Sepiatekeningen, m.o. en r.o . onduidelijk gesigneerd (J. Keijser?) en gedateerd 1801, 13.5 x 8 cm.
Verkocht voor € 80
Twee keer gewassen inkt, w.o. een kasteelgezicht r.o. gesigneerd "A.G. Willink," en een potloodtekening van een boot met marktkooplui, 27 x 21 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '59, 80 x 107 cm.
Verkocht voor € 450
Pastel, verso toegeschreven aan ene Paumholzer, 38 x 30 cm.
Verkocht voor € 170
Gemengde techniek, verso geïdentificeerd als drie heren Thomee, een mevrouw Koppers en Luijendijk, alle geboren tussen 1703 en 1766, in ovale lijstjes aan een lint, 19e/20e eeuw, 12 x 9 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 30 x 40 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, l.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1861, niet ingelijst, 27 x 36.5 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '85, niet ingelijst, m.o. klein gaatje in doek 90 x 60 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd '94, niet ingelijst, 100 x 100 cm.
Verkocht voor € 25
Olieverf op doek, notaris en wijnhandelaar te Leiden wonende aan de Oude Rijn, 80 x 60 cm.
Verkocht voor € 200
R.o. gesigneerd, marouflé, 50 x 75 cm.
Verkocht voor € 800
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1863, 16 x 13.5 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 81 cm (recentelijk gerestaureerd).
Verkocht voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 54 x 44 cm.
Te koop voor € 1950
Gouache, l.o. gemonogrammeerd, 46.5 x 47.5 cm.
Te koop voor € 800
Aquarel, ontwerp voor een illustratie van "De opstandigen" van Jo van Ammers-Küller, l.o. gesigneerd, 34 x 26 cm.
Verkocht voor € 70
olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31 x 40.5 cm.
Te koop voor € 1000
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 42.5 x 33 cm.
Verkocht voor € 800
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, niet ingelijst, 26 x 19 cm.
Te koop voor € 600
Olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd '09, 100 x 100 cm.
Verkocht voor € 50
Houtsnede, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm.
Verkocht voor € 420
Marouflé, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o.gesigneerd en gedateerd '42, 50 x 40 cm.
Verkocht voor € 250
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '69, 50 x 60 cm.
Te koop voor € 600
Olieverf op doek, op rechter zijkant van doek gesigneerd en op linker zijkant gedateerd 1997, niet ingelijst, m.b. scheurtje in doek, 120 x 120 cm.
Te koop voor € 80