Apponyi verte: kop-en-schotel, 2 dekseldoosjes, jardinière en asbak, en Rotschild: kop-en-schotel, 3 schotels, suikerpotje, 3 vaasjes, w.o. 1 met deksel, jardinière, daarbij een vogelminiatuurtje, h. tot 9.2 cm.
Verkocht voor € 150
Een triboliet gevonden in Ohio, ca. 300 miljoen jaar oud, 7.5 x 6.6. cm, een fossiele plantenrest, gevonden in de Jura, ca. 150 miljoen jaar oud, l. 14.7 x 10 cm, (beide met aankoopcertificaat van D. Meijer, d.d. 1993 ) en een dactylioceras, ca. 185 miljoen jaar oud, 11.5 x 8 cm, de mammoetkies l. 21 cm.
Verkocht voor € 80
Facetgeslepen spiegel in verguld houten en gipsen kuiflijst, 168 x 91 cm.
Verkocht voor € 320
Koper, met decor van grotesken, h. 110 cm, ø 90 cm - dient opnieuw te worden geëlektrificeerd te worden.
Verkocht voor € 65
Daarbij een kist met plaatjes.
Verkocht voor € 102
In mahoniefineer kast, h. 16 x b. 55 x d. 26 cm (ingeklapt) - defecten, w.o. missend parelmoer.
Verkocht voor € 40
Deels verguld, met decor van parelrand en rozetten, voorzien van groen geaderd marmeren blad, rustend op gecanneleerde poten, h. 64.5 x b. 66 x d. 49 cm - blad gelijmd.
Verkocht voor € 65
Facetgeslepen glas in verguld houten en gipsen kuiflijst, spiegelglas heeft kleine beschadiging rechtsonder, 176 x 56 cm.
Verkocht voor € 260
In deels vergulde zwarte lijst met reliëfdecor, 76 x 57 cm.
Verkocht voor € 50
Rood en goud geschilderd hout, h. 69.5 en ø 42 cm.
Verkocht voor € 65
Glas in verguld houten en gipsen lijst met parelrand, kras in spiegelglas, ø 59 cm.
Verkocht voor € 130
Brons gepatineerde zinklegering, naar Hyppolite Francois Moreau, h. 57.5 cm - scheurtje in arm.
Verkocht voor € 100
Rood en zwart geaderd, l. 32 cm.
Verkocht voor € 70
Polychroom aardewerk, een paar en een los exemplaar, met florale motieven, 22.5 en 23 cm.
Verkocht voor € 40
Teakhout, h. 47.5 x l. 160 x d. 34 cm.
Verkocht voor € 50
In faux-wortelnoten lijst met goudkleurige volutenrand, 56 x 68 cm.
Verkocht voor € 20
Mahoniefineer met geometrisch intarsia, messing appliques en beslag, beglaasde klep en interieur met rood fluweel en vilt, h. 74 x b. 60 x d. 46 cm.
Verkocht voor € 100
Maten incl. lijsten: 44 x 75 cm en 59 x 69.5 cm.
Verkocht voor € 40
Eikenhout, rustend op zwenkwieltjes, h. 77 x b. 45 x d. 45 cm.
Verkocht voor € 220
Teakhout, kwartrond, h. 121.5 cm.
Verkocht voor € 100
Deels zwart gelakt wortelnotenfineer, 1 lade, h. x b. x d. cm.
Verkocht voor € 180
Achtender, op houten achterplaatje, h. 78 x b. 86 cm.
Verkocht voor € 80