Kavels per pagina:

Lotnummer 963

Een kopie van het Lam Gods door Jan van Eijck, te Ghent

Deels goudgeschilderd hout, met litho afbeeldingen, h. 49 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 964

Twee paar embrasses voor gordijnen

Goudkleurig messing, l. 30 en 28 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 967

Een verzameling van 6 wandel- en flaneerstokken, ca. 1900

Een exemplaar met gehamerd zilveren knop, 1 met ivoren knop in de vorm van hazewindhondenkop, 1 met gladde ivoren greep, 1 met knoperen knop en 2 houten exemplaren, w.o. 1 met wandelplaatjes, l. 82 - 92 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 968

Een blauw geglazuurd schenkkannetje, De Kat ca. 1910

Aardewerk, met opgelegd driehoeks decor, naar ontwerp van Chris van der Hoef, h. 18 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 969

Een commode, Holland tweede helft 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, 4 lades voorzien van messing beslag, h. 101.5 x b. 104 x d. 48.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 973

Een houten sculptuur van St. Clement, Dimitri Jankov, Orhid, Noord-Macedonië, laatste kwart 20e eeuw

H. 35.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 975

Een beeld van Maria met kind einde 18e/vroege 19e eeuw

Lindenhout, met resten van vergulding, h. 35 cm - restauraties, op later eikenhouten voetje.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 976

Een kavel moderne keramiek

Bestaande uit twee grote vazen van Marja Derix, een paarse vaas door Lore Beesel naar ontwerp van Mathieu Camps, een blauwgroene vaas van Jolanda Verdegaal, en 2 kleine gemonogrammeerde vaasjes, h. 12 - 24 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 977

Een halbankje, Holland einde 19e eeuw

Eikenhout, met gestoken bladermotieven, met klepvak onder de zitting, h. 108 x b. 98 x d. 42 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 978

Een Biedermeier haltafeltje, midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken, rustend op balustervormige poot uitlopend in 3-spant, h. 75 x b. 48 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 979

Een tuinjardinière gedragen door drie jongelingen

Beton, h. 57 en ø 30 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 980

Een globe, Neuer Allgemeiner Verlag, Berlijn ca. 1900

Op zwarthouten voet, ø ca. 34 cm en h. 58 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 981

Een antiek fotoalbum, 1870

Met verzamelde afbeeldingen van Duitse adel en hoogwaardigheidsbekleders, met monogram SvM, 16 x 12 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 983

Een 46 inch Samsung tv/monitor

Type nr. UE 46 ES 8000, met afstandsbediening.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 984

Een 32 inch Samsung tv/monitor

Type nr. UE 32F 5300, met afstandsbediening.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 988

Drie schelpen op voet

W.o. een Nautilus schelp, h. 17 -24 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: