 cm, zonder lijst.
Verkocht voor € 200
Zeefdruk H.C. 20/20, r.o. gesigneerd, 22 x 15.5 cm, lijst: 51 x 41 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 110 cm, lijst: 83 x 103.5 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 31 x 90 cm, lijst: 34 x 93 cm.
Verkocht voor € 220