Imari porselein met floraal decor, h. 25.5 cm.
Te koop voor € 150
Verguld brons, h. 32 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein, met centraal decor van bloemenvaas, waaromheen florale motieven in vlakverdeling, met geschulpte rand, ø 27.5 cm, - alle met minieme randschilfers en 1 met haarlijn.
Verkocht voor € 320
Twee guanyins en twee met fruitmotieven, h. 12.5 - 20 cm.
Verkocht voor € 20
Blauwwit porselein met florale motieven en vlinders, h. 16 cm - 1 deksel niet origineel.
Verkocht voor € 35
Bestaande uit 6 kop-en-schotels, pattipan, met gravédecor van bloesemtakken en theepotje met decor van reigers, h. 10.5 cm - 1 spoelkom vermoedelijk van zilver.
Verkocht voor € 80
W.o. kris, tissuedoos, naaikistje etc.
Verkocht voor € 20
Polychroom porselein, millefiori- en drakendecor, h. 46 en ø 31 cm.
Te koop voor € 300
Aardewerk, met kwastvormige ornamentjes, h. 30 en ø 36 cm
Verkocht voor € 80
Terracotta, met reliëfdecor van draken, l. 42 cm.
Te koop voor € 65
L. 42 - 52 cm.
Verkocht voor € 120
Aquarel, niet gesigneerd, 65 x 130 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein met famille rose decor, ø 22.5 cm - haarlijn en frittings.
Verkocht voor € 80
Ingelegd met been, op goud fond, decor van vrouw bij waterval, ø 13 cm.
Verkocht voor € 40
Verguld en groengepatineerd en brons, h. 17.8 en 22.5 cm.
Verkocht voor € 100
Imari porselein met floraal decor, haarlijnen, h. 31 en 31.5 cm.
Verkocht voor € 25
Porselein, veel defecten, ø 11.5 - 20 cm.
Verkocht voor € 25
Met decor van chrysanten, - 1 met scheurtje, 18 cm.
Verkocht voor € 15
Brons, met decor van een Geisha en een man met lantaarn en vogel, l. 15 en 16 cm.
Verkocht voor € 80
Met gestoken decors van o.a. vissen, vogels, etc., herkomst Christies 1988, Chinese and Japanese Ceramics and Works of Art, h. 5- 6 cm.
Verkocht voor € 100
Deels verguld metalen lemmet en gandja, houten greep en koperen schede met houten wranka, l. incl. schede: 50 cm.
Verkocht voor € 100
Schede en greep van Jambiya bekleedt met latoenzilver, l. incl. schede: 28.5 cm, Hadendoa dolk met leren schede, l. incl. schede: 32 cm.
Verkocht voor € 70
Koper, met blindstempel in de bodem, h. 24 cm.
Verkocht voor € 40
Rood- en zwartgelakt hout en beide voorzien van koperen banden, divers reliëfdecor en snijwerk, afmetingen rode exemplaar: h. 33 x b. 33 x d. 26 cm, afmetingen zwarte exemplaar: h. 33 x b. 31.5 x d. 22 cm.
Verkocht voor € 80
Met zilverbrokaat van bloemen in florale motieven, op de rug een feniks, de voering van rode zijde, l. 190 cm - minieme vlekjes.
Verkocht voor € 60