Litho, r.o. handgesigneerd en in de plaat gedateerd 1938, 28 x 40 cm, 47 x 58 cm.
Verkocht voor € 60
Gemengde techniek, 39.5 x 33.5 cm, lijst: 58 x 51 cm.
Verkocht voor € 72
Zeefdruk 104/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 23.5 x 34.5 cm, lijst: 53 x 60 cm.
Verkocht voor € 100
Aquarel, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '24, 11.7 x 19.5 cm, lijst: 24 x 30 cm.
Verkocht voor € 80
Ets, l.o. in de plaat gesigneerd, 17 x 26 cm, 31 x 39 cm.
Verkocht voor € 110
Marouflé, m.o. gesigneerd, 12.5 x 18 cm, lijst: 16 x 21 cm.
Verkocht voor € 30
Olieverf: 9 x 7 cm, pentekening: 13 x 4.5 cm, m.o. gesigneerd, lijst: 27 x 34 cm.
Verkocht voor € 120
Gemengde techniek, niet gesigneerd, 30 x 32.5 cm, 51 x 61 cm - vochtplek passepartout.
Verkocht voor € 30
Vijf maal m.b.t. de ramp met het kruitschip, en 1 met voorstelling van het Ontzet van Leiden.
Verkocht voor € 220
Een aquarel van A. de Haan, en 4 olieverven: bloemstilleven van Jansen, boerderijen aan water van Voerman, portret van een oude dame van L. van ?, en een portret van een Afrikaanse vrouw van Brunel.
Verkocht voor € 35
Linosnede 1/1, r.o. gesigneerd en gedateerd december 1971, 62 x 49, 81.5 x 68 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31 x 41 cm, lijst: 52 x 43 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op doek, l.o. en verso gesigneerd, 80 x 100 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 80 x 100 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 36.5 x 54.5 cm, lijst: 75 x 57.5 cm.
Verkocht voor € 35
Pentekening, r.o. gesigneerd, 25.5 x 18, 44 x 34 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en verso gedateerd '59, 48 x 36 cm, 55 x 43 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 60 x 48 cm, 83 x 72 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '90, 60.5 x 80.5 cm, lijst: 88.5 x 68.5 cm.
Verkocht voor € 80
Pastel, l.o. gesigneerd, 30 x 43 cm, lijst: 37.5 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 100 cm, lijst: 85 x 125 cm.
Verkocht voor € 180
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 90
W.o. decoratieprenten, tekenvoorbeelden, bijbelprenten, topografische kaarten, etc., vnl. 19e-eeuwse litho's.
Verkocht voor € 40
Zeefdruk H.C. 12/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 11.5 x 26 cm, lijst: 42.5 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 160
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 9.5 x 27.5 cm , lijst: 42.5 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 110