Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1 - 499)

Dinsdag 16 april, 18.30 uur.

Hollandse school - Jonge vrouw met pop

Gouache, l.o. gemonogrammeerd LK en gedateerd 1923, 47 x 30 cm.

Verkocht voor € 50

De 2-delige Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750-1950, Pieter A. Scheen, 1969/1970.

Verkocht voor € 80

Guillaume Ballewijns (1875-1944) - Klooster interieur met trap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 78 x 58 cm.

Verkocht voor € 150

Alexander Hieronymus Bakhuijzen (1826-1878) - Landschap met vee en boerin

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 43 cm.

Verkocht voor € 400

Evert Moll (1878-1955) - Huisjes in de winter

Olieverf op schilderskarton, l.o. gesigneerd, 14.7 x 20.8 cm.

Verkocht voor € 400

Hollandse school - Polderschuiten in landschap

Olieverf op board, 15 x 21 cm.

Verkocht voor € 40

Hermanus Willem Koekkoek (1867-1929) - Soldaat met volle bepakking leunend op geweer

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 34 x 24 cm.

Verkocht voor € 650

Joop Hoogduin (XX) - Eenhoornsluis te Amsterdam

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 40 x 50 cm.

Te koop voor € 1500

Toegeschreven aan Jurriaan Andriessen (1742-1819) - "Het aflopen van drie O.I.Comp. scheepen op den 2 Julij 1783"

Aquarel, ongesigneerd, met latere aangebrachte toeschrijving, 24.5 x 34 cm - veel foxing.

Verkocht voor € 260

Een Art nouveau portfolio met fotogravures naar Rembrandt, 1901

26 fotogravures naar de beste schilderijen der Tentoonstellingen te Londen, Jan.-Febr. 1899 en Amsterdam, Sept.-Oct. 1898.

Verkocht voor € 130

Jan Jacobus Matthijs Damschröder (1825-1905) - De accordeonist

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 47 x 37 cm.

Verkocht voor € 320

Romantische school, 2e kwart 19e eeuw - Reizigers in landschap

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 46 x 60 cm.

Verkocht voor € 130

Hollandse school - Portretje van een dame en profil

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 11 x 14 cm.

Verkocht voor € 60

Han Snel (1925-1998) - Twee vrouwen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 100 x 80 cm.

Verkocht voor € 2000

Maria Tjui (1934-2017) - Balinese festival scéne

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1985, 80 x 98 cm.

Verkocht voor € 340

Salvador Dalí (1904-1989) - Butterfly Bullfighter

R.o. gesigneerd, litho 51/300, 70 x 52 cm.

Verkocht voor € 105

Salvador Dalí (1904-1989) - The Warriors heard

R.o. gesigneerd, kleurenets 175/300, 39.5 x 49 cm.

Verkocht voor € 100

Dirk Gerard Ezerman (1848-1913) - Wassende vrouw op erf in de omgeving van Dongen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 34 x 51 cm.

Verkocht voor € 220

Hollandse school vroege 19e eeuw - Rivier met scheepjes, mogelijk Noord-Holland

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 32 x 40 cm - beschadigingen aan doek.

Verkocht voor € 220

Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924) - Boerenerf

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 44 cm.

Verkocht voor € 750

Corneille (1922-2010) - Vogel en maan

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 15 x 18 cm.

Verkocht voor € 130

Hollandse school - "De brief"

Gouache en aquarel, niet gesigneerd, 12 x 10 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 30

Eugene Brands (1913-2002) - Abstracte compositie

Gouache l.o. gemonogrammeerd, 42 x 48 cm.

Verkocht voor € 2200

Hollandse school, 1e helft 19e eeuw - Ijstafereel bij molen

Marouflé, r.o. J.C. Spohler gesigneerd, 27 x 44 cm.

Verkocht voor € 180

Onbekend - Compositie

Aquarel, l.o. 63 gedateerd/gesigneerd, 51 x 30 cm.

Te koop voor € 200