Kavels per pagina:

Lotnummer 927

Een art deco siervaas met vierkante opening, Frankrijk

Paars glas, Degue gesigneerd en genummerd 583, h. 9 cm, ø 17 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 934

Een stommeknecht

Mahoniefineer op eikenhout, met frontlade en uitklapbare bladen, h. 70 x b. 60/110 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 935

Een kavel antiek tin

Bestaande uit 2 schotels, ø 24 en 36 cm, een kroes en een lepel.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 936

Een paar vazen, decor Westland, Plateelbakkerij Zuid-Holland, 1921

Polychroom beschilderd plateel, beide vazen met defecten, h. 32 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 938

Een monumentale bierkan, Duitsland einde 19e eeuw

Aardewerk met polychroom cloisonné decor van kabouters wijnranken en een gedicht "Trink nach alter Deutsche Weise..." h. 40 cm - tinnen montuur defect.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 940

Een serie van 11 champagne flutes

Deels gefacetteerd kristal, h. 18 cm - 1 met voetchipjes.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 941

Twee tegels "Goes"en "Scheveningen" ca. 1905

Naar ontwerp van Tjeerd Bottema, Plateelbakkerij de Distel, in eikenhouten lijstjes.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 942

Twee glas-in-loodraampjes, vroege 20e eeuw

Met portret van Desiderius Erasmus - 1 ruitje met barst, en Peter Paul Rubens, 33 x 28 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 943

Een regulateur, einde 19e eeuw

In mahoniehouten kast, l. 90 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 944

Vier "Stephengraphs," einde 19e eeuw

Borduurwerkjes in zijde: "The Home Stretch," "The First Touch," 'The Last Lap" en "Called to the Rescue," Thomas Stevens, Coventry/Londen, 13.5 x 20.5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 945

Een houtdruk en twee borduurwerkjes, 18e en 19e eeuw

Handgekleurd, met verzamelplaatjes, 36 x 33 cm, de florale borduurwerkjes op zijde, in zwarte lijstjes, 13.5 x 9 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 946

Een calculator, einde 19e eeuw

In mahoniehouten kistje, l. 45 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 947

Een papieren planetarium in kist, ca. 1825

Deels driedimensionaal, enkele onderdelen met opschrift "Atelier Het Loo," daarbij enkele hemelkaarten en toebehoren, kist: h. 14 x b. 62 x d. 52 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 948

Een plaquette met voorstelling van de wonderbaarlijke visvangst

Geëmailleerd, gesigneerd Cor S., Limburg 1938, 15 x 11 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 949

Een sierbord met portret, Sevrès, 1840

Polychroom beschilderd porselein, met decor van een voorname dame uit de familie "De Valdeck Pyrmont," de familie van koningin Emma, gemonogrammeerd LV, verso gemerkt met jaartal 1840, en genummerd S64, ø 24.5 cm - beschildering mogelijk later.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 950

Een verzameling vliegtuigmemorabilia van Mej. Inez van den Broek d'Obrenan

Eén van de eerste vrouwelijke vliegeniers, w.o. haar vliegeniersbril en -muts, vluchtkaarten en tankgegevens uit 1937-1938, alles in haar eigen leren tas.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 951

Een kavel diverse tegels, 17e-20e eeuw

W.o. een tegel met gele distel en fleur-de-lis hoekornamenten, 17e eeuw, 2 polychrome Makkum tegels, een tableau van 4 blauwwitte tegels van figuren in landschap en een tegel met een zeilscheepje.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 952

Vier grote Tropische schelpen of "Tritons hoorns"

29-40 cm - enkele met chipjes.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 953

Een beeld van een brullend nijlpaard

Brons, h. 28 en l. 40 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 955

Een paar oorvazen, Deffner, vroege 20e eeuw

Koper met gestileerd reliëfdecor, h. 41 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 956

Een Jugendstil tegeltableau, vroege 20e eeuw

Met reliëfdecor van gestileerde bloemen, 15-pas of 3 rijen van 5, 15 x 15 cm per tegel.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 957

Een kavel divers aardewerk

W.o. 3 Sarreguemines bordjes uit de serie Au Café, een beeldje door Harry Antheunis, De Porceleyne Fles dekselpot, een plateel onderschotel, - defecten.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 960

Een HAC tafelklok, Duitsland, einde 19e eeuw

In gestoken houten kast, bekroond door klossen, h. 47 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 961

Een Gustav Becker pendule, ca. 1930

In eikenhouten kast, Art deco, h. 25 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 962

Een verzameling beeldjes

Polychroom porselein, w.o. enkele Hummeltjes, Goebel, h. 6.5 - 17 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: