Paars glas, Degue gesigneerd en genummerd 583, h. 9 cm, ø 17 cm.
Verkocht voor € 50
Mahoniefineer op eikenhout, met frontlade en uitklapbare bladen, h. 70 x b. 60/110 x d. 48 cm.
Verkocht voor € 50
Bestaande uit 2 schotels, ø 24 en 36 cm, een kroes en een lepel.
Verkocht voor € 20
Polychroom beschilderd plateel, beide vazen met defecten, h. 32 cm.
Verkocht voor € 25
Aardewerk met polychroom cloisonné decor van kabouters wijnranken en een gedicht "Trink nach alter Deutsche Weise..." h. 40 cm - tinnen montuur defect.
Verkocht voor € 30
Deels gefacetteerd kristal, h. 18 cm - 1 met voetchipjes.
Verkocht voor € 30
Naar ontwerp van Tjeerd Bottema, Plateelbakkerij de Distel, in eikenhouten lijstjes.
Verkocht voor € 160
Met portret van Desiderius Erasmus - 1 ruitje met barst, en Peter Paul Rubens, 33 x 28 cm.
Verkocht voor € 60
In mahoniehouten kast, l. 90 cm.
Verkocht voor € 60
Borduurwerkjes in zijde: "The Home Stretch," "The First Touch," 'The Last Lap" en "Called to the Rescue," Thomas Stevens, Coventry/Londen, 13.5 x 20.5 cm.
Verkocht voor € 220
Handgekleurd, met verzamelplaatjes, 36 x 33 cm, de florale borduurwerkjes op zijde, in zwarte lijstjes, 13.5 x 9 cm.
Verkocht voor € 30
In mahoniehouten kistje, l. 45 cm.
Verkocht voor € 50
Deels driedimensionaal, enkele onderdelen met opschrift "Atelier Het Loo," daarbij enkele hemelkaarten en toebehoren, kist: h. 14 x b. 62 x d. 52 cm.
Verkocht voor € 320
Geëmailleerd, gesigneerd Cor S., Limburg 1938, 15 x 11 cm.
Verkocht voor € 25
Polychroom beschilderd porselein, met decor van een voorname dame uit de familie "De Valdeck Pyrmont," de familie van koningin Emma, gemonogrammeerd LV, verso gemerkt met jaartal 1840, en genummerd S64, ø 24.5 cm - beschildering mogelijk later.
Verkocht voor € 70
Eén van de eerste vrouwelijke vliegeniers, w.o. haar vliegeniersbril en -muts, vluchtkaarten en tankgegevens uit 1937-1938, alles in haar eigen leren tas.
Verkocht voor € 170
W.o. een tegel met gele distel en fleur-de-lis hoekornamenten, 17e eeuw, 2 polychrome Makkum tegels, een tableau van 4 blauwwitte tegels van figuren in landschap en een tegel met een zeilscheepje.
Verkocht voor € 90
29-40 cm - enkele met chipjes.
Verkocht voor € 35
Brons, h. 28 en l. 40 cm.
Verkocht voor € 100
Koper met gestileerd reliëfdecor, h. 41 cm.
Verkocht voor € 50
Met reliëfdecor van gestileerde bloemen, 15-pas of 3 rijen van 5, 15 x 15 cm per tegel.
Verkocht voor € 60
W.o. 3 Sarreguemines bordjes uit de serie Au Café, een beeldje door Harry Antheunis, De Porceleyne Fles dekselpot, een plateel onderschotel, - defecten.
Verkocht voor € 40
In gestoken houten kast, bekroond door klossen, h. 47 cm.
Verkocht voor € 70
In eikenhouten kast, Art deco, h. 25 cm.
Verkocht voor € 40
Polychroom porselein, w.o. enkele Hummeltjes, Goebel, h. 6.5 - 17 cm.
Verkocht voor € 40