Kavels per pagina:

Lotnummer 526

Een kerfsnee bijzettafeltje, Holland vroege 20e eeuw

Eikenhout, flap aan de wand, rustend op 3 flessenpoten, h. 60 x b. 53.5 x d. 54.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 527

Een industriële bureaustoel

Groengeschilderd metaal, in hoogte verstelbaar.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 528

Een Soester spiegel, 19e eeuw

Facet geslepen, in eikenhouten lijst met palmet kuif, 96 x 54 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 529

Een wandvitrinekastje, Holland einde 19e eeuw

Mahoniefineer, met gestileerd tuinvaas motief, h. 86 x b. 92 x d. 21 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 530

Een haard set, 19e eeuw

Koper en messing, bestaande uit een fender, l. 91 cm, 2 vuurbokken en een 3-delig haardstel.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 531

Een 3-lichts hallantaarn

Messing met facetgeslepen ruitjes, hexagonaal model, h. 54 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 532

Een gemarmerde hanglamp, jaren '30

Gesatineerd glas, ø 35 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 533

Een theemuts, Engeland, ca. 1880

Paars velours, met kralenwerk in florale motieven, l. 37 x 28 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 534

Twee keramische plaquettes

Een Makkum wandbord voor Philips, 1997, ø 34 cm, en een abstracte voorstelling door Christina Puelle, 21 x 27 cm excl. lijst.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 535

Een gebogen 4-laads commode, Louis XV-stijl, Frankrijk 19e eeuw

Mahoniehout, messing beslag, met rood marmeren blad, h. 85 x b. 130 x d. 61 cm (fineerschade aan een zijkant).

Verkocht voor € 280

Lotnummer 536

Een collectie Hachette replica zakhorloges

61 stuks, alle in doos, met twee mappen documentatie en 2 display kistjes voor 30 horloges.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 537

Vier cavalerie sabels, India

Drie met zwarte schede, l. 94 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 538

Twee degens en een decoratiezwaard

Degens met oosters emaille decor, Toledo, l. 88-103 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 539

Vijf diverse wandelstokken

W.o. 2 met hoornen greep, en enkele met zilveren monturen, l. 89 - 94 cm - restauraties.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 541

Een onklaar gemaakt geweer, Mauser 1936

Model 98, l. 110 cm - defecten.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 542

Een hoekstoeltje, jaren '30

Eikenhout, met snijwerk van scheepjes in medaillions.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 543

Een rijkgesneden koloniaal ornament, 19e eeuw

Tropisch hout, 183 x 39 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 544

Een kavel Zwiebelmuster serviesdelen, Meissen, Hutschenreuther etc.

Meissen: botervloot, 6 ontbijtbordjes en 3 ovale schaaltjes, Hutschenreuther: theepot, roomstel, melkkan, 2 eierdoppen, 1 kom, mandje, schoteltje en dekseldoos, Villeroy & Boch: dekselterrine en 3 ongemerkte mesjes met pistoolheft - gebruikssporen.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 545

Een 4-lichts hallantaarn

Brons met geëtst glas, h. 122 cm.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 546

Vier tegels met afbeeldingen van musketiers, Holland 17e eeuw

Blauwwit aardewerk, waarvan drie tegels samen ingelijst en één los exemplaar in houten lijstje.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 547

Een kavel blauwwit aardewerk

Makkum fruittest, een Rörstrand diep bord met East Indies decor en 6 diverse Wedgwood bordjes.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 548

Een Savonarola stoel

Met gestoken rugleuning.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 549

Een verzameling Edme serviesdelen, Wedgwood

Bestaande uit: 2 dekselterrines, 3 dinerborden, 5 hors d'oeuvreborden, 3 diepe borden, daarbij diverse kop-en-schotels en schaaltjes - kleine defectjes.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 551

Een portemonnee, Leiden 1852

Zwart en groen leer met aan binnenzijde een goudverf inscriptie: N. van den Eykel Koopman te Leyden 1852, afmetingen: 20.5 x 12 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 552

Een paar Mason's dekselpotten

Met Chartreuse decor, h. 23 cm (1 pot met chip aan standring).

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: