Kavels per pagina:

Lotnummer 2137

Een paar geribde vazen, Japan ca. 1900

Imari porselein met floraal decor, h. 25.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2138

Een staande Boeddha, Zuid-Oost Azië

Verguld brons, h. 32 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2139

Een serie van 3 borden, China Kangxi ca. 1700

Blauwwit porselein, met centraal decor van bloemenvaas, waaromheen florale motieven in vlakverdeling, met geschulpte rand, ø 27.5 cm, - alle met minieme randschilfers en 1 met haarlijn.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2140

Vier spekstenen beeldjes, China

Twee guanyins en twee met fruitmotieven, h. 12.5 - 20 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2141

Twee gemberpotjes, China 1e helft 20e eeuw

Blauwwit porselein met florale motieven en vlinders, h. 16 cm - 1 deksel niet origineel.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2142

Een verzilverd poppenserviesje, China

Bestaande uit 6 kop-en-schotels, pattipan, met gravédecor van bloesemtakken en theepotje met decor van reigers, h. 10.5 cm - 1 spoelkom vermoedelijk van zilver.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2143

Een kavel houtsnijwerk, vnl. Indonesië

W.o. kris, tissuedoos, naaikistje etc.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2144

Een cachepot, China 20e eeuw

Polychroom porselein, millefiori- en drakendecor, h. 46 en ø 31 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2145

Een cachepot met turquoise stroomglazuur

Aardewerk, met kwastvormige ornamentjes, h. 30 en ø 36 cm

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2146

Een donkergroene jardinière, China midden 20e eeuw

Terracotta, met reliëfdecor van draken, l. 42 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2147

Drie diverse (antieke) krissen, Indonesië

L. 42 - 52 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2148

Chinese school - Vissers in landschap

Aquarel, niet gesigneerd, 65 x 130 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2149

Een hanenbordje, China 18e eeuw

Porselein met famille rose decor, ø 22.5 cm - haarlijn en frittings.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2150

Twee lakwerk paneeltjes, Japan ca. 1900

Ingelegd met been, op goud fond, decor van vrouw bij waterval, ø 13 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2151

Twee paar teppanoms, Thailand tweede helft 20e eeuw

Verguld en groengepatineerd en brons, h. 17.8 en 22.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2152

Een paar geribde vazen, Japan, ca. 1900

Imari porselein met floraal decor, haarlijnen, h. 31 en 31.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2153

Twee antieke kommen een schoteltje, China

Porselein, veel defecten, ø 11.5 - 20 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2154

Een paar cloisonné vaasjes, Japan, 1e helft 20e eeuw

Met decor van chrysanten, - 1 met scheurtje, 18 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2155

Twee Shakudo presse papiers, Japan vroege 20e eeuw

Brons, met decor van een Geisha en een man met lantaarn en vogel, l. 15 en 16 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2157

Vijf jade plaquettes, China

Met gestoken decors van o.a. vissen, vogels, etc., herkomst Christies 1988, Chinese and Japanese Ceramics and Works of Art, h. 5- 6 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2159

Een kris, Indonesië

Deels verguld metalen lemmet en gandja, houten greep en koperen schede met houten wranka, l. incl. schede: 50 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2160

Een Jambiya, Jemen, en een Hadendoa dolk, Soedan

Schede en greep van Jambiya bekleedt met latoenzilver, l. incl. schede: 28.5 cm, Hadendoa dolk met leren schede, l. incl. schede: 32 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2161

Een paar vazen met opgelegde draak, China

Koper, met blindstempel in de bodem, h. 24 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2162

Twee diverse huwelijksmanden, China

Rood- en zwartgelakt hout en beide voorzien van koperen banden, divers reliëfdecor en snijwerk, afmetingen rode exemplaar: h. 33 x b. 33 x d. 26 cm, afmetingen zwarte exemplaar: h. 33 x b. 31.5 x d. 22 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2163

Een bruidskimono, Japan midden 20e eeuw

Met zilverbrokaat van bloemen in florale motieven, op de rug een feniks, de voering van rode zijde, l. 190 cm - minieme vlekjes.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: