Gouache, l.o. gemonogrammeerd LK en gedateerd 1923, 47 x 30 cm.
Verkocht voor € 50
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 78 x 58 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 43 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op schilderskarton, l.o. gesigneerd, 14.7 x 20.8 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op board, 15 x 21 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 34 x 24 cm.
Verkocht voor € 650
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 40 x 50 cm.
Te koop voor € 1500
Aquarel, ongesigneerd, met latere aangebrachte toeschrijving, 24.5 x 34 cm - veel foxing.
Verkocht voor € 260
26 fotogravures naar de beste schilderijen der Tentoonstellingen te Londen, Jan.-Febr. 1899 en Amsterdam, Sept.-Oct. 1898.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 47 x 37 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 46 x 60 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 11 x 14 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 100 x 80 cm.
Verkocht voor € 2000
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1985, 80 x 98 cm.
Verkocht voor € 340
R.o. gesigneerd, litho 51/300, 70 x 52 cm.
Verkocht voor € 105
R.o. gesigneerd, kleurenets 175/300, 39.5 x 49 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 34 x 51 cm.
Verkocht voor € 220
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 32 x 40 cm - beschadigingen aan doek.
Verkocht voor € 220
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 44 cm.
Verkocht voor € 750
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 15 x 18 cm.
Verkocht voor € 130
Gouache en aquarel, niet gesigneerd, 12 x 10 cm.
Verkocht voor € 30
Gouache l.o. gemonogrammeerd, 42 x 48 cm.
Verkocht voor € 2200
Marouflé, r.o. J.C. Spohler gesigneerd, 27 x 44 cm.
Verkocht voor € 180
Aquarel, l.o. 63 gedateerd/gesigneerd, 51 x 30 cm.
Te koop voor € 200