Kavels per pagina:

Lotnummer 407

Corneille (1922-2010) - April in Paris

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 7 x 28.5 cm, lijst: 42.5 x 52.5 cm, glasbreuk.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 408

Een kavel grafiek, voornamelijk 17/18e eeuw

Een 17e eeuwse gravure m.b.t. Middelburg, 26 x 30 cm, twee diverse 18e eeuwse handgekleurde gravures m.b.t. de Beurs in Amsterdam, 32 x 32 cm en 34.5 x 37 cm, een 18e eeuwse gravure, Victory over Spanish fleet 29. Aug. 1350, foxing, 48.5 x 36.5 cm, en een ets van Albert Hemelman (1883-1951), Gezicht op Amsterdam vanaf het IJ, foxing, 42.5 x 62 cm, beschreven afmetingen zijn de buitenmaten van de lijsten.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 409

Jos Smit (1902-XX) - "Winter op het eiland Ijsselmonde"

Houtsnede, r.o. gesigneerd en gedateerd '27, 14,5 x 19, 31.5 x 35 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 410

Corneille (1922-2010) - Femme et oiseau

Zeefdruk 191/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 27 x 19.5 cm, lijst: 56 x 45 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 411

Andreas Gerardus Holslag (1904-1967) - Bloemstilleven

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 40 cm, 81 x 60 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 412

Raaphorst gesigneerd - Drie kittens met bol wol

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm - ernstig gecraqueleerd, restauratie, witte vlek, lijst: 69 x 88.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 413

Raaphorst gesigneerd - Vier kittens bij naaimand

Olieverf op doek, r.o. valselijk gesigneerd, 53 x 43 cm, lijst: 55 x 65 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 414

Aarnout van Gilst (1898-1981) - Schelpenvisser

Marouflé, r.o. gesigneerd, 28 x 20 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 415

Hans Innemée (1951) - Drie kuikens

Zeefdruk E.A , r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 53 x 23 cm, lijst: 81 x 48 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 416

Mogelijk François Laskowski (1869-1918) - Kerkgangers bij orthodoxe kerk

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd 10 april '88, 34 x 25,5 cm, 52 x 39 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 417

Henk Poeder (1964) - Eieren in schaal

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 19.5 x 25 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 418

Jan van Heel (1898-1990) - Nieuwjaarswens 1970

Pentekening, r.o. gesigneerd, 16 x 19 cm, lijst: 28 x 19 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 419

Harry Zeegers (1929) - Landschap met boer bij schuur

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm, lijst: 78 x 98 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 422

Anton Pieck (1895-1987) - Montelbaanstoren te Amsterdam

Ets, r.o. gesigneerd, 18.5 x 7 cm, lijst: 38 x 22.5 cm - glas gebroken.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 424

Twee antieke kopergravures m.b.t. Leiden

Willem de Haen, Les bateaux qui apportent des Vivres à la Ville (Het ontzet van Leiden door de geuzen die haring en wittebrood uitdelen), 1712, 15 x 20.5 cm, Hendrik de Leth, Nieuwe Caart van Rhynland, oudtijds grensgekleurd, 1740, 16.5 x 25 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 426

Corneille (1922-2010) - Poisson

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '99, 34 x 47 cm, lijst: 68.5 x 77.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 427

Corneille (1922-2010) - L'oiseau né du paysage

Zeefdruk H.C., r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 50 x 60 cm, lijst: 83.5 x 90.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 428

Georg Balthasar Probst (1732-1801) en George Mathäus Probst - Louis XVI en Marie Antoinette

Twee handgekleurde gravures, 19 x 13 cm (2x), in decoratieve lijstjes: 32 x 27 cm (2x).

Verkocht voor € 240

Lotnummer 430

Marinus Gidding (1863-1925) - Melktijd

Aquarel, r.o. gesigneerd, foxing, 29 x 39 cm, lijst: 37 x 47 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 431

Marie Kelting (1886-1969) - Een verzameling hondenportretten

Zeven potloodtekeningen en een kleurenets, max. 65 x 50 cm, incl. passepartout.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 432

Omgeving Jan Mytens (c.1614-1670) - Een portret Charles de Lannoy (1610-1677) en Sara Joliet

Met hun 5 kinderen en bovenin hun verenigde familiewapens; Charles de Lannoy was kamerheer van Frederik Hendrik, l.o. gemonogrammeerd, olieverf op doek, 105 x 126 cm (zie catalogus Sotheby's Old Master Paintings, november 1995).

Verkocht voor € 800

Kavels per pagina: