Deels goudgeschilderd hout, met litho afbeeldingen, h. 49 cm.
Verkocht voor € 30
Goudkleurig messing, l. 30 en 28 cm.
Verkocht voor € 35
Een exemplaar met gehamerd zilveren knop, 1 met ivoren knop in de vorm van hazewindhondenkop, 1 met gladde ivoren greep, 1 met knoperen knop en 2 houten exemplaren, w.o. 1 met wandelplaatjes, l. 82 - 92 cm.
Verkocht voor € 70
Aardewerk, met opgelegd driehoeks decor, naar ontwerp van Chris van der Hoef, h. 18 cm.
Verkocht voor € 100
Mahoniefineer op eikenhout, 4 lades voorzien van messing beslag, h. 101.5 x b. 104 x d. 48.5 cm.
Verkocht voor € 80
H. 35.5 cm.
Verkocht voor € 15
Lindenhout, met resten van vergulding, h. 35 cm - restauraties, op later eikenhouten voetje.
Verkocht voor € 100
Bestaande uit twee grote vazen van Marja Derix, een paarse vaas door Lore Beesel naar ontwerp van Mathieu Camps, een blauwgroene vaas van Jolanda Verdegaal, en 2 kleine gemonogrammeerde vaasjes, h. 12 - 24 cm.
Verkocht voor € 60
Eikenhout, met gestoken bladermotieven, met klepvak onder de zitting, h. 108 x b. 98 x d. 42 cm.
Verkocht voor € 150
Mahoniefineer op eiken, rustend op balustervormige poot uitlopend in 3-spant, h. 75 x b. 48 x d. 35 cm.
Verkocht voor € 40
Beton, h. 57 en ø 30 cm.
Verkocht voor € 60
Op zwarthouten voet, ø ca. 34 cm en h. 58 cm.
Verkocht voor € 100
Met verzamelde afbeeldingen van Duitse adel en hoogwaardigheidsbekleders, met monogram SvM, 16 x 12 cm.
Verkocht voor € 150
Type nr. UE 46 ES 8000, met afstandsbediening.
Verkocht voor € 130
Type nr. UE 32F 5300, met afstandsbediening.
Verkocht voor € 40
W.o. een Nautilus schelp, h. 17 -24 cm.
Verkocht voor € 40