Kavels per pagina:

Lotnummer 115

Mariah-Cristina Rodríguez-Roldan Elosua (1942) - La Union

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, r.o. klein gaatje in doek, 95 x 126 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 116

Hollandse school - Stadsgezicht met figuren en paardenkarren

Marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 33 x 40 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 118

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met pruimen in mand

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 30 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 119

Constant David Ludovic Artz (1870-1951) - Eenden aan de waterkant

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 120

P. Rosier - Stilleven met Japanse kom en gedroogde Judaspenning in lustervaas

Pseudoniem van Joan van Gent (1891-1974), olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 40 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 121

Piet Ouborg (1893-1956) - Masker en wajangpop

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 40 cm.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 122

Henk Poeder (1964) - Twee voorstellingen met figuren op strand nabij Scheveningen

2x olieverf op board, beide gesigneerd, (2x) 10.5 x 15.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 123

Marinus Johannes de Jongere (1912-1978) - Bedrijvigheid in de haven van Rotterdam

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 100 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 124

Mogelijk Marius Nicolaas Frederik Rotteveel (1841-1910) - IJsvermaak met koek en zopie

Olieverf op paneel, l.o. MR gemonogrammeerd, 34.5 x 44.5 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 125

Kees van Dongen (1877-1968) - La Matchiche

litho naar schilderij, Mourlot Parijs 1972, 49 x 41 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 126

Alexander Frederic van Noort (1953) - Bollenvelden bij Heemstede

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 50 x 65 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 127

Peter Brouwer (1935-2010) - Hollands plasgezicht

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 80.5 x 101 cm, kale plekjes.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 128

Gerard Roemers (1900-1965) - Het lossen van de vangst

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 91 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 129

Johann Heinrich Bleuler (1758-1823) - Village de Staffa au Lac de Zurich

Handgekleurde ets, ca. 1780, l.o. K.H. gemonogrammeerd, 27.5 x 41 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 130

Wam Groot (1946) - Stilleven met tabakspot en twee pijpen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 2006, 40 x 50 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 131

Peter Zwart (1911-2000) - Bloemstilleven met veldbloemen

R.o. gesigneerd en gedateerd '65, olieverf op doek, 65 x 56 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 132

Hollandse school 19e eeuw - Meisje met mand en hond wachtend bij voordeur

Olieverf op paneel, 20 x 16 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 133

Daniel Stoopendael (1672-1726) - Zeeslag voor Kijkduin bij Den Helder en Texel 1673 - 1687

Handgekleurde gravure uit 1687, "Zee-Slagh Tusschen de Hr. Admiraal Michiel de Ruiter, en de Hr. Prins Robbert en Graaf de Estrée. By Kykduyn en Helder op den 21. Augusti 1673 - 1687", 28 x 51 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 134

Daniel Stoopendael (1672-1726) - Zeeslag bij Plymouth 1652 en Zeeslag bij Sicilië 1676

Twee handgekleurde gravures uit 1687, "Zee-Slagh Tusschen de Hr. Michiel de Ruiter en den Hr. George Ascue By Plymuyden op den 26 August 1652", 27 x 36 cm, en "Zee-Slagh van den Hr. Admiraal Michiel de Ruiter en den Hr. de la Zarda tegens de France Adm. de Hr. du Quesne by eilandt Sicilien omtrent den Bergh Etna op den 21 April 1676", 27 x 36 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 135

Philip Lodewijk Jacob Frederik Sadée (1837-1904) - Vissersvrouw

Aquarel, r.o. gesigneerd, , 52 x 23.5 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 136

Salomon Savery (1594-1683) naar Abraham de Verwer (c.1585-1650) - Zeeschlach in Duyns door Marten Harpers Tromp den 21 October Anno 1638

Handgekleurde gravure uit 1639, 27 x 63 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 137

Frederick de Wit (1629/31-1706) - Barbariae et Guineae Maritimi a Freto Gibralta ad Fluvium Gambiae cum Insulis Salsis Flandricis et Canaricis

Handgekleurde gravure, 48.5 x 57 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 138

Hendrick Doncker (1626-1699) - Pas Caert van 't in komen van de Canael

Handgekleurde gravure uit 1661, 43 x 52.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 139

Jakob van der Schley (1715-1779) - De Platte grond van Ambonia, soo als het was in den jaare 1718

Handgekleurde gravure, 1751-1760, 28 x 37.5 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 140

Isaak Tiron (1705-1765) - Land-kaart van het Eiland en de Volksplanting van Cayenne aan de kust van Zuid-Amerika

Gravure, 1751-1760, 35.5 x 41.3 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: