Kavels per pagina:

Lotnummer 86

Hollandse school - Twee klassieke voorstellingen

Sepiatekeningen, m.o. en r.o . onduidelijk gesigneerd (J. Keijser?) en gedateerd 1801, 13.5 x 8 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 87

Hollandse school - drie 19e-eeuwse tekeningen

Twee keer gewassen inkt, w.o. een kasteelgezicht r.o. gesigneerd "A.G. Willink," en een potloodtekening van een boot met marktkooplui, 27 x 21 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 88

Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe (1937) - Haven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '59, 80 x 107 cm.

Verkocht voor € 450

Lotnummer 89

Hollandse school - Portret van Mejuffrouw Thomee van Staveren

Pastel, verso toegeschreven aan ene Paumholzer, 38 x 30 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 90

Hollandse school - Vijf reliëfportretjes van de familie Thomee

Gemengde techniek, verso geïdentificeerd als drie heren Thomee, een mevrouw Koppers en Luijendijk, alle geboren tussen 1703 en 1766, in ovale lijstjes aan een lint, 19e/20e eeuw, 12 x 9 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 91

Hollandse school - Twee paarden

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 30 x 40 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 93

Hollandse school 19e eeuw - Winters landschap met ijsvermaak

Olieverf op paneel, l.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1861, niet ingelijst, 27 x 36.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 94

Leo Wijnhoven (1960) - Red Cross

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '85, niet ingelijst, m.o. klein gaatje in doek 90 x 60 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 95

Leo Wijnhoven (1960) - We were all wounded

Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd '94, niet ingelijst, 100 x 100 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 96

Hollandse school - Portret van Dirk Nicolaas Roskes (1806-1857)

Olieverf op doek, notaris en wijnhandelaar te Leiden wonende aan de Oude Rijn, 80 x 60 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 98

Johannes Josephus Destree (1827-1888) - Zeilscheepje op woelige zee

R.o. gesigneerd, marouflé, 50 x 75 cm.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 99

Johannes Hendrikus Doodkorte (1828-1910) - Portret van een dame

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1863, 16 x 13.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 100

Jan Harm Weijns (1864-1945) - Visser te Katwijk

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 81 cm (recentelijk gerestaureerd).

Verkocht voor € 300

Lotnummer 101

Reuben Hunt (1879-1962) - Onderonsje bij het hek

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 54 x 44 cm.

Te koop voor € 1950

Lotnummer 102

Eugene Brands (1913-2002) - Abstracte compositie

Gouache, l.o. gemonogrammeerd, 46.5 x 47.5 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 103

Benjamin Prins (1860-1934) - Puck Coornvelt geleidde de oude dame over de breede, gebeeldhouwde trap naar boven

Aquarel, ontwerp voor een illustratie van "De opstandigen" van Jo van Ammers-Küller, l.o. gesigneerd, 34 x 26 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 104

Jaap Nanninga (1904-1962) - Huis en bomen

olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31 x 40.5 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 105

Cornelis Jan Mension (1882-1950) - Twee Java aapjes te Artis

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 42.5 x 33 cm.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 107

Johannes Antonius Canta (1816-1888) - Meisje voert kippen in de deuropening

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, niet ingelijst, 26 x 19 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 108

Felix van de Beek (1938) - Diagonaal

Olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd '09, 100 x 100 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 109

Jan Mankes (1889-1920) - Schreeuwende kraai

Houtsnede, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 110

Jan Hopman (1908-1975) - Bomschuiten op kalme zee

Marouflé, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 112

Theo Swagemakers (1898-1994) - Huis met bomen

Olieverf op doek, r.o.gesigneerd en gedateerd '42, 50 x 40 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 113

Theo Swagemakers (1898-1994) - Stilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '69, 50 x 60 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 114

Pim Trooster (1954) - Red Cross and bleeding Mother Earth

Olieverf op doek, op rechter zijkant van doek gesigneerd en op linker zijkant gedateerd 1997, niet ingelijst, m.b. scheurtje in doek, 120 x 120 cm.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: