Kavels per pagina:

Lotnummer 894

Een kavel geslepen kristal, ca. 1900

Een paar karaffen, een paar dekselcoupes, een dekselcoupe, een koekjesspot, een dekseldoosje en een schaal.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 895

M.A.C. Zijlstra - een beeldengroep van drie mannelijke torso's

Brons, aan onderzijde gesigneerd, h. 17.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 896

Een beeld van twee slakken op een ruit

Groen gepatineerd brons, h. 19.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 897

Johannes Dommisse (1878-1955) - Buste van een man

Groen gepatineerd terracotta op marmeren voetstuk, h. 33.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 898

Een penning van Joop Hollanders (1944) - Het woord op afstand

Brons, tweede penning uit 1990 van de Vereniging voor Penningkunst, ø 6.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 899

Een 6-persoon Lange Lijs ontbijtservies en losse delen, voornamelijk Mosa, Maastricht, eerste helft 20e eeuw

Blauwwit porselein met transferdecor, defecten, 4 schoteltjes minder dan op foto.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 900

Een tegel en een paar borden, 17/18e eeuw

Aardewerk, tegel met polychrome voorstelling van een vogel, hoek gelijmd, en borden met blauwwitte florale voorstelling, één bord met chip, ø 23.8 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 901

En kavel gevlochten serviesdelen, voornamelijk Wedgwood, Engeland19e eeuw

Crème en witkleurig aardewerk, bestaande uit manden, schotels en een schaal.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 903

Een beeld van een slapende jonge dame, Meissen 1924 - 1934

Polychroom porselein, h. 13.5 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 904

Een paar beeldjes van een elegant paar, Duitsland

Polychroom porselein, h. 18.8 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 906

Een kavel divers, deels antiek

W.o. een fles rode wijn, Mouton Cadet 1978, een schildpad, twee antieke waaiers.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 907

Een kavel (foto)camera's en toebehoren en een tomtom navigatiesysteem

Verkocht voor € 15

Lotnummer 908

Een theetafel, Holland, ca. 1880

Mahoniehout, h. 62 cm, bladmaat: 99.5 x 69.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 910

Een pauwenstoel, eerste helft 20e eeuw

Rotan, h. 146 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 911

Een schilderij lijst

Bronskleurig hout en gips, binnenmaten: 35.5 x 47.5 cm, buitenmaten: 53 x 65 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 912

Een Arto deco-stijl beeld van een zittende beer

Brons, op zwartmarmeren voetstuk, h. 30 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 913

Een royaal model kristallen coupe

H. 39 cm, ø 30 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 914

Een paar beelden van een elegant paar, Italië midden 20e eeuw

Polychroom gedecoreerd porselein, h. ca. 53 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 915

Vijf portretminiaturen, w.o. Napoleon en Josephine

Afmetingen ca. 11 x 9.5 cm

Verkocht voor € 50

Lotnummer 916

Een sculptuur van een gestileerd figuur, Afrika

Serpentijn, h. 28 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 917

Franz Seifert (1866-1951) twee beelden, man en vrouw

Brons op zwartmarmeren voetstukken, h. 33 cm

Verkocht voor € 350

Lotnummer 918

Een hutkoffer, eerste helft 20e eeuw

Hout, leer en metaal, h. 35 x b. 93 x d. 52 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 920

Een houten boekenmolen met drie etages, 19e eeuw

H. 116 cm, ø 60 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 922

Professor Otto Poertzel (1876-1963) - Een beeld van een paar fazanten

Groengepatineerd wit metaal op marmeren voetstuk, h. 33.5 cm, l. 75 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 925

Een verzameling medailles

Vnl. m.b.t. het KNIL en Atjeh, en een vrijwilligers medaille van de Tiendaagse Veldtocht 1830-1831, daarbij enkele epauletten en uniformsknopen.

Verkocht voor € 320

Kavels per pagina: